Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Micro 30"

Nereciau paklausti,gal kuri nors vartojo "Micronor" ,cia KT maitinancioms krutimi.Bet mazai zinau koks gali buti ju pasalinis poveikis mamai ir vaikui.
Atsakyti
As naudojau MIKRO 30 - cia irgi maitinancioms... Apie salutini poveiki gali pasiskaityti temoje KT salutinis poveikis...(ar panasiai) wink.gif
Atsakyti
Pagrindini KT salutini poveiki as zinau,bet juk cia visai kitokios,daug silpnesnes,tai ar jums jautesi tas pats salutinis poveikis? g.gif Ir labiausiai domina itaka vaikui, blink.gif nes nejaugi per piena ji visai negaus KT? dry.gif Kazkaip neramu ,kad jai po daugelio metu neturetu itakos g.gif . Ir ar skonis pieno tada keiciasi? huh.gif
Atsakyti
jokio pasalinio poveikio nejauciu, gydytoja sake, kad gali sumazeti pieno, bet taip neatsitiko, dukra valgo normaliai thumbup.gif jie nera tokie stiprus kaip kiti KT
Atsakyti
Man kaip tik sake,kad nuo siu KT neturetu mazeti pieno g.gif ,tik nuo dvifaziu,nors pastebejau,kad pieno lyg ir maziau,o taip noretusi dar maitinti sad.gif
Atsakyti
jeigu nori, tai ir maitinsi smile.gif , nes pienas gaminasi "galvoje" laugh.gif
Atsakyti
Vat ir salutinis poveikis doh.gif - 2.gif nebenori mano pieno....sako nuo kontraceptiku ir menesiniu (susirgau po 8 sav.) ,labai pasikeicia pieno skonis. Tai nuo sirgimo dar ne taip,o pradejus KT visai nebenori pieno doh.gif .Labai liudna. sad.gif Liepe daktare dar ja kiek galima apgaudineti ir duoti,bet jei jau visai neims,tai duot misinuka sad.gif
Atsakyti
Galima pabandyt nutraukt pienuka ir is buteliuko duot - gal taip apgausi? Bet tada prasides pastovus nutraukinejimo maratonas, kuris pas mane tesiasi jau 5 menesius...
Atsakyti
kaip nevienodai...man nei pieno mazeja, nei valgyt atsisako smile.gif
turek kantrybes, gal valgys g.gif
Atsakyti
O kos gali buti shalutinis poveikis?

Ash kai naudojau nieko nesijaute.
Atsakyti
Gydytoja man paskyrė kontraceptines tabletes Micro30. Esu gėrusi Logest, Yanine, Yarina, bet nuo visų niežėjo odą ir skaudėjo galvą. Gydytoja patarė pabandyti Micro 30, nes juose nėra estrogeno.Bet paskaičiusi informacinį lapelį radau daug tokių neigiamų pašalinių poveikių , kurių nebuvo parašyta prie kitų KT, pvz. svorio padidėjimas, rudos dėmės ant veido, plaukuotumas.Dabar esu labai pasimetusi. Gal kas vartojote tas tabletes, norėčiau sužinoti koks buvo jums pašalinis poveikis, kaip toleravote jas? Ar tai naujos kartos tabletes? Informacijos internete nerandu.
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2005 02 18, 23:38)
Gydytoja man paskyrė kontraceptines tabletes Micro30. Esu gėrusi Logest, Yanine, Yarina, bet nuo visų niežėjo odą ir skaudėjo galvą. Gydytoja patarė pabandyti Micro 30, nes juose nėra estrogeno.Bet paskaičiusi informacinį lapelį radau daug tokių neigiamų pašalinių poveikių , kurių nebuvo parašyta prie kitų KT, pvz. svorio padidėjimas, rudos dėmės ant veido, plaukuotumas.Dabar esu labai pasimetusi. Gal kas vartojote tas tabletes, norėčiau sužinoti koks buvo jums pašalinis poveikis, kaip toleravote jas? Ar tai naujos kartos tabletes? Informacijos internete nerandu.


as jas vartojau tik 3 savaites,nes prasidejo venu skausmai cry.gif ,manyciau tai nelabai geros KT schmoll.gif ,dabar isidejau Mirena,gal bus geriau rolleyes.gif
Atsakyti