Įkraunama...
Įkraunama...

mikrocefalija

sveikos mamos smile.gif . labai reikalinga pagalba. gal kas buvote (esate) susidure su mikrocefalija g.gif ? labai praverstu betkokios zinios.
Atsakyti
QUOTE(Jona @ 2007 09 09, 17:04)
sveikos mamos smile.gif . labai reikalinga pagalba. gal kas buvote (esate) susidure su mikrocefalija g.gif ? labai praverstu betkokios zinios.

Mano sunui yra mikrocefalija,iki metuku paaugo galvyte 10cm. dabar jau trys metai beveik vietoj stovi,vos vienu cm. padidejo..
Atsakyti
mano dukrai irgi mikrocefalija,jai 10 metu,nuo metu galvos apimtis visiskai neauga,nesivysto dalis smegenu.
tu parasyk tiksliau kas tave domina,ar gal kokiu klausimu turi?mikrocefalija irgi kaip ir kitos ligos gali buti ir sunkiu ir lengvesniu formu,tad neaisku apie kokia sneki
Atsakyti
QUOTE(<Kiss> @ 2007 09 11, 11:13)
mano dukrai irgi mikrocefalija,jai 10 metu,nuo metu galvos apimtis visiskai neauga,nesivysto dalis smegenu.
tu parasyk tiksliau kas tave domina,ar gal kokiu klausimu turi?mikrocefalija irgi kaip ir kitos ligos gali buti ir sunkiu ir lengvesniu formu,tad neaisku apie kokia sneki

maniskei irgi yra mikrocefalija.
bet man neurologe aiskino jog ji yra dvieju rusiu. kai kaulai kugiu suauga,tai tada dar juos gali lauzti. o yra dar kazkokia,bet pamirsau. tai jau ten nieko nepakeisi unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes esu naujoke forume.turime problemele tai daugiau domedamasi radau super mamas.gal galetumet pasakyti kaip atrodo vaikiukai turedami mikrocefalija.esu nestuke 6 men.ir mums nustate kad turime mikrocefalija.kad kudikiui neauga viena dalis smegenyciu.gal galite padeti apsiprasti ko galiu tiketis.
Atsakyti
Brangioji,
Visada tikėkis geriausio.Beje gali tą žodį įvesti į www.google.lt
Gal bent ten tau padės...
Beto galbūt vaikutis gims sveikas?Butinai parašyk man.Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Limmy @ 2008 10 22, 20:29)
Brangioji,
Visada tikėkis geriausio.Beje gali tą žodį įvesti į www.google.lt
Gal bent ten tau padės...
Beto galbūt vaikutis gims sveikas?Butinai parašyk man.Sėkmės!

sveika as ten jau buvau bet deja mokslo zinios bejeges pries tai ka sukuria auksciausias.mes gyveman anglijoje ir viska darem kad zinotume apie padeti 100%.niekuo netikejau kol pati tuo neisitikinau.deje ivyko tai kas ivyko.dukreles mes jau neturim.kad ir kaip norejau kad ir kaip prasiau bet galvyte neaugo.dabar tik lyko grazus prisiminymai is pirmu spyriu,ir kelios nuotraukos.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu pratesti temele apie mikrocefalija unsure.gif

Mano dukrytei pries kelias dienas nustate diagnoze: MIKROCEFALIJA. Pasirodo, kad diagnoze nustatyti yra lengviausia... Mikro - reiskias mazas... (mazdaug tas pats kaip hydro - vanduo, dregme) Dabar bando nustatyti sukeleja, o butent tai ir yra svarbiausia unsure.gif Padare 11 kraujo rezultatu, padare galvos paprasta skana (aciu Dievui, nieko blogo nerado), dabar dar laukia tomograma, rentgenas, neurologas, okulistas (nes vis dar akytes zvairuoja) ir genetiniai tyrimai.

Gal kuriai is jusu taip buvo nutike??? Gal kas nors zinot ka nors smulkiau apie tuos tyrimus? Nes, kaip as supratau, net ne visi ligos sukelejai gali buti isgydtomi... Liga gali progresuoti ir t.t... Tad dabar labai jaudinuos, net nezinau ka galvoti ir labai noreciau susipazinti su teveliais, kurie turejo panasiu problemeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jameelah @ 2008 12 13, 18:44)

Gal kuriai is jusu taip buvo nutike??? Gal kas nors zinot ka nors smulkiau apie tuos tyrimus? Nes, kaip as supratau, net ne visi ligos sukelejai gali buti isgydtomi... Liga gali progresuoti ir t.t... Tad dabar labai jaudinuos, net nezinau ka galvoti ir labai noreciau susipazinti su teveliais, kurie turejo panasiu problemeliu 4u.gif


Aš irgi labai prašyčiau atsiliepti mamas, kurios augina tokius vaikus. Netikiu, kad jų čia visai nėra, gal tiesiog nenori rašyti... Mes irgi turim šitą bėdą (dėl sunkaus apsigimimo), bet gydytojai nieko konkrečiau negali pasakyti, matyt kiekvienas atvejis yra labai skirtingas, priklauso nuo priežasčių ir vaiko vystymosi.
Atsakyti
QUOTE(as. @ 2008 12 14, 10:18)
Aš irgi labai prašyčiau atsiliepti mamas, kurios augina tokius vaikus. Netikiu, kad jų čia visai nėra, gal tiesiog nenori rašyti... Mes irgi turim šitą bėdą (dėl sunkaus apsigimimo), bet gydytojai nieko konkrečiau negali pasakyti, matyt kiekvienas atvejis yra labai skirtingas, priklauso nuo priežasčių ir vaiko vystymosi.



Okoks yra jusu atvejis? Kas yra jusu vaikeliui ir kiek jam laiko? Ar vystosi?

Sorry, daug klausimu, bet jie yra labai svarbus, nes bent jau minimaliai galime kai kuo [pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jameelah @ 2008 12 14, 13:45)
Okoks yra jusu atvejis? Kas yra jusu vaikeliui ir kiek jam laiko? Ar vystosi?

Sorry, daug klausimu, bet jie yra labai svarbus, nes bent jau minimaliai galime kai kuo [pasidalinti  4u.gif


parašiau į AŽ
Atsakyti
QUOTE(Jameelah @ 2008 12 13, 18:44)
Sveikutes 4u.gif 

Noriu pratesti temele apie mikrocefalija unsure.gif

Mano dukrytei pries kelias dienas nustate diagnoze: MIKROCEFALIJA. Pasirodo, kad diagnoze nustatyti yra lengviausia... Mikro - reiskias mazas... (mazdaug tas pats kaip hydro - vanduo, dregme) Dabar bando nustatyti sukeleja, o butent tai ir yra svarbiausia unsure.gif Padare 11 kraujo rezultatu, padare galvos paprasta skana (aciu Dievui, nieko blogo nerado), dabar dar laukia tomograma, rentgenas, neurologas, okulistas (nes vis dar akytes zvairuoja) ir genetiniai tyrimai.

Gal kuriai is jusu taip buvo nutike??? Gal kas nors zinot ka nors smulkiau apie tuos tyrimus? Nes, kaip as supratau, net ne visi ligos sukelejai gali buti isgydtomi... Liga gali progresuoti ir t.t... Tad dabar labai jaudinuos, net nezinau ka galvoti ir labai noreciau susipazinti su teveliais, kurie turejo panasiu problemeliu 4u.gif

šiek tiek savo istorijos... Mano vaikui dabar 17 ir jo pagrindinė diagnozė cerebrinis paralyžius su lydinčiomis kitomis ligomis. Kai jis gimė, jo galvelė irgi netiko išmatavimams, bet tada diagnozė buvo tik gimdymo trauma, įvertinta 8 balais... 4 mėn. krūtinės, ūgio, galvos, svorio matavimai tiko vienas su kitu, bet netiko su turimomis amžiaus lentelėmis (trūko 1–2 cm). Vaikas smulkus. Tada gudytoja atėjo į namus ir papasakojo apie mikrocefaliją: galva neauga, vaikas nesivysto, nesėdi ir t.t. Pasaulis išslydo iš po kojų (o tada dar mano vaikis ir šypsojosi šnekinamas, ir gydytojai, be tų matavimų, nerado ligų; cerebrinį pripažino tik nuo 2 m.). Praėjo pragariški dar 4 mėn. Kai sūnui buvo apie 8 mėn., atsigulėm į Žvėryno ligoninę diagnozės patvirtinimui, nes gydytojų nuomonės išsiskyrė... Daug tyrimų. Žinoma, tos diagnozės nepatvirtino, ir vėliau ji nepasitvirtino ... Bet aš su siaubu prisimenu tas dienas. Taigi, ar tikrai tai patvirtinta diagnozė?
Atsakyti