Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie fotokonkursų rezultatus?

Ką manote apie fotokonkursų rezultatus? Pasidalinkite savo nuomonėmis ir mintimis, emocijomis. 4u.gif
Atsakyti
as tai siaip maloniai nustebinta kazkaip nesitikejau, kad papulsiu taip aukstai ypac su vestuvine foto g.gif
Atsakyti
AS kazkaip nesupratau, kodel fotokonkurse "linksmieji seimos pietus" nuotraukos neatitiko temos pavadinimo. Turejau labai geru nuotrauku, kur mano mazule visa apsiterlinusi taip, kad tikrai neliktu nepastebeta biggrin.gif , bet idejau tokia, kur mudvi pietaujam, kad butu labiau i tema.
Atsakyti
Supermama, sveikinu su pirma vieta 4u.gif

Tikrai nieko nenoriu izeisti wink.gif , bet man atrodo merginos balsavo ir norejo Tave pradziugint biggrin.gif Tavo dukrele nepaprastai sauniai atrodo, bet didele pica siais laikais nieko per daug nenustebinsi mirksiukas.gif Cia, aisku, tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2005 02 18, 15:49)
AS kazkaip nesupratau, kodel fotokonkurse "linksmieji seimos pietus" nuotraukos neatitiko temos pavadinimo. Turejau labai geru nuotrauku, kur mano mazule visa apsiterlinusi taip, kad tikrai neliktu nepastebeta biggrin.gif , bet idejau tokia, kur mudvi pietaujam, kad butu labiau i tema.

nu as lygiai taip pat: turiu savo sunaus foto kur jis su teciu valgo, bet kazkaip seima ir seimyninius pietus kitais isivaizduoju, tad ir foto dejau ne su mazuoju murziuku tongue.gif ax.gif Be to, pagalvojau, o kaip jaustis toms, kurios vaikiuku neturi, jug jos su savo seimom taip pat pietauja, bet nepastebejau tokiu nuotrauku... itariu, kad tos moterys-merginos nedalyvauja tokiuose konkursuose...o gaila....jug jos tokios pat forumo dalyves, tad siulyciau kita kart konkurso aprasyme neuzsiciklint ant vaikuciu ax.gif smile.gif
Atsakyti
As tai tikrai nezinojau, kad ten SM nuotrauka ir nenorejau nieko pamaloninti - balsavau uz ja, nes ji man patiko thumbup.gif
O siaip rengiant konkursa ateityje butu gerai apsvarstyti visus niuansus... na, kad visi galetu dalyvauti konkurse. smile.gif
Kad ir konkursas "Mamyte, tu man skaniausia" - man paciai nei silta, nei salta - neturiu dar 2.gif, tai ir nedalyvavau... Taciau kiek yra forume tokiu, kurios labai nori susilaukti 2.gif , tik joms niekaip nesigauna... sad.gif Manot situ zmoniu neskaudina tokie konkursai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2005 02 18, 18:59)
Be to, pagalvojau, o kaip jaustis toms, kurios vaikiuku neturi, jug jos su savo seimom taip pat pietauja, bet nepastebejau tokiu nuotrauku... itariu, kad tos moterys-merginos nedalyvauja tokiuose konkursuose...


Nu kaip jaustis? Paprastai. Cia juk mamu forumas, tai kas cia keisto, jei konkursu temos yra apie vaikus? Pvz kaip ir kokiu fantastu forume irgi gali atsirast nemegstantis fantastikos zmogus, bet neprades jis jaustis blogai nuo to, kad ten konkursai, pvz. parasyt kurini fantastikos tema, o ne ekologine kokia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 02 18, 18:50)
Nu kaip jaustis? Paprastai. Cia juk  mamu forumas, tai kas cia keisto, jei konkursu temos yra apie vaikus? Pvz kaip ir kokiu fantastu forume irgi gali atsirast nemegstantis fantastikos zmogus, bet neprades jis jaustis blogai nuo to, kad ten konkursai, pvz. parasyt kurini fantastikos tema, o ne ekologine kokia...  smile.gif

Tai kad tik pavadinimas belikes SUPERMAMA.LT smile.gif o siaip cia yra interneto klubas tevams...ir jau senu senoveje be vaiku cia issirutuliojo galybe ivairiausiu kitu temu ir potemiu. Todel manau, kad reiketu atsizvelgti ir i tai rolleyes.gif
Atsakyti
Nu blyn, miergos, taip galvojant, tai gi bet kokia fotokonkurso tema gali ka nors skaudint laugh.gif

Vestuviniu nuotrauku konkursas skaudins tas, kurios vienos augina vaikus arba ka tik issiskyre.
Valganciu vaiku nuotrauku forumas skaudins tas, kuriu vaikai prastai valgo.
Begiojanciu vaiku konkursas skaudins tas, kuriu vaikai prastai vaiksto, o jau laikas.
Mieganciu vaiku nuotrauku konkursas skaudins tas, kuriu vaikai nemiega kiauras naktis, nes jiems skauda pilveli...
Visos vaiku nuotraukos skaudins tas, kuros negali ju tureti.
Vyresniu zmoniu nuotrauku konkursas skaudins naslaicius ir tuos, kas bijo pasenti.
Naminiu gyvuneliu nuotrauku konkursas skaudins tas, kurioms padvese naminiai gyvuneliai.
Buities nuotrauku fotokonkursas skaudins tas, kurios neturi pinigu tokiai buiciai.
Bikini nuotrauku konkursas skaudins tas, kurios sveria daugiau, negu 45 kg.
Gamtos grozio nuotrauku konkursas skaudins tas, kurios uzsikase darbu, mokslais ir neturi laiko geretis gamtos groziu.

Bet koks fotokonkursas skaudins ta, kuris dalyvavo, bet nelaimejo, arba ta, kuris neturi fotoaparato biggrin.gif

Taigi ka fotokonkursai skaudina, ir geriausia i juos is viso neit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2005 02 18, 20:00)
Tai kad tik pavadinimas belikes SUPERMAMA.LT smile.gif o siaip cia yra interneto klubas tevams...

Nu tai tevams, tevams. Tevai yra tie, kurie turi vaiku. Na bent pilvelyje... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 02 18, 19:02)
Nu tai tevams, tevams. Tevai yra tie, kurie turi vaiku. Na bent pilvelyje... biggrin.gif

Sakyciau labai jau primityvus tevu apibrezimas rolleyes.gif Bet jei is tikro butu TIK turinciu vaiku forumas, tai galetu neleisti registruoti tiems, kurie neturi vaku. Tada ir su konkursais nekiltu problemu...ir dalyviu daugiau nei per puse sumazetu... deja taip nera, todel reiketu atsizvelgti ir i kitus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2005 02 18, 20:08)
Sakyciau labai jau primityvus tevu apibrezimas rolleyes.gif


O koks neprimityvus? g.gif
Atsakyti