Įkraunama...
Įkraunama...

Del kontraceptiku

Laba .Noreciau suzinoti kokios piliules skaitomos (turiu omenyje vartojamuosius geremus kontraceptikus kaip cileste ir panasiai ) abortuojanciom ( prie kuriu galimas apvaisinimas ,ir kokia tikimybe ) .Kokios spirales ?
Atsakyti
Renax, galima as ta pati klausima, tik kitaip paklausiu? wink.gif

1. Kokie geriami kontraceptikai neuzkerta kelio kiausinelio apvaisinimui, o sutrukdo jo isitvirtinimui gimdoje?
2. Kokie geriami kontraceptikai neleidiza ivykti ovuliacijai?
3. Ar yra kontraceptiku, kurie ovuliacijai ivykti leidzia, bet neleidzia kiausinelio apvaisinimo?
4. Ar naudojant spirale gali ivykti kiausinelio apvaisinimas?
Atsakyti

Visi geriamieji kontraceptikai,juos vartojant teisingai,blokuoja ovuliaciją,t.y.kiaušialąstės subrendimą.Logiškai,nėra ką ir apvaisinti.Jei tarp dviejų tablečių išgėrimo laiko tarpas viršija 36val. arba moteris labai stipriai vemia ar viduriuoja[tabletės organizmas nespėja įsisavinti],tada atsiranda galimybė įvykti ovuliacijai.
Kiti kontracepcijos būdai,deja,ovuliacijos neslopina.Spiralės trukdo implantuotis gimdoje gemalui,vietiškai naudojamos priemonės veikia spermicidiškai[inaktyvuoja spermą].Apie spiralių rūšis jau rašiau.Jei turėsite santykius vaisingomis dienomis,kiaušialąstės apvaisinimas įvyks.
Užsienyje aprobuoti specialūs vaistai,sukeliatys persileidimą pirmame nėštumo trimestre.Lietuvoje ekstrinei kontracepcijai,jei nepraėjo 72val.,gydytojas gali paskirti specialius vaistus.Esant nepageidautinam nėštumui,daromas abortas.
Atsakyti
Labai dekui ,kadangi naudoju viena is naujausiu hormoniniu kontraceptiku ,dekui kad nuraminote kad nesu masine savu vaiku zudike .Labai aciu .
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 01 04, 09:45)
Labai dekui ,kadangi naudoju viena is naujausiu hormoniniu kontraceptiku ,dekui kad nuraminote kad nesu masine savu vaiku zudike .Labai aciu .

gal gali pavadinima tu naujausiu harmoniniu parasyti ?
Atsakyti
Ar negaletumete kas nors placiau parasyti apie bent jau placiausiai naudojamu pavadinimu kontraceptines tab. Mane tai labai domintu, o pasitarti tai kaip ir neturiu su kuo. Pries gimdyma as naudojau "Mercilon", taciau kai jas geriau po gimdymo, tai du menesius (tiek laiko ir geriau) "tepliojo". Toks jau sh...nas reikaliukas gavosi - 2 men. po gimdymo negali myletis, o po to dar 2 men. teplioja! Gydytoja, pas kuria gimdziau, patare ismeginti "Marvelon", bet jei ir vel menesi sirgsiu... Galvoju, kad man gal reikia stipresniu kontraceptiku, nei "Mercilon", bet bijau, kad nuo tu stipresniu pradesiu storeti. O pastoti siame etape nebutu labai gerai.
Patarkite!
Atsakyti

Pabandykit Marvelon.Juose daugiau estrogenų,todėl neturėtų teplioti.Šiaip tai hormoninės tabletės nekaloringos.O storėjama nuo persivalgymo ir nejudėjimo.
Atsakyti
Dar noriu uzklausti Ginekologes:
Pries 3 metus bandziau Logest, bet nuo ju buvo labai bloga ir atsisakiau. Tada nenaudojau jokiu kontraceptiku.
Dabar dukrytei 10.5 men ir noriu pradet gert kontraceptikus. Menesines labai skausmingos. Pries 2 sav baigiau maitinti.
Kokius patartumet kontraceptikus vartot.
Atsakyti
Aciu gydytojai uz atsakyma. Bandysiu.
Atsakyti
As irgi noreciau gydytojos patarimo.
Pries pastojant geriau kontraceptikus Logest, jie man labai tiko. Dabar kazkur perskaiciau nuomone, kad Logest netinka gimdziusioms, nes jose yra per mazas hormonu kiekis ir vis tiek islieka galimybe pastoti (nors mediciniskai man skamba labai keistai g.gif ). Del to nusipirkau Cilest. Jau tris dienas geriu Cilest, bet nuo ju mane baisiausiai pykina sad.gif Ar galeciau vel pereiti prie Logest? Ir, jei po triju dienu Cilest vartojimo daugiau situ kontraceptiku nebegersiu, ar vel susirgsiu menesinemis?
Is anksto dekoju uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Guga @ 2004 02 09, 14:25)
As irgi noreciau gydytojos patarimo.
Pries pastojant geriau kontraceptikus Logest, jie man labai tiko. Dabar kazkur perskaiciau nuomone, kad Logest netinka gimdziusioms, nes jose yra per mazas hormonu kiekis ir vis tiek islieka galimybe pastoti (nors mediciniskai man skamba labai keistai g.gif ). Del to nusipirkau Cilest. Jau tris dienas geriu Cilest, bet nuo ju mane baisiausiai pykina sad.gif Ar galeciau vel pereiti prie Logest? Ir, jei po triju dienu Cilest vartojimo daugiau situ kontraceptiku nebegersiu, ar vel susirgsiu menesinemis?
Is anksto dekoju uz atsakymus smile.gif

man panasiai buvo. pries gimdyma logest tiko, o va po gimdymo - per silpnos tapo (menesines istisa menesi budavo).

Paskyre stipresnius - Regulon. Bet, atrodo, ir sitie ne idealiai tinka. Menesines beveik kas 2 sav. mad.gif Ar tai reiskia, kad dar stipresniu reikes? unsure.gif

Atsakyti
as tenorejau pasakyti, kad ir mano nuomone visiskai sutampa su gydytojos - kad storejama tikrai ne nuo kontraceptiku... as visada buvau smulkaus sudejimo ir bijojau pradeti vartoti daugiau hormonu turincias tabletes, bet jau puse metu geriu Cilest ir ne vieno papildomo kilogramo "neuzsidejo":)
Atsakyti