Įkraunama...
Įkraunama...

Siunčiamų drabužėlių dydžiai

QUOTE(mamakarolina @ 2008 09 27, 15:02)
o gal kas nors man galit pasakyt koks butu lietuviskas batuku dydis, jei raso UK 4?  g.gif  nes nupirkau savo mazajai tapkutes NEXTE ir dideles mums, o jau tokios grazios, be netinka  doh.gif  reiks pardavinet  verysad.gif


mamakarolina, o kiek viduj tapkuciu cm?
Gal nuotraukyte galima?
Atsakyti
UK 4 YRA MAN RODOS LIETUVISKAS 20 DYDIS.
Papildyta:
DEL GAP DYDZIU TAI JIE PAMAZINTI YRA. GERIAU RINKTIS DIDESNIUS. MUMS MA TUOJ METUKAI BUS O EMEM BLIUSKES 18-24.
Atsakyti
QUOTE(evja @ 2008 09 17, 09:56)
Patarkite ar GAP rubu dydis atitinka vaiko amziu? Tarkime, jei vaikui 12men, rinktis dydi
12-18men ar 18-24men? Remiantis GAP dydziu lentele, mano metinukui reiketu 18-24men dydzio. Ar tikrai pamazinti GAP dydziai?

as irgi imciau 18-24 ! ir vaikui patogiau ir panessios ilgiau !
Atsakyti
Jeigu vaiko kojyte 16 cm, koks cia Next dydis butu? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 03 21, 14:17)
Jeigu vaiko kojyte 16 cm, koks cia Next dydis butu? Aciu  4u.gif


Gal padės kam 4u.gif
Batų dydžiai
UK - Euro
1 yra 16
2 yra 18
3 yra 19
4 yra 20
5 yra 22
6 yra 23
7 yra 24
8 yra 25
9 yra 27
10 yra 28
11 yra 29
12 yra 30
13 yra 32
1 yra 33
2 yra 35
3 yra 36
4 yra 37
5 yra 38
6 yra 39


Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif neskaiciau visos temos todel nepykit jei toks klausimas jau buvo ax.gif blush2.gif
norejau paklaust kokio dydzio crocsiukus pirkti jei vaiko kojyte 13,5cm?gal kas pirko? gal zinot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alinata @ 2009 04 30, 19:38)
sveikos mamos 4u.gif  neskaiciau visos temos todel nepykit jei toks klausimas jau buvo ax.gif  blush2.gif
norejau paklaust kokio dydzio crocsiukus pirkti jei vaiko kojyte 13,5cm?gal kas pirko? gal zinot? 4u.gif

7 dyd turim su kailiuku 13,5cm mirksiukas.gif
Atsakyti
klausimas kas pirkot is laredoute ar atitinka dydziai vaikams?
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2009 05 10, 11:31)
klausimas kas pirkot is laredoute ar atitinka dydziai vaikams?

Mum atitinka, jei žiūrėti pagal cm 4u.gif
Atsakyti
Jei labai abejojat, patarciau visada imti geriau didesnius, nes tarkim Early Days visada yra i mazaja puse, o Next padidinti gerokai. Pagal etikete lyg Gap daug maz atitinka. Neseniai atradau moteryte, kuri pardavineja angliskus rubelius (devetus), ir yra labai kruopsciai ismatavusi kiekviena rubeli!!! thumbup.gif va cia jinai: http://www.public.fo...eveti-rubeliai/ Beje, jau gavau siuntinuka ir esu labai patenkinta! Busim vyrai Nextiniai ir uz nebrangiai cool.gif cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Nesu nieko užsisakinėjusi iš interneto, norėjau užsakyti Next striukę, bet neišėjo prisiregistruoti nexto puslapyje. Ten reikalauja angliško tlf numerio ir adreso. Kaip Jūs tai darot???? Prašau padėkit!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GaDina @ 2009 09 24, 14:06)
Sveikos mamos. Nesu nieko užsisakinėjusi iš interneto, norėjau užsakyti Next striukę, bet neišėjo prisiregistruoti nexto puslapyje. Ten reikalauja angliško tlf numerio ir adreso. Kaip Jūs tai darot???? Prašau padėkit!!!!  4u.gif


Aš asmeniškai pati nieko neužsisakinėju ir nesiregistruoju, o tik per tarpininkes viską. Next'ą irgi. 4u.gif


Gal kas žinote kaip ten su ta GAP'o dydžių lentele..? g.gif
Konkrečiai su mažiukų dydžiais. Iš kiek ten reikia dauginti tą amerikonišką svorį, kad gauti kg.? ax.gif
Su dičkių ūgiais tai sako reikia dauginti iš 2,54 ir gaunasi cm rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marselina: 21 spalio 2009 - 11:32