Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminiai rūbai vaikams

Gal kur matėt didelių 140cm kombinezonų žiemai, nebūtinai labai šiltų, tokių a la slidinėjimui už prieinamą kainą?
Prasidėjo sniegai, tuoj reiks rogių, su ilgais paltais nelabai patogu ant kalnų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 11 lapkričio 2007 - 15:13
QUOTE(tutifruti @ 2007 11 11, 17:09)
kaip grazu,as irgi noriu sniego thumbup.gif  bigsmile.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif siandien oras pasaka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vija @ 2007 11 11, 17:13)
Gal kur matėt didelių 140cm kombinezonų žiemai, nebūtinai labai šiltų, tokių  a la slidinėjimui už prieinamą kainą?
Prasidėjo sniegai, tuoj reiks rogių, su ilgais paltais nelabai patogu ant kalnų.

cipoline maciau dideliu buvo, bet ar 140 buvo, nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2007 11 11, 15:13)
Gal kur matėt didelių 140cm kombinezonų žiemai, nebūtinai labai šiltų, tokių  a la slidinėjimui už prieinamą kainą?
Prasidėjo sniegai, tuoj reiks rogių, su ilgais paltais nelabai patogu ant kalnų.

Aš irgi šiandien mačiau Čipoline ir Mada vaikams, tikrai kabėjo didelių kombezų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2007 11 11, 15:13)
Gal kur matėt didelių 140cm kombinezonų žiemai, nebūtinai labai šiltų, tokių  a la slidinėjimui už prieinamą kainą?
Prasidėjo sniegai, tuoj reiks rogių, su ilgais paltais nelabai patogu ant kalnų.

Čipoline mačiau
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 11 12, 07:18)
Čipoline mačiau

Įtariu ten ir kaina bus 'čipoliniška' smile.gif Nenoriu daug investuoti, neaišku, kiek čia jo prireiks, ypač jei žiema bus tokia kaip pernai.
Maximoj vakar visai padorių mačiau už 50lt, va tik dydžiai nedideli likę...

Beje, mano dukra irgi šią žiemą nešioja LENNE ilgą striukę, mes net Lenne kepurę sugebėjom tokią pat užtikt. Kol kas esam abi patenkintos, norėčiau ir kitam sezonui kažką panašaus nupirkti, kai prasidės nuolaidos, nes jų naujos kolekcijos striukės dabar po 250lt... blink.gif Bet irgi dailutės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2007 11 12, 08:49)
Įtariu ten ir kaina bus 'čipoliniška' smile.gif Nenoriu daug investuoti, neaišku, kiek čia jo prireiks, ypač jei žiema bus tokia kaip pernai.
Maximoj vakar visai padorių mačiau už 50lt, va tik dydžiai nedideli likę...

Beje, mano dukra irgi šią žiemą nešioja LENNE ilgą striukę, mes net Lenne kepurę sugebėjom tokią pat užtikt. Kol kas esam abi patenkintos, norėčiau ir kitam sezonui kažką panašaus nupirkti, kai prasidės nuolaidos, nes jų naujos kolekcijos striukės dabar po 250lt...  blink.gif  Bet irgi dailutės  wub.gif

Nu Maximoje irgi gali būti, bet gal geriau padėvėtose paieškok arba per SM nes gal kokybė bus geresnė (jei tokios parduotuvės tau priimtinos).
O mes šiemet pirkom Lenne paltą už 250 Lt doh.gif O ką darysi - reikia gi vaiką kuo tai rengti. Čipolino kombinezonas yra pas mus dar nuo pernai likęs, bet jis nėra labai šiltas - iki -5, -10 tinka, bet kai šalčiau, tai ne. O tu manai kad žiemą bus šilta kaip pernai? Aš girdėjau prognozes kad žiema bus šalta, užtai ir pasiruošiau.
Beje ne per seniausiai Čipolino pardėje buvo 30 proc. nuolaida visiems žieminiams rūbams
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 11 12, 11:43)
Beje ne per seniausiai Čipolino pardėje buvo 30 proc. nuolaida visiems žieminiams rūbams

taip, kaip tik vakar tik pasibaige ta akcija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 11 12, 09:43)
O mes šiemet pirkom Lenne paltą už 250 Lt  doh.gif  O ką darysi - reikia gi vaiką kuo tai rengti. Čipolino kombinezonas yra pas mus dar nuo pernai likęs, bet jis nėra labai šiltas - iki -5, -10 tinka, bet kai šalčiau, tai ne.


Mūsų LENNE ilga striukė iš pernykštės kolekcijos, tad man kainavo tik 129lt thumbup.gif Mačiau dabar kabo beveik tokios pat iš šiųmetinės kolekcijos, tik spalva rausva (mūsiškė - skaisčiai žydra) po 250lt. Man patinka jų modeliukai, nes mergaitėms gražiai įliemenuotos, nekabo kaip maišai, mano džiūsnai tai aktualu. Prašau neišpirkti didesnių dydžių iki pavasario nono.gif

Kombinzono ir nenoriu šilto, čia gi dūkimui, ant kalnų, miške su rogėm. Ir išvis neaišku, kiek jo reiks. Beje, tuom šnekom apie orus nelabai tikiu, gi visus neseniai gąsdino karšta vasara biggrin.gif Aš išvis abejoju, ar kada dar bebus ilgos gilios žiemos, jau kelinti metai tos žiemos vos kelios savaitė...
Atsakyti
Nu aišku per išpardavimus perkant galima ir sutaupyt bet gali neberasti tinkamo dydžio, spalvos ar modelio. Nes dabar kai paltą pirkau tai buvo labai nedidelis pasirinkimas reikiamo dydžio, o jei laukčiau iki pavasario tai išvis gal nieko negaučiau doh.gif
Atsakyti
O gal kas turejot drabuziu Topollino firmos?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2007 11 12, 14:28)
O gal kas turejot drabuziu Topollino firmos?

turim keleta rubeliu sios firmos is Vokietijos,
kokybe vidutiniska g.gif
Atsakyti
Dabar Kotrynoj skelbiama 50 proc. rubeliams ir zieminei avalynei. Gal kas buvot? Ar tikrai verta ten pirkti kad ir su nuolaida?
Atsakyti