Įkraunama...
Įkraunama...

Cepelinai iš virtų bulvių

na padekit mamos,vyras megsta cepelinus virtu bulviu su varske,o as nemoku ph34r.gif ,gal kas parasysit receptuka rolleyes.gif .aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 22:12
essen.gif

Virtų bulvių cepelinai
Apie 10 bulviu išverdam su lupenom, dar karštos nulupamos ir sutrinamos arba dar geriau, kai sumalamos per mėsmalę. Idedame 4-5 šaukštus miltų, 2 kiaušiniai, pasudom ir gerai išminkom.Užverdam vandenį, aš į vandenį dedu dar šaukštą krakmolo. Is tešlos padarom paploteli delno dydzio, i jo viduri idedama įdaro.
Įdaras pagal skonį:
- smulkiai pjaustytas rūkytas kumpis;
-malta mėsa su prieskoniais ir smulkiai pjaustytais svogūnais, man dar patinka ne malta, o smulkiai sukapota;
-grybai apkepti su svogūnais;
-varškė ir ttttt.......
sulenkiam pusiau ir užspaudziam kraštus, sudedam i vandenį, verdam kol iškils į vandens paviršių.Valgom su spirgučiais ir (arba) grietine.

essen.gif
Atsakyti
aciu labai,lekiu daryt,ot,tai nudziuginsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Elena,gelbek patark. blink.gif Pabandziau vakar pasidaryti cepelinus pagal tavo recepta.Nu gavosi visiskas pravalas ph34r.gif .Issiviriau 6 dideles ir 4 normalias bulves atrodo turetu atitikti 10.Sutryniau jas.Taigi idejau 2 kiaus. ir 4 saukstus miltu.Taigi makalavau tesla.Pasidariau varskes idara vis snairuodama i tesla unsure.gif ,nes ji man buvo kazkokia itartina.Aisku kai pabandziau padaryti paploteli-supratau nieko is to nebus ohmy.gif .Tesla kibo prie ranku ir visai nelaike formos.Bandziau slapinti rankas,bet tai nepadejo.Taigi nusprendziau reikia daugiau miltu.Taigi pradejau deti miltus.Ir kuo daugiau ju dejau tuo didesne nesamone daresi. mad.gif Tesla ne kietejo,o atvirksciai deresi kazkoks kleisteris,glitus dalykas,kuris kibo prie sauksto prie visko.Finale sumaisiau visa koseliena su idaru ir bandziau virti.Taigi dejau su saukstu kaip kokia kramtoske. sad.gif Vienu zodziu...Siandien is tos teslos pabaigiau kepti blynus.Esu baisiai nelaiminga huh.gif nuo vakar vakaro.Nu niekaip nesuprantu kame mano klaida.Ar tai bulviu rusis,ar miltai kokie tai super gudrus.Nu niekaip nesuprantu.Gal teko kam suidurti su tokiais eksperimentais,patarkite.
Atsakyti
Kriauklyte, net susigraudinau kai perskaičiau tavo žinute Net nežinau, man tai taip nebudavo.Aš rankas sutepu su aliejum. O miltų daug nereikia, neskanus jie po to buna, guminiai kažkokie... Reikia dar pabandyti, kantrybes tongue.gif sad.gif
Atsakyti
man dar niekada nera pavyke ka nors (svilpikus pvz.) normaliai pagaminti is virtu bulviu teslos - visada buna per skysta, kad ir kiek miltu detum, beviltiskai limpa ir t.t.
kazi kur cia paslaptis?
Atsakyti
Labas, man irgi taip būdavo. sad.gif Tik mes ne cepelinus, o kokorus darom. Tas pats tik kepti, o įdarą dedam grybų, ar virtos mėsos.Visai čiki gaunas. clap.gif Man su tešla irgi buvo problemų, bet padariau paprasčiau, po eilinio tešlos nesigavimo, perleidau jos darymą vyrui. Jis daro viską taip pat, tik kažkodėl, jam normaliai gaunasi. O tešlą daro tokią: bulvės (verdu pilną puodą, t.y. daug), 1 kiauš. (jei dėsi daugiau bus nesąmonė), vegetos, druskos, miltų (tikrai nedaug, ant puodo bulvių kokia stiklinė). Ir viskas. ph34r.gif O dabar labai susižavėjau tokia tešla: 1pok. cepelinų mišinio ir dedesis bulvių tarkių, man labai patinka. Juos taip pat galima ir su varške daryti. Arba apskritai imk cepelinų mišinio ir nesuk sau galvos, visai nieko gaunas. Mes valgom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As i tesla nededu kiausiniu,o vietoj miltu dedu krakmola.Iseina labai gerai.Sekmes virtuveje!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostra: 16 sausio 2004 - 11:39
Kaip gerai,aciu uz patarimus.Palauksiu ikvepimo ir vel bandysiu. biggrin.gif
Atsakyti
Man jei darau tešlą tik iš miltų irgi limpa, reik dėt nors šaukštą ar du krakmolo, tada ne taip limpa ir netgi galima padaryt kočiojama tešlą jei reikia. o kai darua cipelinus, ati aš krakmolo į vandenį dededu, bet kai padarau cipelinus, juos krakmole pavolioju, tada nesigauna "pasišiaušę", o krakmolo į vandenį dedu tik kai darau tarkuotų bulvių cipelinus.
Atsakyti
QUOTE (dovvlc @ 2004 01 16, 09:30)
Labas, man irgi taip būdavo. sad.gif Tik mes ne cepelinus, o kokorus darom. Tas pats tik kepti, o įdarą dedam grybų, ar virtos mėsos.Visai čiki gaunas. clap.gif Man su tešla irgi buvo problemų, bet padariau paprasčiau, po eilinio tešlos nesigavimo, perleidau jos darymą vyrui. Jis daro viską taip pat, tik kažkodėl, jam normaliai gaunasi. O tešlą daro tokią: bulvės (verdu pilną puodą, t.y. daug), 1 kiauš. (jei dėsi daugiau bus nesąmonė), vegetos, druskos, miltų (tikrai nedaug, ant puodo bulvių kokia stiklinė). Ir viskas. ph34r.gif O dabar labai susižavėjau tokia tešla: 1pok. cepelinų mišinio ir dedesis bulvių tarkių, man labai patinka. Juos taip pat galima ir su varške daryti. Arba apskritai imk cepelinų mišinio ir nesuk sau galvos, visai nieko gaunas. Mes valgom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Pritariu. Man irgi su ta, o ir mieline tesla nelabai pavyksta, o , va, vyrui jos visada puikiai pasiseka, nors daugiau jis praktiskai nieko valgomo nedaro. Taigi - teslos dabar tik vyro reikalas. Pabandykit ir kitos sita metoda - turetu suveikt.
Atsakyti
QUOTE (Elena @ 2004 01 12, 13:03)
essen.gif
[color=purple]
Virtų bulvių cepelinai
Apie 10 bulviu išverdam su lupenom, dar karštos nulupamos ir sutrinamos arba dar geriau, kai sumalamos per mėsmalę. Idedame 4-5 šaukštus miltų, 2 kiaušiniai, pasudom ir gerai išminkom.Užverdam vandenį, aš į vandenį dedu dar šaukštą krakmolo. Is tešlos padarom paploteli delno dydzio, i jo viduri idedama įdaro.

As taip pat panasiai tesla darau, tik va pastebejau, kai siltas bulves sutrinu, tai ir man nelabai gaunasi, o karta pabandziau atvesinti, viskas daug puikiau ejosi......--Resize_Images_Alt_Text--
Tai turbut slypi ne vien tik recepte, bet ir labai nuo seimininkes ranku priklauso (vienu zodziu, kaip kas priprates ar igudes)......vos ne filosofiskai cia man gavosi... biggrin.gif
Atsakyti