Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darytumet jei vaiko vardas

Nežinau ką man daryt... sad.gif Buvau išduota brangiausio žmogaus - vyro sad.gif Turim dukrytę, kurios vardas Akvilė. Tą vardą išrinko jis. Aš labai norėjau pavadinti dukrytę Daniele ar Gabriele, bet jis neleido kitaip vadint - griežtai pasakė, kad tik Akvilė, na o aš labai mylėjau ir sutikau, nors man nuo pat pradžių šitas vardas buvo nelabai, bet paskui jau pradėjo patikt, kai tapo mano dukrytės.. Bet dabar net ištart jo negaliu, kai sužinojau tiesą, kodėl vyras taip pavadino dukrą sad.gif Vyras manęs nemylėjo, visada mylėjo kitą, dėl kurios kelis kartus vos nenutraukė mūsų santykių, o dabar dėl jos mes nebegyvenam kartu. ir Akvile jis pavadino todėl, kad tai jo meilės vardas, pavadino mūsų dukrą jos garbei, o aš tada nieko nežinojau... sad.gif Dabar žinau ir dėl to jaučiuosi dar baisiau sad.gif Sulaukiu įvairių patarimų - vieni sako, kad būtinai bandyčiau keisti vaiko vardą, kiti sako, kad to daryt negalima. Mergaitei dar nėra metų, nežinau ką daryt ir išvis, ar įmanoma vardą pakeist, o juolab be tėvo sutikimo? Ką jus darytumet? Jei nekeist, tai kaip susitaikyt su tuo, kaip neisivaizduot tos, kitos, tariant dukrytės vardą? verysad.gif
Atsakyti
Na vyro poelgis tai mažų mažiausiai chamiškas... Bet dabar ką jau padarysi... tavo vietoj susitaikyčiau su tokiu vardu, net negalvočiau apie tą moterį... Juk yra ir šimtai kitų Akvilių, pasistengčiau, kad man tariant vardą savo dukrytės nekiltų neigiamų emocijų: padirbėk su savimi šiek tiek, persilaužk. O ir teisiškai nemanau, kad galima būtų pakeisti vardą g.gif Vyras pasielgė labai negarbingai ir tikrai atkentės už tai, nes gyvenimas visada viską sustato taip, kad visiems būna atseikėta pagal nuopelnus. Taip kad stiprybės, mylėk savo mergytę, ne varde juk esmė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gebene: 29 rugsėjo 2007 - 18:13
joooo, situacija nepavydetina

pirmiausia, tai pagalvok, ar isivaizduoji savo vaika kitu vardu, o gal vistiek ji tau liks Akvile?

Atsakyti
Kodėl paklausk forume teisininko, jei jis šiuo metu teikia konsultacijas ir nebereikės spėlioti . Įvaikinamiem vaikučiam lyg yra (ar buvo?) galimybė jį keisti g.gif

http://www.supermama...hp?showforum=41

Bet šiaip...nenorėčiau kada nors sužinoti, kad mane taip pavadino taip tėvo meilužės garbei, kuri išskyrė mano tėvus ph34r.gif

Nors pats čia minimas vardelis tai man gražus, bet ne apie tai aš...
Papildyta:
Pažiūrėjau, kad teisininkas lyg neatsakinėja dabar g.gif Na bet vis tiek siūlau rasti teisininką kuris atsakytų į šį klausimą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 29 rugsėjo 2007 - 21:05
Tikras parsas tas tavo vyras gun_bandana.gif . Bent jau as bandyciau dukrytes varda pakeisti. Pasiteirauciau Vaiku teisiu apsaugos tarnyboje, gal jie galetu ka patarti - kur kreiptis ir pan., arba pas teisininkus. Ir jei tik imanoma, butinai duociau mergytei kita varda. O jei keisti nebegalima, gal tuomet galima uzregistruoti mergyte dviem vardais? Tuomet duotum dukrytei dar viena varda, toki, koks tau patinka ir vadintum ja tuo vardu. Na, o jei jau tikrai jokios iseities nebutu, tuomet tektu susitaikyti su Akviles vardu (beje, siaip tai sis vardas labai grazus, bent jau man). Beje, o mergyte jau krikstyta? Jei taip, vadinasi turi ir kriksto varda, o jei dar nekrikstyta, tai vis tiek krikstysi ir galesi duoti jai tau patinkanti varda. Na, ir jei jau oficialiai vardo pakeisti nepavyks, galesi dukra vadinti kriksto vardu. Zodziu, isbandyk visas imanomas galimybes. Ui, man net kraujas verda is pykcio ant tavo vyro bash.gif . Stiprybes tau ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
eina sau, nesveikas jis tikrai blink.gif gun_rifle.gif Man tai šokas būtų mega_shok.gif Aš patariu pakeist vardą, nes dukra dar maža labai, jei būtų didesnė tai tada jau ne, bet dabar manau gali. Tik va nežinau, ar teisiškai galima g.gif Bet tai jo... blink.gif Aš pati užaugus pasikeisčiau savo vardą, jei sužinočiau dėl ko aš taip pavadinta doh.gif Ir juolab, tu dar kitaip norėjai dukrytę pavadint, o jis šitaip apmovė doh.gif Tai sakau, bandyk keist, jei galima, va į kokią Danielę, kaip norėjai iš pradžių, labai gražus vardas bus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolina27: 29 rugsėjo 2007 - 21:36
atsakymas i tavo klausima buvo duotas cia . kaip supratau, jei tevas nepriestaraus, turetu buti imanoma varda pakeisti ar bent jau prideti dar viena. sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insi: 29 rugsėjo 2007 - 22:08
Manau,kad tikrai gali keist vardą,arba prie esamo pridėt kitą,dabar kažkaip vėl madinga 2vardai ir vadint antruoju,žiūrint kaip mažiau teisinių problemų
Atsakyti
Kaip baisu blink.gif doh.gif Aš bandyčiau tokiai mažytei keist vardą, arba pridėti antrą kokį sad.gif Liūdna jei mergytei reikės turėti vardą, kuris taip jai buvo suteiktas verysad.gif
Atsakyti
vaje, kokia nemaloni situacija. a siūlyčiau pasiteiraut teisininko, ar įmanoma pakeist vardą, o gal antrą pridėt, kaip ir daug kas čia siūlo. tik problema ta, kad vaikas jau pripratęs prie savo vardo. gal pradžiai pabandyk vadint kokiu labai panašiu vardu (Dovile, Eivile ar tiesiog Vile, net nežinau, eivilė kaip ir panašiausias g.gif ), nes kažkaip sunkiai įsivaizduoju, tai kaip dabar vaikas vieną dieną ims ir išgirs, kaip ją Daniele vadina. taigi ir jai šokas bus g.gif . bet jei jau negali susitaikyt su savo dukrytės vardu, tai reiktų bent pasistengt kad perdaug nesiskirtų naujas vardas.
Atsakyti
Labai bjauru... verysad.gif doh.gif Nors Akvilė ir labai gražus vardas, bet ji suteikimo sąlyga tai baisi doh.gif Bet abejoju ar galima vardą pakeist, manau teks susitaikyt su tuo sad.gif pritariu kažkieno nuomonei, kad mergaitė galbūt pati norės pasikeist vardą užaugus, žinodama kieno garbei ji pavadinta taip. Bent jau aš manau, kad keisčiausi. o jūs vadinkyte ją mažybižkai, Vilė, Vilytė - manau taip būtų geriausia. Laikykites 4u.gif
Atsakyti
pakeisti galima, tik reikia tevo (jei jis irasytas gimimo liudijime) pritarimo. pasiskaitykit teisininkes atsakyma mano pateiktoj nuorodoj. jei nesutiks, reikstu daryt kaip siule Amica - pakrikstyt ir saukt kriksto vardu
Atsakyti