Įkraunama...
Įkraunama...

Bėga pienas

Pas jus stiprus pieno tekėjimas, kaip ir pas mane - trykšta srovės smile.gif mano atveju nusitraukimas prieš maitinimą nepadeda. Jeigu nusitraukiu labai mažai, tai srovė vistiek būna stipri, o jeigu nusitraukiu truputį daugiau, tai kitą dieną pieno būna dar daugiau ir tada jau į užburtą ratą galima lengvai įsisukti smile.gif dažniausiai laukiu, kol mažylis nebesusitvarko su srove, atsitraukia ir leidžiu pienui nutekėti nestimuliuojant spenelių. Žinoma, tai reiškia klykiantį vaiką ir šlapius marliukus aplink...

O pas jus tik teka stipriai pienukas ar jo per daug krūtyse? kitaip tariant ar vaikutis išvalgo visą krūtį? ar krūtys minkštos dienos bėyje ar pastoviai pritvinkusios būna?
Atsakyti
Citrinmedi, Jūsų mažylis dar tik naujagimis, susireguliuos pienuko gamyba.
Atsakyti
Mano pagrandukui metai su puse ir pas mane vis dar kartais teka pienas, jei per ilgai užsibūnu parduotuvėje pareinu šlapia, jei jis nakty pramiega vieną valgymą aš vėl šlapia, dažnai mažylis springsta nuo pieno tekmės, laimei mes jau dideli ir tai nėra didelė tragedija, svarbiausia pieno būtų ax.gif kai geria iš vienos ant kitos pusė dedu pieno surinkèją, kad nepermirkčiau kiaurai doh.gif
Atsakyti
Svarbu, kad pienuko būtų, o jau bėgimas, ne pati baisiausia problema. Maitinant labai gerai pienuko surinktuvai. Bet pradžioj, kai čiurkšlėm bėga ir tie nepadeda, tad geriau pirma nubėgdinti į bet kokį indelį, o kai jau ima tik šiaip tekėt, tada užsidėti surinktuvėlius...
Atsakyti
Ech...gaila, kad administratorė panaikino mano temą ir perkėlė mano postus čia, nes iš esmės tai šita tema visai neatitinka to apie ką aš norėjau padiskutuoti ir patirtimi pasidalinti. Kad bėga pienas yra vienas dalykas ir tikrai dar nelabai didelė problema. O aš norėjau pakalbėti apie situaciją, kai pieno krūtyse gaminasi daugiau nei reikia kūdikiui. T.y. kūdikis iš vienos krūties valgo po 2-3 kartus ir kartais vistiek nepajėgia ištuštinti. Mano atveju mažylis jau valgo maždaug kas 3-4val., tai praktiškai kasdien turiu situaciją, kad iš vienos krūties mažylis valgo visą dieną, o kitą duodu tik vakarop, kuri jau būna gerokai pritvinkusi...Jeigu vieno maitinimo metu duočiau vieną krūtį, o kito - kitą, tai kitą dieną sprogčiau nuo pieno.
Aš irgi visad maniau, kad negi tai gali būti bėda, juk svarbu, kad netrūksta pieno, bet kai su tuo susidūriau, tai dabar galvoju, kad gal lengviau ir problemų mažiau, kai šiek tiek trūksta to pienelio...
Atsakyti
Kai per daug pieno, puiki išeitis nusitraukti ir užšaldyti.
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 02 20, 15:43)
Ech...gaila, kad administratorė panaikino mano temą ir perkėlė mano postus čia, nes iš esmės tai šita tema visai neatitinka to apie ką aš norėjau padiskutuoti ir patirtimi pasidalinti. Kad bėga pienas yra vienas dalykas ir tikrai dar nelabai didelė problema. O aš norėjau pakalbėti apie situaciją, kai pieno krūtyse gaminasi daugiau nei reikia kūdikiui. T.y. kūdikis iš vienos krūties valgo po 2-3 kartus ir kartais vistiek nepajėgia ištuštinti. Mano atveju mažylis jau valgo maždaug kas 3-4val., tai praktiškai kasdien turiu situaciją, kad iš vienos krūties mažylis valgo visą dieną, o kitą duodu tik vakarop, kuri jau būna gerokai pritvinkusi...Jeigu vieno maitinimo metu duočiau vieną krūtį, o kito - kitą, tai kitą dieną sprogčiau nuo pieno.
Aš irgi visad maniau, kad negi tai gali būti bėda, juk svarbu, kad netrūksta pieno, bet kai su tuo susidūriau, tai dabar galvoju, kad gal lengviau ir problemų mažiau, kai šiek tiek trūksta to pienelio...



si problema mane kamuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 02 20, 15:43)
Ech...gaila, kad administratorė panaikino mano temą ir perkėlė mano postus čia, nes iš esmės tai šita tema visai neatitinka to apie ką aš norėjau padiskutuoti ir patirtimi pasidalinti. Kad bėga pienas yra vienas dalykas ir tikrai dar nelabai didelė problema. O aš norėjau pakalbėti apie situaciją, kai pieno krūtyse gaminasi daugiau nei reikia kūdikiui. T.y. kūdikis iš vienos krūties valgo po 2-3 kartus ir kartais vistiek nepajėgia ištuštinti. Mano atveju mažylis jau valgo maždaug kas 3-4val., tai praktiškai kasdien turiu situaciją, kad iš vienos krūties mažylis valgo visą dieną, o kitą duodu tik vakarop, kuri jau būna gerokai pritvinkusi...Jeigu vieno maitinimo metu duočiau vieną krūtį, o kito - kitą, tai kitą dieną sprogčiau nuo pieno.
Aš irgi visad maniau, kad negi tai gali būti bėda, juk svarbu, kad netrūksta pieno, bet kai su tuo susidūriau, tai dabar galvoju, kad gal lengviau ir problemų mažiau, kai šiek tiek trūksta to pienelio...

po žindymo 15 min. krūtį reikia šaldyti (pvz, ledukais suvyniotais į merlę). Šaldymas stabdo pieno gamybą.
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2014 07 18, 17:47)
po žindymo 15 min. krūtį reikia šaldyti (pvz, ledukais suvyniotais į merlę). Šaldymas stabdo pieno gamybą.


Žinokit man nepadėjo nei šaldymas, nei mėtų arbata, nei kiti panašūs metodai. Vienintelis dalykas, kuris "apramino" mano pieno fabrikėlį buvo maitinimas iš vienos krūties kelis maitinimus iš eilės. Tuo metu kita krūtis labai pritvinkdavo ir taip po truputį organizmas suprato, kad per daug pienuko.
Šiuo metu mano sūneliui 8.5mėn ir aš iki šiol vieną krūtį naudoju dviem maitinimam. Jeigu tik pradedu kaitalioti krūtis dažniau, iškart pajuntu kad pienuko kasdien vis daugiau ir daugiau. Žinoma, šiuo metu tai nėra didelė problema, nes maitinimų gerokai mažiau nei ankščiau, o ir pati jau žinau ką daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 07 18, 16:59)
Žinokit man nepadėjo nei šaldymas, nei mėtų arbata, nei kiti panašūs metodai. Vienintelis dalykas, kuris "apramino" mano pieno fabrikėlį buvo maitinimas iš vienos krūties kelis maitinimus iš eilės. Tuo metu kita krūtis labai pritvinkdavo ir taip po truputį organizmas suprato, kad per daug pienuko.
Šiuo metu mano sūneliui 8.5mėn ir aš iki šiol vieną krūtį naudoju dviem maitinimam. Jeigu tik pradedu kaitalioti krūtis dažniau, iškart pajuntu kad pienuko kasdien vis daugiau ir daugiau. Žinoma, šiuo metu tai nėra didelė problema, nes maitinimų gerokai mažiau nei ankščiau, o ir pati jau žinau ką daryti  smile.gif


Na bet juk jūs pati ir užsukate tą užburtą ratą - pieno juk gaminasi tiek, kiek jo ištraukiama. Kuo daugiau duosit tą vieną krūtį, tuo daugiau joje ir gaminsis, paprasta kaip 2x2...
tvirtai užsibrėžkit ir stenkitės pereiti prie įprasto maitinimo, kiekvieną kartą duodant vis kitą krūtį. Taip, tą pilnąją porą dienų patemps, pritvinks, bet vėliau atleis. nes gaus signalą jog tokių kiekių nebereikia. .. ( tokiu pat būdu veliau ir pieno gamybą nutraukinėjame...). Jei labai veržia, šiek tiek nutraukit ranka/pientraukiu, bet tik ŠIEK TIEK, kad dingtų veržimas.

Atsakyti
sveikos, tai va kad nutraukiu tik siek tiek40 ml. o ji vis tiek pritvinksta taip kad net ranku pakelti nebegaliu, dedu leda ir as, tada bent jauciuos geriau

nenz, kol kas nematau iseities kada susireguliuos, skaud maitinnant siaubingai viena kruti, ta i is jo duosiu tik nakti, o nutrauksiu iki50 ml, na gal supras kad daugiau nereik

beje, o kam yra buve, kad pradejus maitinti reikia rekti, nes skausmas plesantis, baisus

jokio malonumo maitinti nera, deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2014 07 23, 22:34)
sveikos, tai va kad nutraukiu tik siek tiek40 ml. o ji vis tiek pritvinksta taip kad net ranku pakelti nebegaliu, dedu leda ir as, tada bent jauciuos geriau

nenz, kol kas nematau iseities kada susireguliuos, skaud maitinnant siaubingai viena kruti, ta i is jo duosiu tik nakti, o nutrauksiu iki50 ml, na gal supras kad daugiau nereik

beje, o kam yra buve, kad pradejus maitinti reikia rekti, nes skausmas plesantis, baisus

jokio malonumo maitinti nera, deja verysad.gif

šiek tiek yra 5-10 ml.
Kiek laiko vaikui?
Atsakyti