Įkraunama...
Įkraunama...

Išvažiuojamieji banketai

ar yra tokių, kurios nuomavosi tik vietą, bet maistą ir aptarnavimą samdėtės atskirai?
gal esat susidūrę ar girdėję kokių atsiliepimų apie "Žalgirio sodą", "Elguvą" ar "Taurakalnį" - kaip maistas, aptarnavimas ir pan.?
4u.gif
Atsakyti
Negi niekas is buvusiuju nuotaku neuzsakinejo maisto su aptarnavimu savo vestuvems? g.gif Super nuotakos, pasidalinkite savo patirtimi.. blush2.gif Nes mums planuojancioms ypac sudetinga kazka be Jusu pagalbos pasirinkt.. blush2.gif Juk visi maisto tiekejai raso graziai.. blink.gif
Atsakyti
Musu draugu vestuvese buvo Maisto fabrikas, jie nuomavosi salę ir juos samdėsi. Tai maistas buvo visai nieko, tik rekomenduočiau nesirinkti karštam kiaulienos, buvo rieboka, todėl neskani, o visai kita tai tikrai buvo ir skanu ir gražu, o jau tortas - mmmmmm, pirštelius apsilaižėm. Neriebus, skanus, purus, gražus smile.gif
Sakė, jog kainos nesikandžiojo, dabar tikrai bus pakilusios.
aptarnavimas irgi liuksiškas buvo, atsivežė savus indus ir stalus.
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Aciuka, kad atsiliepet i si sauksma tyruose blush2.gif Prasau, pasidalinkite savo patirtimi. mirksiukas.gif Patikekit ne kas, kai bandai pats vaziuoti ir sneketis su maisto gamintojais.. ax.gif Pagal dabartine mano patirti - toks vaizdelis, kad visi maisto tiekejai turi mistini pobuviu meniu, kurio negali paragauti ir turi tiketi, kad per svente bus labai skanu, taciau.. doh.gif Ne vienam yra teke buti vestuvese ir valgyti maista, kuris atrodo baisiai doh.gif taciau skanus (kaip jovalas panasiai, be jokios estetines isvaizdos, kad uzsimerki ir tada valgai) blush2.gif , o kitose graziai rolleyes.gif bet visiskai neskanus ( sprangi mesa arba labai riebi, kad net paemus kasneli - taukai varva..) doh.gif schmoll.gif Na vat ir gaunasi rebusas.. blink.gif Todel ir prasau Jusu mergaites, supermamos pagalbos.. Nes su Jusu patirtimi, rekomendacijomis, mums busimoms nuotakoms yra zymiai lengviau, nei vel daryti tas pacias klaidas ir raudonuoti pries svecius.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Leri @ 2007 12 03, 14:18)
Labuka 4u.gif
Aciuka, kad atsiliepet i si sauksma tyruose blush2.gif Prasau, pasidalinkite savo patirtimi.  mirksiukas.gif Patikekit ne kas, kai bandai pats vaziuoti ir sneketis su maisto gamintojais..  ax.gif Pagal dabartine mano patirti - toks vaizdelis, kad visi maisto tiekejai turi mistini pobuviu meniu, kurio negali paragauti ir turi tiketi, kad per svente bus labai skanu, taciau..  doh.gif Ne vienam yra teke buti vestuvese ir valgyti maista, kuris atrodo baisiai  doh.gif taciau skanus (kaip jovalas panasiai, be jokios estetines isvaizdos, kad uzsimerki ir tada valgai) blush2.gif , o kitose graziai  rolleyes.gif bet visiskai neskanus ( sprangi mesa arba labai riebi, kad net paemus kasneli - taukai varva..) doh.gif  schmoll.gif  Na vat ir gaunasi rebusas..  blink.gif Todel ir prasau Jusu mergaites, supermamos pagalbos.. Nes su Jusu patirtimi, rekomendacijomis, mums busimoms nuotakoms yra zymiai lengviau, nei vel daryti tas pacias klaidas ir raudonuoti pries svecius.. blush2.gif


mes taip pat noretumem nuomotis tik sale su nakvyne, tokiu budu gal maziau netiketumu del maisto butu, bet kazin kaip tose sodybose reaguos kai pasakysi, kad tik sales tenori g.gif nors gal jiems dzin lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 12 04, 03:41)
mes taip pat noretumem nuomotis tik sale su nakvyne, tokiu budu gal maziau netiketumu del maisto butu, bet kazin kaip tose sodybose reaguos kai pasakysi, kad tik sales tenori g.gif nors gal jiems dzin lotuliukas.gif


Labuka 4u.gif
Yra sodybu, kuriose maisto patys seimininkai negamina. schmoll.gif Dazniausiai jie pasiulo, parekomenduoja kokius nors maisto gamintojus ar seimininkeles, jei yra normali virtuvele. bigsmile.gif Buna taip, kad aisku ir nieko nepasiulo ir virtuveles normalios nera, tada belieka ieskotis patiems maista gaminanciu imoniu. rolleyes.gif Kaip ir yra musu atveju. blush2.gif
Taciau, kai nuomojamoje vietoje yra gaminamas maistas ir pastoviai ten lankosi zmones ir valgo, t.y. veikianti kavinuke, baras - manau, kad be sansu, kad tie savininkai sutiktu, kad gamins kas nors kitas, o ne ju darbuotojai. schmoll.gif Kodel? Elementariausiai del ekonominiu priezasciu ( graziai pavadinus), arba del didesnio zenkliai pelno. mirksiukas.gif Del to, kai nuomojies sodyba, sale ir pan. su maisto gaminimu, BUTINAI paragaukite, ka gali jums pasiulyti tos vietos virtuves sefas, antraip svesite ypac grazioje aplinkoje su tragisku maistu. blink.gif doh.gif
Stai tiek 4u.gif
Atsakyti
mano sodyba man rekomendavo zalgirio soda ir elguva.
su elguva esu siek tiek susidurus - jie turi kavinuke jaksto g., tai ten visada pigiai ir labai skaniai papietaudavau.
o tortai ju visada dieviski.... tad manau jie ok.

taurakalni ne karta esu 'bandzius' - tiek mano tevai ivairiem renginukam (pvz kokis jubiliejus darbe, tai uzsako is ju, tai dar kokia didesne seimos svente, kai rupesciu tiek, kad apie maista maziausiai galvot noris....
p.s. - jei baliui noresit uzsisakyt cepelinus.... taurakalnio cepelinai DIEVISKI... ne karta bandyta, ne kart nenusivilta.. wub.gif
(siaip esu girdejus atsiliepimu, kad taurakalnis yra vienas pigiausiu, o maistas pas juos geras, tad renginiam juos labai megsta..
pvz., kiek esu macius/girdejus - omnitel savo grand renginiams klientams ima taurakalni... - tai siokia tokia rekomendacija.

visgi - kai jiems skambinau, sake 50-100 lt (priklauso, kaip pats susikomplektuosi uzsakyma). plius aptarnavimas... nepamenu kiek sake uz val.

tik vat. man reikia issirinkt is elguvos ir zalgirio sodo... nezinau... sodybos seimininke sake, kad visi klientai tiek vienais tiek kitais patenkinti.
kainos ju vienodos - 100 lt zmogui 2 dienom su aptarnavimu. (siu metu kainom... kas bus kitais metais nezinau.

gal elguva rinktis?.... galu gale.. vis tiek 'labiau' girdetas pavadiniamas.. apie zalgirio soda visiskai NIEKO nesu girdejus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mg*: 05 gruodžio 2007 - 22:06
Miela MG 4u.gif
O kodel butinai turi rinktis tik Zalgirio soda, arba Elguva? g.gif Man kas idomiausia, kad internete pasiskaiciau nusiskundimu Elguvos maisto tematika. Jei konkretizuoti - kad maistas buvo neskanus, o aptarnavimas pobuvio metu chamiskas.. blink.gif Na ir net nezinau.. Visi be abejo sutaria, kad ju nuostabus tortai, nors as nesu ju ragavusi.. mirksiukas.gif
Apie Zalgirio soda internetiniuose puslapiuose neipatingai kas parasyta. Kiek suprantu, ten anksciau buvo kavine ir joje gamino labai prasta maista, taciau pasikeite savininkai ir dabar klientu atsiliepimai tokie 50% / 50% blogu ir geru.. rolleyes.gif
Taurakalnyje buvome uzeje i kavinuke dienos metu - valgeme vistiena sojos padaze ir jautiena su slyvomis.. blush2.gif Oj.. doh.gif tai net neuzteko jegu pabaigti siuos patiekalus, nes buvo TOKIE NESKANUS, kad net negaliu papasakoti.. blink.gif Blogiausia, kad pobuviu meniu pas juos negali paragauti ir atsiustas ju komercinis pasiulymas mums pasirode labai mandras ir visiskai musu sveciams nevalgomas... schmoll.gif O uzsisakineti aklai - didele rizika! doh.gif
Beje, minejai, kad daznai jusu seima uzsako maista.. Ar galetumei kokretizuoti, kokius patiekalus isskyrus cepelinus? Mane konkreciai domintu neriebios kiaulienos ir vistienos patiekalai, t.y. kepsniai, karbonadai ir t.t. blush2.gif
Maistas pas jus budavo atvezamas marmituose?
Beje, pakolkas labai daug teigiamu atsiliepimu prisiskaiciau apie Maisto fabrika. Bet jie ne is pigiuju.. Apie patiekalu meniu nieko nekalba, bei apie kainas siuo metu irgi taip pat.. Zinai, idomu tai, kad apie Maisto fabriko tortus irgi visi labai skaniai atsiliepia. Kita vertus mane suintrigavo, kad pas juos yra galimybe paskanauti pasirinktu pobuviu meniu patiekalu ir taip pat tortu skoniu, kuriuos uzsakinesi vestuvems. rolleyes.gif Beje, manau, kad tai nuostabi paslauga, kuria teikia jie pakolkas vieninteliai. mirksiukas.gif
Tai siam kartui tiek 4u.gif
Atsakyti
Mes sventeme sodyboje be maisto, o maista uzsisakem is "Valgiu puota", likome labai patenkinti, is ju uzsisakinejom ir tortus, sakocius, netigi pilstoma alu ir sidra, ir nereikejo patiems rupintis ta iranga. Labiausiai likau patenkinta ju aptarnavimu.
Atsakyti
Mane irgi sie klausimai domina. Jei imsim sodyba be maisto, reikes ji uzsakyti, taip pat ir aptarnavima. O aptarnaujantyspadejejai isplauna indus, sudestytu ir musu atsiveztinius patiekalus? Iki kelintos valandos aptarnauja?
Gal zinote atveztinio maisto ir aptarnavimo istaigu Kaune, Kauno rajone?
Atsakyti
Sveikutės.

Labai gera temelė užvesta, bet gaila, kad tiek mažai atsiliepimų. Keista net... blink.gif Šiaip ar taip būtų gerai, jei kas rekomenduotų kokią kavinę, teikiančia maistą Bilniuje, Vilniaus rajone. Juk tokias paslaugas turėtų labai daug kas teikti, ne tik taurakalnis, elguva ir žalgirio sodas. Gal kas galėtų iš savo patirties papasakok su kuo teko susidurt? ax.gif
Atsakyti
as irgi siuo metu sprendziu maisto klausimus tai galiu pasakyt, kad tikrai sunkoka issirinkti doh.gif
cia kazkuri rasete kad maisto fabrikas neduoda kainu, tai ju puslapyje jos yra pateiktos.

http://www.maistofab...t...=7&Itemid=9

nzn as kazkaip linkstu prie ju... g.gif
Atsakyti