Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų mėgstamiausias patiekalas?

Apklausa: Kokį vieną patiekalą iš išvardintųjų pasirinktumėte? (296 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
viskas skanu, kas skaniai pagaminta smile.gif
Atsakyti
Man is siu isvardintu patiekalu skaniausia pica smile.gif , bet kaip minejo Jugita 25, jei skaniai pagaminta, tai bet kuris is ju yra skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man skaniausia pica, bet kartais kai pasiilgstu, tai labai skanu ir cepelinai, ir balandeliai smile.gif
Atsakyti
Is isvardintu pica smile.gif
Atsakyti
Aš balsavau už balandėlius nors valgau visus išvardintus patiekalus. Tiesa, buvo sunku pasirinkti tarp hamburgerio (Mcdonaldo hamburgeriui irgi negaliu atsispirti), bet pateikusi sau klausimą jei būtų ant stalo hamburgeris ir balandėliai, ką pasirinkčiau ir nedvejodama mintyse pasakiau balandėliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(princesa @ 2007 12 18, 16:34)
pateikusi sau klausimą jei būtų ant stalo hamburgeris ir balandėliai, ką pasirinkčiau ir nedvejodama mintyse pasakiau balandėliai  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai pica, hamburgerius ar desrainius tai valgyciau ir valgyciau, bet juos gaminu pati nes tie pirktiniai tai g.gif
Cepelinai tai kas savaitgali irgi neblogai o uztat balandeliu tai i metus karta ir man ju sociai uztenka, bet buna daug dazniau gaminami nes MB alpsta nuo ju doh.gif
Atsakyti
Pagal šitą apklausą panašu, kad lietuviai valgo arba sunkų maistą arba greitmaistį sad.gif fuj. o kur salotos, kur sriubos, kur žuvis galu gale? ir dar pasirodo, kad cepelinai pirmoje vietoje, man tai jie akmeniu į skrandį nusėda sad.gif
Atsakyti
pasirinkau vis del to pica, galeciau valgyti tris kartus per diena biggrin.gif o cepelinu is vis nesu megeja schmoll.gif
Atsakyti
balsavau uz balandelius nors retkarciais ir pica ir cepai visai skanu sukapot.
Atsakyti
ax.gif skanu cepelinai,balandeliai,kotletai bet as daznai juos pasigaminu,o pasiilgstu picos, kebabu,tai tada einame i kavine nes nemoku skanaus picu pado padaryti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Blasuoju uz cepelinus thumbup.gif antra ir trecia vieta atitenka picai ir kebabaui 4u.gif
Atsakyti