Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos būreliai Kaune?

Sveiki 4u.gif
pagalvojau,gal kas vedate savo vaikus į fotografijos būrelius Kaune?Ar gal žinot,ar tokių yra?Išieškojau visą internetą,bet nieko neradau,sakau,gal kas pasidalinsit informacija? smile.gif
Atsakyti
Kažkada, mano mokyklos laikais biggrin.gif tokie būreliai buvo moksleivių techninės kūrybos centre, Mickevičiaus g. 2 adresas.
Ir dar buvo senamiestyje, ten mano klasiokė lankė, bet tiksliai kur pavadinimo nežinau, ten kumelių gatvėj man atrodo, tam pačiam pastate, kur toks kabakas "Galera" buvo biggrin.gif Tik kabakas rūsy, o į tą būrelį įėjimas kitas ax.gif Nežinau, ar kas aiškiau lotuliukas.gif
Atsakyti
kazkada buvo jaunimo mokykloj. dainavos r. prie poliklinikos, toj raudonoj mokykloj. Adreso nepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 07 lapkričio 2007 - 15:20
QUOTE(katuka @ 2007 11 07, 14:38)
Kažkada, mano mokyklos laikais  biggrin.gif tokie būreliai buvo moksleivių techninės kūrybos centre, Mickevičiaus g. 2 adresas.

Papildau :http://www.mtkc.ten.lt/ 4u.gif
Atsakyti
hmm,bet čia tik 9-12 klasių.Gal kas žino kur biški jaunesnius mokina? maniškė 5-tokė ir fotografija labai mėgsta,norėčiau leisti į kokį būrelį.
Atsakyti
Klausimas iš naujo aktualus smile.gif Aš irgi savo 5-tokei dairausi fotografijos būrelio, bet radau tik tame Mickevičiaus 2, 9-12 klasių moksleiviams sad.gif
Atsakyti
kur dar?
Atsakyti