Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai apie žindymą

Po kokio mėnesio nusimato pobūvis pirtelėje, o aš dar maitinu. Ar galiu kaitintis pirtyje? Jei taip - kiek laiko?
Atsakyti
Mano lialiui tik 2 mėn. Aš jau vaikštau į sporto klubą, o po treniruotės į pirtį. Maitinu , bet nieko blogo neatsitiko, tik labiau reikia pasisaugoti, kad neperšaltum. Jei truputį teka iš krutinės pienukas ,rankšluioščiu truputi stipriau užsivinioju, bet man praktiškai pienas labai mažai teka. biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa, užmiršau parašyti, kad į baseiną tai tikrai nepatartina. Skaičiau tai literatūroj... Ir jeigu nepratusi prie pirties, tai ilgai nebūti, gerai sušilti. Matai, aš tai įpratus, seniai vaikštau į pirtį, ir nėštumo metu vaikščiojau, tai man nieko. Vienu žodžiu man atrodo, kad jei viskas saiku turi būti viskas gerai... thumbup.gif
Atsakyti


Galite eiti į pirtį.Kiek būti,spręskite pagal savo savijautą.Ir,kaip teisingai paminėjo viena iš mamyčių,neperšalkite.
Atsakyti
Tarp mamyciu pasigirsta kalbu, kad sportuojant sumazeja pienas ir gali nutrukti kudikio maitinimas. Ar tai tiesa?

Kada galima pradeti sportuoti po Cezario operacijos? g.gif
Atsakyti
As į sportus grįžau po 1,5 mėn. po gimdymo. Labai intensyviai nesportavau, bet dar po treniruotės užsukdavau į pirtį. Nepasakyčiau, kad nuo to pienas sumažėjo. Po to gerdavau skysčių. O po cezario net nežinau kada galima pradėt sportuot g.gif
Atsakyti
o galima as cia atsakysiu wink.gif

sportuoti galima, kartais, jeigu mama nera treniruota, daugiau ir intensyviau pasportavus del pieno rugsties raumenyse susidarymo ir ju tolimesnio patekimo i piena, jis gali buti truputi rugstesnis. Sportas pieno kiekiui itakos neturi, bet zinoma reikia gerti pakankamai skysciu.

sportuoti po cezario pjuvio, jeigu nera komplikaciju, galima kai tik uzsitraukia siule, bet pirmus puse metu reiketu nepersistengti su preso pratimais.

Kiekvienu atskiru atveju geriau butu pasitarti su treneriu ir bet kokiu atveju pasakyti treneriui jeigu po cezario arba siaip kas nors su sveikata.
Atsakyti
Sveiki,

Norejau paklausti, kaip patikimai apsisaugoti nuo nėštumo po gimdymo kai maitinu leliuka? Mano gydytoja sake, kad galiu dabar nesisaugoti jokiomis priemonemis, nes kol leliuka maitinu diena ne reciau kas 5 val, o nakti ne reciau kas 6 val tai pastoto negalima. Ar tai teisa? Prasau atsakykite. Dekui uz atsakyma.
Atsakyti

Kontracepcija užtikrinama,jei žindoma reguliariai tiek dieną,tiek naktį.T.y.kas 3-4val.Ypač jei kūdikis papildomai nemaitinamas mišinėliais.Tokiu atveju papildomų apsisaugojimo priemonių nereikia tris mėnesius po gimdymo.Vėliau gali vykti atsitiktinės ovuliacijos,todėl nesisaugant,galimas pastojimas.
Maitinančioms kontracepcija:spiralė,tabletės su progesteronu,kontraceptinės žvakutės,prezervatyvai.
Atsakyti
Vaiką maitinau iki 6 mėnesių, po to pienas atrodo jau po kokio mėn. buvo visai pasibaigęs, jau daugiau nebesigamino. Bet po kažkiek laiko pastebėjau, kad pas mane dar vis yra pieno, jau praėjo metai ir mėnuo, kai aš nemaitinu, bet pieno vis dar yra, paspaudus spėnelį iš pradžių išbėga galtonas, o su antru paspaudimu jau ir baltas pienas. Manau, kad tai nenormalu. Kartais pradeda tempti krūtis, toks jausmas kaip po gimdymo. Ar čia normalu kai taip būna? Jei nenormalu tai pas kokius gydytojus kreiptis?
Dėkoju už atsakymą
Atsakyti

Jūs teisi-taip nebeturi būti.Patarčiau pasidaryti prolaktino tyrimą ir ,turint atsakymą,kreiptis pas ginekologą ar endokrinologą.Jums reikia vartoti vaistus,slopinančius hormono prolaktino gamybą.
Atsakyti
Sveiki perskaiciau jusu atsakyma temoje apie nedingstanti pienuka Mergaite maitinau iki 6men dabar jai tuoj 10 men tai nemaitinu 4 men bet kai paspaudziu spieneli isbega baltai gelsvas skystis aisku manau jo nera daug kartais krutine patempia jei uzsidedu ankstesni liemenuka buna l nemalonus jausmas krutine mazesne nei nestumo ar maitinimo metu taciau vis tik nesioju liemenukus kuriuos nesiojau po gimdymo t.y 2 dydziais didesni ar ir man reiktu pasidaryti prolaktino tyr kur ji ir kas doro pas koki gyd kreiptis del sio tyrimo jei jis butu man reikalingas ir kada turetu dingi pienukas nutraukus maitinima o gal reikia versti krutine?Aciu uz atsakymus
Atsakyti