Įkraunama...
Įkraunama...

vyrui-jo mama-dievas

QUOTE(Arival @ 2012 06 27, 14:19)
Iš kur čia iškapstyta apie statomus ultimatumus-nesuprantu niekaip.Sūnaus pareiga yra kartais aplankyti mamą,kai jinai eina senyn,jai pagalbos buityje reikia,ir vaistų kartais skubiai prireikia ir gydytojos,ir aplamai manau mamai ir sūnui yra poreikis kartais susitikti,arbatos pagerti ir apie gyvenimą paplepėti-tai čia manau sūnaus šventa pareiga mamą kartais aplankyti,pabendrauti ir padėti.O spresti kokius tapetus klijuoti,ar į kokį darželį vaiką leisti,ar kur važiuoti atostogauti-čia jau gali tik vyras ir žmona,jokių mamyčių sprendžian tokius klausimus neturi būti.

drinks_cheers.gif puikiai
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 06 22, 14:13)
Esu girdėjus, gruzinas gerai pasakė, kad "jei žmona man lieptų rinktis tarp mamos ir žmonos, tai vienareikšmiškai pasirinkčiau mąmą. Nes mama man viena, o žmonų gali būti daug"
Gal geriau nekeliant ultimatumų, o gerumu ir gudrumu keiskim vyro bendravima su savo šeima  g.gif



QUOTE(Arival @ 2012 06 22, 20:00)
Kai žmogus būna vaikystės periode, tai tėvai atrodo dideli gražus,protingiausi ir pan.Paskui ateina paayglystė,kai prasideda maištavimas,kai tėvais jau nebesižavima,o jie atrodo neprotingi senamadiški su savo kvailais draudimais ir prieš tėvus maištaujama.Paskui žmogus suauga,ir supranta,kad tėvai yra tokie kokie yrta,kartais labai protingi būna,kartais nusišneka,ir nereikia to sureikšminti, o gyventi savo galva.Ir kai vyras įstringa vaikystės periode,kaip tas gruzinas,kuriam žmona nieko nereiškia,kuriam svarbiausia mamytė mamytė ir tik mamytė,o žmona  fui,daug čia bus tų žmonų, tai ir būna tragedija.Kokia gali būti šeima su tokiu vyro paniekinančiu požiūriu į savo moterį.Nesakau kad tėvai nesvarbūs,bet vedus/ištekėjus svarbiausi tampa sutuoktinis ir vaikai,ir protingi tėvai tą supras ir nepuls reguliuoti jaunos šeimos gyvenimo.



QUOTE(Arival @ 2012 06 27, 13:29)
Prie ko čia klausimas-kas jums svarbiau-sutuoktinis ar tėvai.
Klausimas yra toks-ką daryti marčiai,kai visur kišasi ir viską reguliuoja anyta, o vyras tik galvą linksi mamytei pritardamas. Prie ko čia ultimatumai.Tiesiog viską reikia sureguliuoti,kad moteris tekėjo už vyro,o ne už anytos,ir su vyru visi klausimai sprendžiami,ieškoma kompromisų,o anyta šsimos klausimų sprendime nedalyvauja.Todėl aš ir sakau,kad sutuoktinis yra svarbiausias,sprendžiant bet kokius klausimus šeimoje.O anyta aišku gali savo nuomonę išreikšti,bet niekas neprivalo jos klausyti.


Va butent ir prie to, jei jus galite apibendrinti Moles izvalgoje pamineta gruzina prilygindama ji uzstrigusiam vaikysteje... Kodel as negaliu?

Bet tevu seima vistiek bus suaugusio vaiko seima, nors jis ir bus sukures seima.

Ir kaip ten beapsisuktu gyenimas, gruzinas teisus, sutuoktiniai yra kintama vertybe, kai tevai, vaikai statiska.

Baisiai nepatinka, kai trecias limituoja ir aiskina kokie turi buti zmoniu santykiai. Kiek ir kaip jie turi bendrauti. Pamegintu man vyras nurodineti kiek ir kaip as privalau bendrauti su mama...

QUOTE(jotule17 @ 2012 06 27, 13:57)
ir vel jus apie ta pati doh.gif  o kam ko nors issizadeti?! blink.gif kur jus perskaitete apie issizadejima? mes diskutuojame apie tuos atvejus, kada arba anytos kisimasi reikia kiek apriboti, ar mielajam proto ikresti, kad vede jis TAVE, o ne savo motina tongue.gif


O jus pati suvokiat, kad vyras yra pirstas tarp staktos ir duru?
Gal paprasciau pretenzijas reiskti sau?
Priimti gyvenima kaip duotybe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 birželio 2012 - 13:29
QUOTE(Moonte @ 2012 06 27, 14:27)
O jus pati suvokiat, kad vyras yra pirstas tarp staktos ir duru?
Gal paprasciau pretenzijas reiskti sau?
Priimti gyvenima kaip duotybe?


taip, suvokiu. ir tas nera gerai. jei is pat pradziu, jis nesugebejo "durims" isaiskinti, kad pas ji atsirado "stakta", tai tenka dabar ta pirsta ir laikyti. o jei tos "durys" trukdo jo seimyninei laimei, tai reiketu kiek placiau atvertas tas "duris" laikyti.
o savo gyvenima as vertinu ne kaip duotybe. ir neketinu jo gyventi taip, kaip mano anyta sugalvos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2009 12 19, 16:19)
o jus klauset vyro,kas jam svarbiau seima ar mama?
jei jis renkasi mama, siulau jam palinketi gero gyvenimo su ja
.
Nes jis ne jusu vyras, o jos tada. Sventes sveskit su vaikais viena jeigu reiks, bet bent jau pasvesit oriai ir ramiai, be jokiu susikaustymu ir kitokiu nesamoniu.
po svenciu tevu vyras masto, jei neismastys, sveskit ir naujus be jo...Svarbiau ne mama, o seima, jusu vyras to nesuvokia arba jusu seima nelaiko


Mintis apie ultimatumus ir gruziną kilo man, paskaičius seną Reikos postą biggrin.gif
Todėl ir parašiau, kad gal geriau nekeliant ultimatumų, o gerumu ir gudrumu keisti vyro bendravima su savo šeima g.gif gal reikia vyrui aiškinti, kas netenkina jo bendravime su mama, ko nenorėtumėt, kad jis jai pasakotų ir pan. Esu pastebėjus, kad jei vyras gerbia ir myli mamą, jis myli ir gerbia savo žmoną g.gif


Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 06 27, 14:46)
Mintis apie ultimatumus ir gruziną kilo man, paskaičius seną Reikos postą biggrin.gif
Todėl ir parašiau, kad gal geriau nekeliant ultimatumų, o gerumu ir gudrumu keisti vyro bendravima su savo šeima  g.gif gal reikia vyrui aiškinti, kas netenkina jo bendravime su mama, ko nenorėtumėt, kad jis jai pasakotų ir pan. Esu pastebėjus, kad jei vyras gerbia ir myli mamą, jis myli ir gerbia savo žmoną g.gif


Butent 4u.gif
Man si situacija parimena moksleivius, kurie kietai zino savo teises, bet neismano savo prievoliu.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 06 27, 14:46)
Esu pastebėjus, kad jei vyras gerbia ir myli mamą, jis myli ir gerbia savo žmoną g.gif

as visom keturiom uz tai ir esu sventai isitikinusi, kad taip ir yra! mama/seseri yra privaloma myleti. ir kuo stipriau vyras jas myli, tuo geresniu vyru jis bus. bet myleti ir leisti uz save spresti savo gyvenimo reikalus yra du skirtingi dalykai. as irgi labai myliu savo mama, bet nenoreciau, kad ji nurodinetu, kokius tapetus ir kelinta valanda mano vyras turi klijuoti miegajam. ta pati turi svokti ir vyras.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2012 06 27, 13:53)
Butent  4u.gif
Man si situacija parimena moksleivius, kurie kietai zino savo teises, bet neismano savo prievoliu.



Iš čia darau prielaidą - kad esate mokytoja, arba bent jau susijusi su pedagogika. biggrin.gif

Nes moterims - mamoms, tokie pastebėjimai retai kada išlenda, nebent kai pačios susiduria su reiškiniu kad vaikai geriau žino ką jie gali šeimoje, nei tai ką jie privalo. Kadangi pasirėmėte žodžiu "moksleiviai" - lieku prie pirminės savo nuomonės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 06 27, 14:59)
as visom keturiom uz tai ir esu sventai isitikinusi, kad taip ir yra! mama/seseri yra privaloma myleti. ir kuo stipriau vyras jas myli, tuo geresniu vyru jis bus. bet myleti ir leisti uz save spresti savo gyvenimo reikalus yra du skirtingi dalykai. as irgi labai myliu savo mama, bet nenoreciau, kad ji  nurodinetu, kokius tapetus ir kelinta valanda mano vyras turi klijuoti miegajam. ta pati turi svokti ir vyras.



Bet jeigu vyras yra nenuovokus, tai žmona gali pasakyti , kad jis neaptarinėtų tai su mama ir kad jo mama leistų jums visa tai spręsti patiems. Bet patikėkit, atmetus aikštingumus ir ramiai pagalvojus, tai juk kartais mamų ar anytų patarimai irgi kažko verti būna tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 27 birželio 2012 - 14:41
QUOTE(Molė @ 2012 06 27, 15:40)
Bet jeigu vyras yra nenuovokus, tai žmona gali pasakyti , kad jis neaptarinėtų tai su mama ir kad jo mama leistų jums  visa tai  spręsti patiems.  Bet patikėkit, atmetus aikštingumus ir ramiai pagalvojus, tai juk kartais mamų ar anytų patarimai irgi kažko verti būna tongue.gif

zinoma, zmona net ne gali, o turi nenuovokiam vyrui pasakyti tai smile.gif o del anytu patarimu-jie vertingi tiek pat, kaip ir musu paciu mamu- labai, bet iki tam tikros ribos. patarti galima, bet va reguliuoti pageidautina nereikia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 06 27, 15:44)
zinoma, zmona net ne gali, o turi nenuovokiam vyrui pasakyti tai smile.gif  o del anytu patarimu-jie vertingi tiek pat, kaip ir musu paciu mamu- labai, bet iki tam tikros ribos. patarti galima, bet va reguliuoti pageidautina nereikia... 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 27 birželio 2012 - 14:53
Vadovaudamasi savo gana trumpa gyvenimo santuokoje ir santykių su anyta patirtimi, manau, kad dažnai į anytą reaguojame su išankstiniu nusistatymu, pasąmoningai ją laikydami savo varžove. Iš čia ir kyla nesutarimai ir konfliktai. Esu pati analizavusi savo požiūrį ir reakciją į tai, ką sako, pataria ar "nurodo anyta". Ir kadangi ji yra anyta, jos patarimai, pasakymai ar pamokymai ima atrodyti kaip atviras priekaištas man, tarsi aš kažko nemoku ar kažką darau blogai. Bet o jeigu tai būtų mano mama, reakcija būtų visai kitokia. Tiesiog gal reikia keisti požiūrį.

O tai, kad vyras myli ir gerbia savo mamą yra pagirtinas dalykas. O rungtynės dėl to, kas vyrui yra svarbiau - mama ar žmona, yra beprasmės. Mano vyras taip pat labai myli mamą, be to, dar labai myli tetą ir aš puikiai suprantu, kad su jomis man konkuruoti dėl meilės neverta. Taip man kartais pikta ir liūdna, kad vietoje pasimėgavimo dviese, mano vyras turi nulėkti ir padėti ar šiaip aplankyti savo mamą. Mano akimis, žvelgiant mama ir teta kartais bando juo manipuliuoti, t.y. dirbtinai išpūsti problemą dėl kurios jis turėtų viską mesti ir lėkti pas jas. Tačiau labai džiaugiuosi, kai su mano pagalba jis laiku įjungia sveiką protą ir supranta, kada aliarmas yra klaidingas.


Atsakyti
Susitaikyk su tuo ir gyvenk su jos sunum toliau biggrin.gif
Atsakyti