Įkraunama...
Įkraunama...

Valkataujantys gyvūnai

Gal ir ne toj vietoj čia pasisakysiu, nes juk čia renkamės visi gyvūnų mylėtojai, bet tikiuosi, labai nesupyksite. blush2.gif Jau visus metus juodai pykstu ant vienos namo pensininkės (visas namas jau ant jos pyksta), kad šeria mūsų namo kieme visą būrį valkataujančių kačių. Manau, pas daug ką prie daugiabučių yra tokia problema... mad.gif Esmė tame, kad aš gyvenu pirmame aukšte, tai tos katės aptūpę visą mano balkoną ir net, kai šalčiau, lenda į vidų! Aš pati auginu šunį, tai galit įsivaizduoti, kad darosi, kai jis savo namų balkone pamato katiną?! Vieną sykį netyčia ir šuo į balkoną pakliuvo, tai po "razborkių" balkono ir savo gėlių neatpažinau! rolleyes.gif
Dėl tų kačių aš normaliai negaliu gėlių užsiauginti po balkonu, nes visas nuvaikšto, nuguli tos katės, plius - kai tuštinasi, tai visą gėlių darželį išknaisioja! gun_bandana.gif O ta pensininkė tai net nesivargina vaikščioti pas jas ir šerti! Jinai iš ketvirto aukšto visokius maišelius tik žlegt! po pamo balkonu!!! protest.gif Aš jau nebegaliu žiūrėti į visokias šiukšles po savo langais ir ten amžinai belaukiančias kates!!! Tik atidarai balkona - visas būrys jau čia! Užkniso negyvai! O vasarą tai prie tų maišelių dar ir mėsinės musės sukrenda! Aišku, mano balkonas irgi jų pilnas! schmoll.gif O ta pensininkė tai visokių skudurų pritisia po mano balkonu ir prikloja - kad katėms būtų kur gulėti! Jau kiek kartų viską išmečiau!
Jau nebešneku, kad kiekvieną pavasarį tų kačių būrys didėja, nes atsiranda po kelis mažus kačiukus!
Jūs nepykite ant manęs ir supraskite: aš pati labai myliu katinus, pas save kaime bent kelis turiu ir jie man labai patinka. Bet tokių šėrimų po langais valkataujančių gyvūnų aš nesuprantu! Juk visų pirma aplinkos higienos - jokios, švaros ir tvarkos - su tokia šėrėja - jau net nekalbu! Ėjom ir jai pačiai sakyti - kas iš to - jokių išvadų!
O paskutinis vinis į mano kantrybę buvo užvakar: grįštam su vyru iš darbo, žiūriu - kažkas rūsyje prie lango kad krapštosi! Priėjau iš lauko, žiūriu - savo akimis netikiu: ta pensininkė rūsio lango groteles laužia!!! Sakau, ką čia darai?! O jinai man: Taisau! O jinai , aš pati gi mačiau, tokią dalbą užkišusi norėjo išlaušti groteles, kad katinai į rūsį galėtų sulįsti! Buvom ir įstiklinę tą langelį - dabar jau supratau, kur tas stiklas po savaitės dingo! Katinų pilnas rūsys būdavo! O tas langelis kaip tik po mano butu, o kai stiklo nėra, tai amžinai kojoms namuose šalta, drėgna, o ir rūsy - kaip lauke! Tai dabar jinai įsigudrino ir tas groteles, kurias užtaisėm, kad katinai nelįstų, išlaušti! Jau tikrai baigėsi mano kantrybė, kai taip š... ant galvos tiesiai! Galvoju, kad "pašersiu" tas kates kuo nors... Žinau, kad gal ir nehumaniška, bet jau nebežinau kaip su tuo kovoti! Gražiuoju nesigauna... schmoll.gif mad.gif
Atsakyti
kaip as tave puikiai, Susiena, suprantu!!
pas mus kieme irgi pilna kaciu, aciu dievui, as ne pirmama aukste, nes tavo vietoj ta sene jau buciau katem suserus...
jau seniai rezgu minti, kaip tas kates isnaikinus is kiemo, galvoju, gal irgi ko uzduoti. vis persigalvoju, pagailiu..
o ju ten buriai, 11 vakaro visos musu kieme buriuojasi, nes irgi kazkokia sene is virsaus joms meto maista. man didziausia problema ta, kad jos visos uzsilipa ant automobiliu (daznai sene ir ten joms maisto uzmeta..). dar nieko butu, jei jos ten tik tupetu, aisku, masinos svarios neturesi, pastoviai su letenom isdirba, bet jos sokdamos ant kapoto ne visada pataiko, o paskui nagus iskete bando isilaikyti. isivaizduok, kaip atrodo po tokio bandymo uzlipti kapotas...del kakzokiu valkataujanciu ir pusbadziu kaciu mano pinigine turi kenteti..manau, kad "davus joms uzesti" tik paslauga padaryciau..jau kelinta karta matau as jas nescias vaisciojancias, po to atsiranda kaciukai, kurie vienas po kito stimpa tiesiog kieme. tada kates ir miegoti neduoda, rekia kaip mazu vaiku choras visa nakti..vasara kazkaip i rusi sulindo ir nudvese, tai neimanoma laiptinej kvepuoti buvo, liftu niekas kuri laika nesinaudojo, kol atvaziavo specialios tarnybos, isvale rusi ir laike kelias dienas duris atidarytas, kad isivedintu...
zinau, kad sunis valkataujancius isgaudo, gal ir kates..?
Atsakyti
Bandykit skambinti į tą pačią tarnybą, kuri ir šunis gaudo. Aišku, katės nekaltos, čia visuomenės problema mad.gif mad.gif
Baisiausia, kad ne tik babcės su tom katėm bovyjasi. Mūsų kieme katė atsivedė kačiukų. Tai viso kiemo vaikai ištisai juos tąsė, nešiojo. Apie higieną nekalbu....
Tiek, kad mes greitai į naują būstą įsikelsim, tad mums problemos nebus. Nors ji išliks, kol visuomenė nepradės ją spręsti, nes valdžiai nelabai rūpi sad.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Kosmaras koks. Ir Jus keciat??? Turit auksine kantrybe. As senai bobike buciau nudauzus. Visus tuos maiselius ir maista kuri ji ismestu surinkciau ir jai prie duru nunesciau.
O kates irgi turetu sugaudyti ir utelizuoti, tai nereikes pacioms trucyt.

Mano uzuojauta Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
va ka radau :
Benamių (beglobių) gyvūnų karantino tarnybų darbo reglamentas

Benamių (beglobių) gyvūnų gaudymu bei karantinu rūpinasi specialiai tam sukurta Beglobių gyvūnų karantino tarnyba. Šios tarnybos darbą koordinuoja Miesto ūkio skyrius.
Benamių (beglobių) gyvūnų gaudymą organizuoja miesto seniūnijos kartu su Beglobių gyvūnų karantino tarnyba.
Draudžiama naikinti benamius (beglobius) gyvūnus, naudojant šaunamąjį ginklą, kuokas ir kitą brutalią įrangą. Beglobių gyvūnų karantino tarnybos darbuotojai yra atsakingi už šuns, katės ar kito gyvūno sunaikinimą ir gali būti įstatymų nustatyta tvarka patraukti atsakomybėn, jei nesilaiko karantino reikalavimų.
Jei pagaunami šunys, turintys registracijos žetoną, ar katės, turinčios antkaklį su adresu ar registracijos žetoną, Beglobių gyvūnų karantino tarnybos darbuotojai privalo iš karto pranešti gyvūno savininkui. Šis, atsiimdamas sugautą gyvūną, privalo sumokėti už šuns ar katės laikymą ir priežiūrą nustatytą mokestį.
Jei savininkas nežinomas, pagautieji gyvūnai Beglobių gyvūnų karantino tarnyboje laikomi 3 paras. Per tą laikotarpį šios tarnybos darbuotojai apie gyvūną privalo pranešti Lietuvos kinologų draugijai, Gyvūnų globos draugijai, kitais būdais paskelbti, jog ieškomas savininkas. Neatsiradus norinčių priglausti gyvūną ir praėjus nustatytam terminui, jis turi būti nustatyta tvarka numarinamas (užmigdomas).
Beglobių gyvūnų karantino tarnyba vadovaujasi miesto Valdybos patvirtintais nuostatais.
hm, reiktu dar paieskoti tos karantino tarnybos, kazin, ka jie sakys...
Šypsena, kur ten ja nudausi, tos babces kerstingos, paskui specaliai dar ant masinu tik ir metys...ir ne tik maistu...
Atsakyti
Visų pirma bobai priklauso bauda už šiukšlinimą. Čia rimtai. Sumokės vieną kartą, kitą - gal atsipeikės. Jeigu taip nori maitinti tas kates, tegul tai daro tolėliau kieme, ir pamaitinusi nusineša "indus", kad šiukšlių nepaliktų. Apie grotelių laužymą - išvis be žodžių censored2.gif Užmiršta boba, kad gyvena ne savo vienkiemyje, o daugiabutyje, kur privalu paisyti ir kitų gyventojų interesų.

Karantino tarnybos š... mala, niekuo jos nepadės. Atvažiuos pagal iškvietimą, sugaus 2-3 kates ir išsiveš. O visos kitos dauginsis toliau. Mes buvom juos iškvietę kažkada dėl vaikus ir praeivius užpuldinėjančio šuns - pasivažinėjo aplink ir išvažiavo, šuns taip ir nerado. Po kelių valandų teroristas vėl išlindo iš kažkur. Sutinku, kad beglobiai gyvūnai - tai visuomenės problema. Netinkamai organizuojamas pats darbas. O kam nors iš jūsų yra tekę lankytis toje įstaigoje, į kurią vežami sugautieji gyvūnai? Man teko, košmarai po to dar ilgai sapnavosi. Nė iš tolo nepanašu į globos įstaigą. Purvina, tamsu, smarvė, kačių kamuoliai pasilipę ant stalų, kur sausiau, įjungus šviesą visos rėkia viena per kitą nesavais balsais ir išbadėję tiesia kaklus. Ir maži kačiukai, ir akivaizdžiai sergančios, apsitriedę, išvarvėjusiom akim katės - viskas vienoje krūvoje. Šunys - už poros metrų, kitoje to paties siauro smirdinčio koridoriaus pusėje. Puiki kompanija. Tai čia vadinasi sostinės gyvūnų globos įstaiga. Kai pasižiūri - atrodo, geriau jau tegul po kiemus šlaistosi, kaip nors pakentėsim. Nors aišku, kad ir taip, ir taip yra blogai ir nehumaniška.
Atsakyti
QUOTE(Šypsena @ 2005 03 02, 15:15)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Kosmaras koks. Ir Jus keciat??? Turit auksine kantrybe. As senai bobike buciau nudauzus. Visus tuos maiselius ir maista kuri ji ismestu surinkciau ir jai prie duru nunesciau.
O kates irgi turetu sugaudyti ir utelizuoti, tai nereikes pacioms trucyt.

Mano uzuojauta Jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš su tom šiukšlėm irgi panašią mintį turėjau, kad surinkti ir nunešus išpilti jai pačiai prie durų... Bet kažkaip norėjosi gražiuoju... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 03 02, 16:59)
Visų pirma bobai priklauso bauda už šiukšlinimą. Čia rimtai. Sumokės vieną kartą, kitą - gal atsipeikės. Jeigu taip nori maitinti tas kates, tegul tai daro tolėliau kieme, ir pamaitinusi nusineša "indus", kad šiukšlių nepaliktų. Apie grotelių laužymą - išvis be žodžių censored2.gif Užmiršta boba, kad gyvena ne savo vienkiemyje, o daugiabutyje, kur privalu paisyti ir kitų gyventojų interesų.

Karantino tarnybos š... mala, niekuo jos nepadės. Atvažiuos pagal iškvietimą, sugaus 2-3 kates ir išsiveš. O visos kitos dauginsis toliau. Mes buvom juos iškvietę kažkada dėl vaikus ir praeivius užpuldinėjančio šuns - pasivažinėjo aplink ir išvažiavo, šuns taip ir nerado. Po kelių valandų teroristas vėl išlindo iš kažkur. Sutinku, kad beglobiai gyvūnai - tai visuomenės problema. Netinkamai organizuojamas pats darbas. O kam nors iš jūsų yra tekę lankytis toje įstaigoje, į kurią vežami sugautieji gyvūnai? Man teko, košmarai po to dar ilgai sapnavosi. Nė iš tolo nepanašu į globos įstaigą. Purvina, tamsu, smarvė, kačių kamuoliai pasilipę ant stalų, kur sausiau, įjungus šviesą visos rėkia viena per kitą nesavais balsais ir išbadėję tiesia kaklus. Ir maži kačiukai, ir akivaizdžiai sergančios, apsitriedę, išvarvėjusiom akim katės - viskas vienoje krūvoje. Šunys - už poros metrų, kitoje to paties siauro smirdinčio koridoriaus pusėje. Puiki kompanija. Tai čia vadinasi sostinės gyvūnų globos įstaiga. Kai pasižiūri - atrodo, geriau jau tegul po kiemus šlaistosi, kaip nors pakentėsim. Nors aišku, kad ir taip, ir taip yra blogai ir nehumaniška.

Iš tos bobos tai ten gyvenime jokių baudų neišsimuši! Kai aš jai vieną kartą pareiškiau, kad nemėtytų per langus to maisto, žinot, ką jinai man pareiškė?! Ogi - man labai kojas skauda laipioti laiptais aukštyn-žemyn, o katės, vargšiukės, gi valgyti nori! doh.gif Tai apie šiukšlių išsinešimą ar baudų išsimušimą aš jau net nešneku! schmoll.gif
O tom karantino tarnybom aš irgi nepasitikiu: juk atvažiavus vieną kartą tikrai visų kačių nesugaudys! Juk jos specialiai po balkonu nesėdės ir nelauks!
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 03 02, 17:10)
Iš tos bobos tai ten gyvenime jokių baudų neišsimuši! Kai aš jai vieną kartą pareiškiau, kad nemėtytų per langus to maisto, žinot, ką jinai man pareiškė?! Ogi - man labai kojas skauda laipioti laiptais aukštyn-žemyn, o katės, vargšiukės, gi valgyti nori!  doh.gif Tai apie šiukšlių išsinešimą ar baudų išsimušimą aš jau net nešneku!  schmoll.gif


Ne tu išmušinėsi tas baudas, tam yra įstatymai ir jų vykdymu besirūpinančios institucijos. Tavo reikalas tik pranešti. Galima ir laiptinės gyventojų parašus surinkti, kad būtų solidžiau. Gal pirmą kartą gaus įspėjimą, o antrą - tikrai nubauduos. Iš pensijos išskaičiuos - galų gale, ne tavo reikalas, kaip tą padarys. Valkataujantiems gyvūnams padėti, aišku, niekas neskuba, bet baudas paims su malonumu. Po keleto kartų, manau, atšoks tai bobulei noras tenkinti savo hobius kitų sąskaita. Skaudančios kojos - ne pasiteisinimas nesilaikyti įstatymų. Kad bumbės ir po tokios "neteisybės", padarytos jos atžvilgiu, neduos tau laiptinėje praeiti - čia faktas, bet, kaip suprantu, gerų santykių tarp jūsų ir dabar nėra. Be to, juk pirmame aukšte gyveni - daug šansų dažnai nesusitikti. Paskambinėk į savivaldybę, seniūniją, susižinok, kur tiksliai kreiptis dėl kaimynų, piktybiškai teršiančių aplinką - ir pirmyn, surašyk skundą. Toliau - ne tavo bėdos.
Atsakyti
pas mus irgi bobutes maitindavo kates bet jos taip kulturnai indeliu pristatydavo toleliau nuo namo ir ten jom maista dedavo taciau matyt kazka tos kates viena karta uzkniso bo atvaziavo sungaudziai o kadangi buvo kaciu maitinimo metas tai sugaude ir isveze visa maisa kaciu net kazkaip gaila buvo ziuret liko gal kokios trys keturios kates bet praejo pora metu ir vel kaciu burys laksto

ir dar pas mus name yra tokie pereinami balkonai na kad is laiptines pakliut i butus reik pereit per balkona vat ten tai beda blogiau uz visas kates ir sunys
ogi bobulka balandzius seria visada visokiu duonu prideta trupiniu ir kito sh
tai galit isivaizduot kaip tas musu balkonas atrodo sad.gif
Atsakyti
Pvz Kaune supratimo neturiu, kas gaudo valkataujančius šunis blink.gif Ir neseniai sužinojau, kad faktiškai niekas. Yra ta gyvūnų globos įstaiga, bet ten pats turi nuvežti gyvūną ir dar primokėti.
Jei seniūnija sugalvoja iš savo teritorijos išsigaudyti šunis, kviečiasi tarnybą iš Alytaus blink.gif blink.gif blink.gif Už sugautą šunį reikia mokėti 200-400 litų. Kaip jums?
Vienas žmogus pasakojo, kaip jie savo seniūnijoje mišką valė... Rado prie medžių pririštų šunų ir jų lavonėlių. Čia žmonės taip padaro - atveža, ir kad nesektų namo, pririša šunį miške. Sakė vieną patys pribaigė, nes tas jau tampėsi iš bado mirdamas sad.gif Galėčiau, tokį šeimininką šalia šuns pririščiau, kad gyvūnas kurį laiką turėtų ką ėsti mad.gif
Nekenčiu tokių, kurie pasiima mažutį, kol žaisliukas augina, kai suauga tada jau nereikia. Nieko neįžeidžiant net ir čia forume priskaitau - atiduodu katę, šunį, ir paprastai vienerių metų. Žinoma, tai jau suaugęs, spėjo pasidžiaugti pūkų kamuoliuku, toliau nereikia. Pasakoja pasakas apie alergijas ir pan. 99 proc. netikiu tokiom pasakom - alergija gyvūnui pasireiškia tuoj pat, o ne po metų. Nepudrinkit čia smegenų. Šlykščiuosi tokiais aggressive.gif
Atsakyti
Naujausiame Didysis šuo numeryje (su kuoduotais šunimis) yra straipsniukas "Pagaliau sulaukė dėmesio ir globos namai". Jame trumpai išdėstyta, kas turi būti daroma pagal naujausius ir kitus ES reikalavimus. Tik aš dar abejoju, ar greitai įsibėgės ta naujoji sistema g.gif g.gif sad.gif
Atsakyti