Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiška naktis, savaitgalis ar savaitė

QUOTE(Ingusia31 @ 2012 08 18, 16:58)
Ilgai galvojau kur parasyti sita atsiliepima, nes patirti ispudziai tokie "kitokie" ir tokie stiprus kad sunku ir nupasakoti ta jausma.
As kalbu apie PAKRUOJO DVARA gal net tiksliau buvusiam malunininko dvare irengta VIESBUTUKA su pramogom  biggrin.gif


Šaunūs įspūdžiai thumbup.gif lotuliukas.gif Aš spalio mėnesį derinau ten romantišką savaitgalį, ir per visą savaitę niekaip nesuderinau biggrin.gif Skambinau kasdien ir vis kitas žmogus su manim kalbėjo, kuris nieko nežinojo ir vėl iš naujo reikėjo viską aiškint ir derint doh.gif biggrin.gif galų gale supratau kad neaišku nei ką aš ten rasiu atvažiavus nei kelintą valandą kas vyks, maistas bus į tą kainą įskaičiuotas ar ne? Tai arkliukas bus pajodinėjimui ar ne? Tai nusprendžiau jų savo apsilankymu nevarginti lotuliukas.gif Nu tokio nekonkretumo dar niekur nebuvau sutikus, viskas buvo maždaug "atvažiuokit, o tada matysim" doh.gif Nu man taip netinka kai žmogui staigmeną ruoši ir viskas turėtų būti aišku už ką pinigus mokėsi per visą LT nusibeldęs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2012 08 18, 16:58)
Ilgai galvojau kur parasyti sita atsiliepima, nes patirti ispudziai tokie "kitokie" ir tokie stiprus kad sunku ir nupasakoti ta jausma.

Administratore maloniai viska pristate ir pasake kad naktinis kno seansas laukia musu 22val
.

Ne pavyko man likti sociai, bet uztat jau 22 valandos ir maunat i naktini kino seansa. Iseinam i tamsia nakti ir prieblandoje einam i akmenini triju aukstu maluna, ten laiptai nudelioti zvakem, kvapas senoves ir jausmas nerealus jau lipant laiptais. Uzlipus paaiskejo kad mus blogai informavo ir kinas jau gerokai ipusejes nes prasidejo 21 val  lotuliukas.gif Dar vyro klausiu ar jis irgi ta girdejo ka ir as  lotuliukas.gif Na zodziu pasiliekam nes aplinka nereali... ant zemes maisai prikimsti sieno, per vidury staliukas su vyno taurem (vaisina nemokamai), visur dega zvakes, demonstruojamas puikus filmas (ten tik senoviski filmai rodomi dazniausiai) ir tas jaumas paziurejus filma buvo toks stiprus kad ilgai neatsigavau. Tamsu, tylu ir ta aplinka.... 


Vienu zodziu nerealus tas senoves ispudis, juo persmelkta visa aplinka, visos detales, net rodos pasineri i visa tai... Minusas maistas tikrai ziauriai ziauriai prastas.

Butinai vaziuosim dar, BET: reikia vaziuoti ne sestadieni, kad isvengti tu ant galvos lipanciu vestuvnyku ir veztis savo maisto, kad nemirti is bado, o visa kita jus tikrai privers jaustis nerealiai  thumbup.gif



o cia jus uzsakinejot specialiai ka kzokia programa?
ty kaip tas filmas jum priklause? tik dviese buvot jame?

o maista savo yra kur pasigamint ar nelabai?...
Papildyta:
O gal kas buvo Tony Resport? uzmaciau kad visa vasara specialus pasiulymai

http://www.tonyresor...e...pasiūlymai
Atsakyti
Yra labai faina nauja vietelė Vilniuje romantiškai progai wub.gif Rekomenduoju thumbup.gif

Romantiški apartamentai
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Gal galėtumėte parekomenduoti kokį viezbutuka savaitgaliui dviems su pirtele tik dviems, keliais masažais smile.gif renkamės ir niekaip neissirenkame gal ką parekomenduosite smile.gif
Atsakyti