Įkraunama...
Įkraunama...

Literatūra apie įvaikinimą

drinks_cheers.gif supratau. aciu. 4u.gif
nebekisiu nosies, kur neturiu praktikos.
mano sunus 27 metu ( turiu jau anuke ), kitas 18 metu , kitas 4 . po kol kas esu nenurasyta mama, stipriai palaikanti rysi su vaikais, turiu daug praktikos, ir psichologijos srity nesu zalia. paprasciausiai nekeliau tos karteles, norejau tik pasidalyt grozine laisvalaikio tema ivaikinimo ar globos tema.visi turim Google, skaitom straipsnius, zurnalai Mano vaikas nuo tu metu kai eina yra , ir prischologija tau... bet ne tame esme. paskaiciau gera knyga , ji labai artima ,tam ,ka dabar isgyvenu ir pasidalinau. ax.gif tik tiek. jei jum atrodo,kad as menko saves vertinimo, del to ,kad as romanus skaitau, o ne moksline literatura, pries ivaikinima, ka gi, atsiprasau. as visokia. ax.gif
sprogdinu ta burbula. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmandra @ 2012 02 21, 19:25)
drinks_cheers.gif  supratau. aciu.  4u.gif
nebekisiu nosies, kur neturiu praktikos.
mano  sunus 27 metu ( turiu jau  anuke ),  kitas 18 metu , kitas 4 . po kol kas  esu  nenurasyta mama, stipriai palaikanti rysi  su vaikais, turiu daug praktikos, ir psichologijos  srity nesu zalia.  paprasciausiai nekeliau tos karteles, norejau tik pasidalyt grozine laisvalaikio tema  ivaikinimo ar globos tema.visi turim Google, skaitom  straipsnius, zurnalai Mano vaikas nuo  tu metu kai eina yra , ir prischologija tau... bet ne tame esme.  paskaiciau gera knyga , ji labai artima ,tam ,ka dabar isgyvenu ir pasidalinau.  ax.gif  tik tiek. jei jum atrodo,kad as menko saves vertinimo, del to ,kad as romanus  skaitau, o ne moksline  literatura, pries ivaikinima, ka gi, atsiprasau. as visokia.  ax.gif
sprogdinu ta  burbula. rolleyes.gif


jūs nepatikėsit, bet man visai vienodai kokia jūs. Visiškai tas pats. Būti mam ir būti įmote, labai geras persiškas terminas(nazvanaja mama), yra visiškai skirti ngi dalykai, akcentai motinystės ir tėvystės ir įtėvystės sudėlioti skirtingose vietose.. Į lietuvių kalbą tiksliai nesiverčia.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 02 21, 19:42)
jūs nepatikėsit, bet man visai vienodai kokia jūs. Visiškai tas pats. Būti mam ir būti įmote,  labai geras persiškas terminas(nazvanaja mama), yra visiškai skirti ngi dalykai, akcentai motinystės ir tėvystės ir įtėvystės sudėlioti skirtingose vietose.. Į lietuvių kalbą tiksliai nesiverčia.

4u.gif
griskime prie temos pavadinimo ???
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Karita @ 2012 02 18, 13:12)
Sveikos  smile.gif

Filmas "Свои дети": http://kinofresh.ru/...c...3&Itemid=46


Aciu uz nuoroda. Filmas priverte paverkti.
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2012 03 10, 22:48)
Aciu uz nuoroda. Filmas priverte paverkti.

smile.gif sveikute,
aš jį irgi jau antrą kart žiūrėjau, vis nepaliauju dar jį nagrinėt, labai sukrečiantis. ax.gif
Atsakyti
visai neblogas, nors ir holivudinis filmas apie ivaikinima - "Vaikas is Marso" (Martian Child).
Taip pat labai geras filmas "Visi nepastebeti vaikai". Tai keliu trumpu noveliu rinkinys apie vaikus, gyvenancius ivairiuose zemynuose. Viena is tu noveliu - apie japoniuke mergaite pamestinuke. Mano maze paziurejusi si filma labai giliai suvoke savo, kaip pamestinukes, drama. Bet poveikis jai ir mano bio dukrai buvo labai i gera.
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2012 03 16, 12:37)
visai neblogas, nors ir holivudinis filmas apie ivaikinima  - "Vaikas is Marso" (Martian Child).
Taip pat labai geras filmas "Visi nepastebeti vaikai". Tai keliu trumpu noveliu rinkinys apie vaikus, gyvenancius ivairiuose zemynuose. Viena is tu noveliu - apie japoniuke mergaite pamestinuke. Mano maze paziurejusi si filma labai giliai suvoke savo, kaip pamestinukes, drama. Bet poveikis jai ir mano bio dukrai buvo labai i gera.

4u.gif dekui.
Perziurejau visus. labai jums ačiū, patiko abu nerealiai. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutės.
Mūsų miestelio knygyne užmačiau knygutę "Kaip žvirbliuką įvaikino" (apie 5 Lt.) jei ka domintu ?? galiu nupirkt ir atsiūst.
Atsakyti
Liko pora knyguciu , kuriuos paruose VTAS. Kas neturi kreipkites. Vilnius.
user posted image
Atsakyti
Bella (2006), sukurta remiantis tikru atveju.

http://www.imdb.com/title/tt0482463/


Pro-life filmas, manau, tinkamas paminėti ir šioje temoje g.gif

http://www.youtube.c...;feature=relmfu

Deja, nuorodos, kurias radau rusiškai nemokamai pažiūrėti (visos keturios ar penkios, kurias išmetė kirilica įvedus "bella smotret online"), yra netinkamos - antroj filmo pusėj kažkaip sukarpyta, sukaitaliota, vėl nuo pradžių pradeda rodyti, žodžiu, nėra filmo schmoll.gif

Jei rasit savais keliais - gražaus atokvėpio, kol vaikiukai miegos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karita: 03 rugpjūčio 2012 - 11:32
QUOTE(Svarstykle @ 2012 03 16, 12:37)
visai neblogas, nors ir holivudinis filmas apie ivaikinima  - "Vaikas is Marso" (Martian Child).
Taip pat labai geras filmas "Visi nepastebeti vaikai".

Didelis aciu uz rekomendacija, sis filmas tik dar labiau motyvuoja dovanoti meile, siluma ir SEIMA ne tik biovaikams... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas užmatėte, kur galima įsigyti knygelių "kaip žvirbliuką įvaikino"???
Atsakyti