Įkraunama...
Įkraunama...

Ką mėgsta jūsu vaikas?

Mano dukrytei labiausiai patinka piesti, auga mazoji dailininke biggrin.gif Turim piestuku spalvotu, tai dukryte kuria savo vaikiskus sedevrus tongue.gif
Atsakyti
mano sūnelis žiauriai mėgsta filmukus, visokius žaidimus su mašinytėm ir lego. Iš žaislų labai patinka lavinamieji žaidimai pavyzdžiui, medinių spalvotų formelių išrūšiavimas. Patinka žaist su kamuoliais, balionais. Dar dievina magnetukų dėliojimą ant šaldytuvo. Gali pusvalandį prastovėti bedėliodamas. Piešia labai trumpai, gal dėl to, kad berniukas. g.gif

Dar pamirsau prideti, kad labai patinka centus mesti i taupykle. Tai mes turim stiklini inda kuriame kaupiame baltus centus, tada jis juos sumeta, mes nematant jam vel iskrapstom, o jis vel sumeta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medika: 13 gruodžio 2007 - 22:18
Maniškė nuo kūdikystės į muziką labai reaguoja, jaučia ritmą, o nesenai prožektorių atsinešus koncertą man surengė, lyrinių dainų. Aš sužavėta buvau
Atsakyti
Mano mergina didelė šokėja smile.gif . Šoka net išgirdus telefono melodiją lotuliukas.gif . O dabar kai lanko darželį labai pamėgo piešti. Piešia visur kur papuola,nors aiškini kur galima doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(medika @ 2007 12 13, 22:15)
mano sūnelis žiauriai mėgsta filmukus, visokius žaidimus su mašinytėm ir lego. Iš žaislų labai patinka lavinamieji žaidimai pavyzdžiui, medinių spalvotų formelių išrūšiavimas. Patinka žaist su kamuoliais, balionais. Dar dievina magnetukų dėliojimą ant šaldytuvo. Gali pusvalandį prastovėti bedėliodamas. Piešia labai trumpai, gal dėl to, kad berniukas.  g.gif

Dar pamirsau prideti, kad labai patinka centus mesti i taupykle. Tai mes turim stiklini inda kuriame kaupiame baltus centus, tada jis juos sumeta, mes nematant jam vel iskrapstom, o jis vel sumeta  smile.gif



Mes tai nupirkom sausainius su dėžute-taupykle. Tai irgi baltus centus meta, vaikšto apsikabinęs, atidaro, uždaro. Laksto paskui kieikvieną ir kiša dėžutę ar cnetų prašydamas biggrin.gif

Dar jam labai patinka paišyti. nupirkom dažus rankom piešti, tai kasdien po kelis kart paišom. Dažai geri, labia lengvai išsiplauna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 14 gruodžio 2007 - 12:34
musu maze irgi nuo par mazens muzika megsta,jau taip pasoka dabar kad mirstam is juoko,o kaip stengiasi,o kaip klubus judina biggrin.gif ir rankos i darba isijungia,dar jai labai patinka knygutes voskios su gyvuneliais ir mazias vaikais,piesia labai graziai rolleyes.gif
Atsakyti
Ir pas mus namie auga būsimoji žvaigždė - šokėja. biggrin.gif Ne tik pati šoka,bet ir lėles , mamą, tetį, senelius, dėdes ir t.t. iššokdina. smile.gif
Atsakyti
Mano mazylei vakar suejo vieneri, tai ji dar nepiesia, bet knygeles varto, kaip didziausia skaitytoja biggrin.gif , o sokeja - tai tik i sokiu 10! smile.gif
Atsakyti
maniškis tai tikras šokėjas,tik muzika išgirsta ir pradeda užpakaliuką kraipyt,nu vaizdelis tai thumbup.gif visi iš juoko krentam lotuliukas.gif
Atsakyti
Musiskis tai ir busimas sokejelis,tik muzika isgirsta,tai iskart surimteja ir soka..su pritupimais,suktukais ir t.t.nu mes su vyru tai luztam ziuredami biggrin.gif
Atsakyti
mano leliukui dabar pats idomiausias zaidimas pasiema popieriaus lapa ir zirklutes ir karpo ilgiausiai bigsmile.gif
Atsakyti
Musiskis su masinelem visaip zaidzia.Lego deliones megsta labai.Megina dainuoti,net su sese irase daina,,du gaideliai,,...
Atsakyti