Įkraunama...
Įkraunama...

Tabletes Mikro 30

Noreciau gydytojos paklaust, po gimdymo pradejau gert Mikro 30. Isgerus dvieju sav tabletes susirgau menesinem, sirgau savaite, dar po savaites vel tepliojo kelias dienas. pradejus gert antra pakuote vel tas pats: po 2 sav menesines, o po savaites vel tepliojimas (isskyros net rudos).
Ar tai reiskia kad man jos netinka?
Kazkur esu girdejusi, kad tinkamumas nustatomas praejus bent 3 men? Atseit cia organizmas taip pratinasi, pasalinis poveikis kol priprantama?
Nebezinau ka toliau daryt, jau turiu kitam menesiui nusipirkus, nes buvo momentas kai ju nebuvo, tai dabar uztaikiau ir nusipirkau dry.gif
Atsakyti

Mikro-30 preparatas yra progesteroninis.Jis plonina gimdos gleivinę.Todėl ir kraujuojate bei tepliojate.Tęskite dar mėnesį.Jeigu taip tęsis ir toliau,pasirinkite kitą kontracepcijos rūšį.
Atsakyti
O kaip Jus ziurite is vis i kontraceptiku - hormoniniu tableciu - vartojima nepasikonsultavus su savo ginekologu(-e)?
Tiesa sakant man paciai kazkaip nedrasu pirkti ir paciai su savimi eksperimentuoti, juk sava gydytoja jau pazista organizma, gali parekomenduoti vienas ar kitas tabletes, gal taip ir pasaliniu poveikiu labiau isvengiama?
Atsakyti
QUOTE (Ingule @ 2004 01 20, 12:20)
Noreciau gydytojos paklaust, po gimdymo pradejau gert Mikro 30. Isgerus dvieju sav tabletes susirgau menesinem, sirgau savaite, dar po savaites vel tepliojo kelias dienas. pradejus gert antra pakuote vel tas pats: po 2 sav menesines, o po savaites vel tepliojimas (isskyros net rudos).
Ar tai reiskia kad man jos netinka?
Kazkur esu girdejusi, kad tinkamumas nustatomas praejus bent 3 men? Atseit cia organizmas taip pratinasi, pasalinis poveikis kol priprantama?
Nebezinau ka toliau daryt, jau turiu kitam menesiui nusipirkus, nes buvo momentas kai ju nebuvo, tai dabar uztaikiau ir nusipirkau dry.gif

man lygiai tas pats buvo, prasikankinau 3 men ir meciau, man jas gydytoja israse, teks eiti kitu prasyti sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Monikule @ 2004 01 25, 12:36)
O kaip Jus ziurite is vis i kontraceptiku - hormoniniu tableciu - vartojima nepasikonsultavus su savo ginekologu(-e)?
Tiesa sakant man paciai kazkaip nedrasu pirkti ir paciai su savimi eksperimentuoti, juk sava gydytoja jau pazista organizma, gali parekomenduoti vienas ar kitas tabletes, gal taip ir pasaliniu poveikiu labiau isvengiama?

Man jas pasiule gydytoja.nes tai vieninteles tabletes maitinanciom (dabar jau nemaitinu) . Nors tas pasiulymas irgi simboliskas, tiesiog paklause, o ka noreciau gerti? Apskritai toks konsultavimas :bandykit gerkit, netiks keiskit wink.gif
Atsakyti
Tai gal geriau gydytoja pasikeisti, o ne tabletes:))) nors, aisku, kiekvienas organizmas unikalus, vienas gerai priims, kitas is vis nepriims tu tableciu.
KItoje temoje rasiau, bet yra dar vienos tabletes - Cerazette - maitinancioms mamoms.
Atsakyti
as maitinu. siandien man israse ALESSE-28.jos tipo su labai mazu hormonu kiekiu, kuris pienui tikrai nepakenks huh.gif ka manot ?
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 01 29, 04:34)
as maitinu. siandien man israse ALESSE-28.jos tipo su labai mazu hormonu kiekiu, kuris pienui tikrai nepakenks huh.gif ka manot ?

pas mus tokiu nera, net cerazete gydytoja sake kad nera sad.gif
Atsakyti
Keista, o vaistu zinyne rodo, kad cerazette yra registruoti Lietuvoje, net tiekejas nurodytas... licencija iki 2006 metu....
Atsakyti
QUOTE (Monikule @ 2004 01 30, 09:34)
Keista, o vaistu zinyne rodo, kad cerazette yra registruoti Lietuvoje, net tiekejas nurodytas... licencija iki 2006 metu....

Nu man gydytoja taip sakė, reik gyd. keist turbūt. g.gif
Atsakyti

Alesse nenaudokite,jei maitinate,nes jose yra estrogenų.Prieš naudojant kontraceptikus,būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.Gal išaiškės,kad jums negalima jų vartoti.Neradus kontakto su vienu gydytoju, juk galima pasirinkti kitą.
Atsakyti