Įkraunama...
Įkraunama...

Kai auklei trūksta pinigėlių

QUOTE(austulle @ 2005 08 19, 16:49)
Galiu pasakyti tiek: savo maziu vedu i Berzyneli nuo 2m3men. Jam labai patinka. O dicki pernai vedem i privatu. Viskas buvo tikrai labai smagu, bet tiesiog siemet nebepaveza finansai, nes eisiu i dekreta (vyresnelis buvo "priviligijuotas", nes yra alergiskas, absoliutus individualistas, uzsispyres, na, jam sovietiniai metodai visiskai neveikia, o stai susitarti viska galima, tai kazkaip manem, kad privaciam bus daugiau sansu, kad taip bus). Taigi ir vyresnelis nuo rugs pirmos eis i Berzyneli. Siaip esu labai isranki priemonem ir darbui su vaikais (maistas, miegas ir kiti fiziologiniai dalykai man darzelyje antroje vietoje - ne tam vedu) ir Berzynelis man beveiki neuzkliuvo. Tiesa, kai pradejo eiti mazius, tai nuveziau gal tris bagazines visko i lopseli... o dickio grupei, mano manymu, tai tik knygeliu truksta, tai vel vesim smile.gif Mes su vyru sakom: geriau viena karta i vaiko grupe uz 800Lt pripirkti knygu, nei uz privatu darzeli kas menesi tiek moketi smile.gif Ypac, kad jau nebeisgalim smile.gif O visos aukletojos isejusios visuose darzeliuose tuos pacius mokslus, tai del aukletojos grynai laimes dalykas: ji yra svarbiausia darzelyje (ir, aisku, lopselyje!) O siaip tai visoms beieskancioms - sekmes smile.gif

O kur yra sis lopselis - Berzynelis? g.gif
Atsakyti
saunuoliukai Niccos seimynele. Istiesu , darzeliuose labai visko truksta . Mano dukrele lanke obelele , dabar kriksto sunus lanko Ciauskuti ,- visur reikia paramos. Juk nuo to priklauso ir vaikelio pazinimo akiratis. Ir kai teveliai , tokie kaip Nicca sugeba zenkliai padeti ne tik savo , bet ir kitu vaiku labui ,- tai fantastika. Privatus darzelis gal ir gerai , bet juk viskas priklauso nuo aukletoju atsakingumo , nuo direktores poziurio i ugdomaja veikla. Taip kad sekmes jums Berzynelyje.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 03 14, 06:36)
Taigi rašiau, kad ne dažniau, nei pernai, kai nelankėme lopšelio. Dažnesnė buvo tik sloga, bet adaptaciniu periodu tai yra normalu.


O kiek trunka tas adaptacinis periodas? Nes mano vaikas jau nuo rugsejo darzeli lanko ir nuolat tai kosulis, tai sloga. Beveik be pertrauku doh.gif
Atsakyti