Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko įvakinimas sutuoktiniui

na as eisiu i panasias institucijas, gal kas iseis, nes as jo net ant alimentu nesu padavusi, nes man paprasciausiai nieko nereikia, vaikui taip pat, bent jau pats sutikima duotu ivaikinimui verysad.gif o dabar .. mano mergiate ir dabar nezino kad mano vyras ne jos tetis, ir mes su vyru bijom kai ateis laikas ir ji suzinos, bijo kad neatstumtu jo, nes mano mergina labai jau su charakteriu. doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Esu antroje santuokoje ir nesioju antro vyro pavarde, turiu vaika is pirmos santukos kuris nesioja tikrojo tevo mano pirmojo vyro pavarde. Jo tikrasis tevas nelanko ir alimentu nemoka, net nezinau kur jis yra, po skyrybu niekada nesirode ir vaiku nesidmejo. Noretume pakeisti vaikui pavarde kad nesiskirtu nuo musu. Kaip tai padaryti. Esu padavus anstoliams del elementu nemokejimo. Tikrasis tevas sutiktu atsiimti pavarde tuo atveju jei ''issilaisvintu'' nuo skolos. Gal galit patart nuo ko pradet tvarkytis?
Atsakyti
QUOTE(renaus @ 2010 05 19, 12:32)
bijom kai ateis laikas ir ji suzinos, bijo kad neatstumtu jo, nes mano mergina labai jau su charakteriu. doh.gif  4u.gif

anksciau ar veliau suzinos. ”Geri” dedes, tetos ar kaimynai pasakys.
Atsakyti