Įkraunama...
Įkraunama...

Metu gėlėtą pavasario pirštinę...

Manau yra N būdų ir priemonių nereikalingiems kg. pašalinti. Tik va, viena problemėlė, jie VISI reikalauja beprotiškų valios pastangų. Todėl rekia sugalvoti kažkokį gigantišką stimulą, akstiną..., kuris priverstų atkakliai mažinti tuos kg. Todėl metu iššūkį sau :
JEIGU NENUKRĖSIU NUO SAVĘS 5 KG. IKI GEGUŽĖS 20 d., PRISIEKIU VISUS ČIA PLEPĖJUSIUS IR NORINČIUS, PAKVIESTI Į VAKARĖLĮ SAVO KAIME, KUR SUŠOKSIU RIEBALINĮ STRIPTIZĄ.
Dabar pati išsigandau, kad tik neprisieitų... Beveik esu tikra, kad vietoj 66 kg., liks 60.
Gal kas dar norėtumėt mesti dvikovos iššūkį riebalams? Visai įdomu grasinti pačiai sau... Registruokitės į grėsmingų svečių sąrašą, kad nepamirščiau, ką prisiekiau... biggrin.gif O kas moka dar žiauriau save gąsdinti? IKI. biggrin.gif
Atsakyti
Aš metu pirštinę dėl kito dalyko ir tuo pačiu keliu tavąją biggrin.gif
JEIGU MAN IR KITĄ MĖNESĮ REIKS SKOLINTIS PINIGUS, TAI ŽINANT MANO CHARAKTERĮ IR VAKARĖLIŲ POREIKĮ, VAŽIUOSIU GEGUŽĖS MĖN. Į VIRGAILIS KAIMĄ thumbup.gif
Tikėkimės tau nereiks organizuot vakarėlio (linkiu, kad man nebūtų kur važiuot), o man neteks skolintis daugiau, nes tapsiu taupesnė biggrin.gif
Atsakyti
Hmm..., pasiūlymas viliojantis. Kita vertus aš jau sandėrį šia tema esu sudariusi - jeigu nutirpdinsiu 7 kg, mano vyras mes rūkyti. Laike savęs aš nevaržau.
Atsakyti
cry.gif Kol kas dar nenubyrėjo nei kiek g... Bet dar yra laiko biggrin.gif . Tik kaip čia neapsiėdus saldumynais per Velykas g.gif ... Gal nepavyks cry.gif IKI.
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Virgailis, tokia smagi tavo žinute!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Palaikau Tave visom keturiom, mesk tuos 6kg lauk ir toliau džiugink visus geru humoro jausmu!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
thumbup.gif
Atsakyti
Pamatėm, pakėlėm thumbup.gif
Atsakyti
Virgailis, kaip sekasi? o gal jau mums planuoti išvyką tourist5.gif
Atsakyti
kokiu budu mesi tuos 5 kg?
4u.gif
Atsakyti
Galiu pagasdinti, jei padės biggrin.gif VAŽIUOSIU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Surysiu visas atsargas, ištrypsiu daržus ir gėlynus, pamačius karvę - užšoksiu ant tvoros ar stogo - aukščio bijau, karvės dar labiau - kol nukelsi, bus vargo, bet gal kilogramas kitas nukris, jei bus draugiškas šuo - negyvai užglostysiu ir užkasysiu. DAR NEIŠSIGANDAI? g.gif Tada nežinau, kas dar gali būti baisiau tongue.gif Nebent mano atsikišęs lašiniuotas pilvas. Bet savęs gasdinti nemoku doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Suviliojo ir paliko biggrin.gif Aš pirštinę keliu, nes pati metu svorį. Be to, jei temos autorei nepavyks, aš mielai salotų lapus pagraužčiau pas ją kaime rolleyes.gif
Atsakyti
keliu pirštinę ir linkiu sėkmės.. ne todėl kad nenoriu į virgailės kaimą, bet todėl kad žinau kaip sunku laikytis metant svorį.. kažkurį vakarą tiap imi ir nesupranti dėl ko meti( dingsta motyvacija) ir ... sėkmės VIRGAILIS thumbup.gif
Atsakyti
LABAI TAVE PALAIKAU clap.gif clap.gif TIK nepersistenk.badaujant nieko tikrai nelaimesi verysad.gif nes tai kas nukris paskui dvigubai priaugs blink.gif linkiu sekmes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti