Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarios menstruacijos

Gerb. gydytoja,

norėčiau pasiklausti. Gimdžiau prieš 8 mėn. ir 1 sav. Maitinau ir tebemaitinu pati, todėl pirmos mėnesinės po gimdymo įvyko tik sausio 6 d., buvo normalios. Šiuo metu laukiu antrųjų, jos vėluoja kol kas 3 dienas. Mano klausimas būtų toks: kiek dienų turėčiau ramiai laukti vėluojančių mėnesinių pradžios? Jei vis nesulauksiu, kada jau reikėtų pasirodyti gydytojai, įtarus kokį uždegimą ar naują nėštumą? O gal mano situacijoje reikia laiko mėnesinėms susireguliuoti, t. y., gal nereguliarumas pirmais kartais po gimdymo yra normalu?

Labai ačiū. 4u.gif

P.S. Valgau gerai, jaučiuosi gerai, jokių stresų neturiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ner_ko: 07 vasario 2006 - 20:36
Maitinant krūtimi ciklas gali būti nereguliarus, bet ir pastoti Jūs galėjote. Todėl pirmiausiai siūlyčiau atlikti nėštumo testą. Jei jis bus neigiamas, palaukite dar apie savaitę. Jei mėnesinių nebus, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Laba diena gydytoja. Pas mane labai ilgai trunka mėnesinės. Iš pradžių pirmą dieną kai prasideda mėnesinės tik teplioja ir taip tris, kartais keturias dienas, tada po tokių tepliojimų prasideda normalus kraujavimas ir tesiasi tik 1-2 dienas, o poto vėl labai nesmarkiai kraujuoju kelias dienas ir baigiasi vėl tik tepliojimu ir tai viskas užsitęsia apie 12-13d. Sakoma, kad tokiu atveju reikia pagerti hormoninių vaistų ir ar tai tiesa? Esu girdėjusi, kad tokiu atveju padeda Duphaston. Ar šį hormoninį preparatą galima būtų pavartoti, kad susinormalizuotų mėnesinės ir ar šį vaistą galima būtų nusipirkti be recepto. Nes tokios ilgos mėnesinės patikėkit labai vargina.
Atsakyti
Jau keleta menesiu menesines buna tamsiai rudos splavos ir negausios, nors visada reguliarios.Jau pora metu geriu tuos pacius kontraceptikus-anksciau jokiu problemu nebuvo.Dariausi kelis nestumo testus-neigiami.Buvau pas daktara, tai jis paklause ir sake ateit kita menesi jei nepraeis.Net nezinau kas tai galetu buti...ar verta nerimauti?
Atsakyti
Pirmiausiai būtina pasirodyti ginekologui.
Atsakyti
Geriant kontraceptikus, taip gali būti.
Atsakyti
4u.gif Sveiki paskutines menesines buvo 2006 01 06 siuo metu men nesulaukiu si ryta dariaus nestumo testa su ritiniu slapimu ats buvo neigiamas valuoja menesines ( 6 paros ) Si men smarkiai sirgau vartojau antibijotikus tai vaikeliu nebutu pats tinkamiausias laikas .
Noreciau paklausti kokia gali buti uzsitesusiu menesiniu priezastis .
Ar yra tikimybe kad galiu lauktis
Jei jus manot kad tokia tikymybe yra tai ar Amoksiciklinas labai kenksmingas vaistas nestumo pradzioje dekui dar naudojau Brontex
Atsakyti
Labas vakaras.Man 15 metų.Mėnesinėmis susirgau prieš tris metus.Jos man visada vėluodavo 3-5 dienas,bet manau kad nieko tokio.Bet dabar jau trys menesiai kaip nėra mėnesinių.Labai bijau.Kas man galėjo atsitikti?Kartą į mėnesį bėga tokios baltos,lipnios,truputi nemalonų kvapa turinčios išskyros(sulipusios lyg į kokius guzelius).Jos bega 1-2 dienas,nemalonus jausmas...Gyvenu su tėčiu,todėl nedrįstu jam pasakyti.Gal man reikia naudoti kokį prausiklį?Kaina nesvarbu.
Pas ginekologę nesu buvusi.
Atsakyti
Laba diena,
paskutinės men. buvo sausio 5 d. Lankiausi sausio pabaigoje pas ginekologą - per echoskopą sake, kad gimda labai išvešėjusi???, jog turi greit prasidėti mėn. (turėjo prasidėti vasario 5 d.) ir matosi, kad yra ivykusi arba greit bus ovuliacija. Tačiau nuo vasario 5 nesulaukiu nei mėnesinių nei jų požymių. Pastojimo tikimybė labai maža, nes gėriau antibijotikus bei vartojau žvakutes makmiror. Aišku dabar labai pergyvenu jei tai nėštumas - ar galejau pakenkti vaisiui su tokiais vaistais.
Ačiū
Atsakyti
Jei nėštumo testas neigiamas, greičiauisiai neste pastojusi. Pasirodykite gydytojui, arba po kiek laiko pakartokite testą.
"Amoksicilin"as yra pakankamai saugus vaistas. Jis skiriamas nėščioms ir maitinančioms.
Atsakyti
Atlikite nėštumo testą.
Žvakutės pakenti vaisiui tikrai negalėjo, o ir dauguma antibiotikų yra pakankamai saugūs.
Atsakyti
Pirmiausiai Jums reikėtų pasirodyti ginekologui, ir išsiaiškinti mėnesinių ciklo sutrikimų priežąstį, bei įvertinti Jus neraminančias išskyras.
Atsakyti