Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarios menstruacijos

beveik pries metus issiskyriau,neseniaisusiadau drauga,su juo permiegojau,plyso musu apsauga,isgeriau postinor2 tabletes,po savaites pasirode menesines(bent as taip maniau)bet tai buvo rydos gleivetos ir gausios iskyros,po keliu dienu jos virto raudonom,taip tesesi kelias dienas ir ,lyg viskas baigesi,bet rudos isskyros vel pasirode bet negausios,paskui vel kraujas ir taip jau dvi su puse savaites!!!laiko paas gydytoja nueiti neturejau blush2.gif man egzaminu sesija wub.gif ,taigi norejau suzinoti,kas tai galetu buti?
Atsakyti
išgėrusi šias tabletes, Jūs gavote palygint didelę hormonų dozę, kuri daugeliui moterų sutrikdo mėnesinių ciklą. Šis kraujavimas nėra pavojingas, todėl tiesiog turėkite kantrybės - ilgainiui viskas susitvarkys.
Atsakyti
Laba diena. Norėčiau paklausti ar normalu, kad po gimdymo praėjo jau 6 savaitės, o man vis laiks nuo laiko atsiranda kraujingų išskyrų. Maždaug po 4 savaičių teplionės buvo praėję, bet vieną dieną pasirodė kraujas ir vėl praėjo. Vakar vėl atsirado kraujas, šiandien - nėra. Jei tai normalu, tai kada tos teplionės turi visai praeiti?
Ir dar vienas klausimas. Kokius vaistus nuo galvos skausmo galima gerti, jeigu aš maitinu krūtimi?
Atsakyti
Didenei daliai moterų kraujavima strunka apie 6 sav. po gimdymo, tačiau kai kurioms gali retkarčiais pakraujuoti ir dar porą sav.
Maitinant galite gerti praktiškai visus vaistus, kuriuos gerdavote anksčiau, ir kurie Jums padeda.
Atsakyti
Svieki,

Kiekviena menesi, 22 ciklo diena man issiskiria nedaug tamsiu isskiru (cilkas trunka 28 dienas). Geriu KT Femina 35. Stresu nebuvo. Kas tai galetu buti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 19 vasario 2006 - 18:13
Kartais geriant Kt būna acikliniai pakraujavimai, tačiau jie visiškai nepavojingi.
Atsakyti
Laba diena,
jau trys savaites, kaip veluoja menesines, nors iki tol budavo pakankamai reguliarios. O savijauta visas tas tris savaites, lyg sirgciau menesinemis - ir bendras silpnumas, ir pilvo maudimas. Labai skausmingos krutys. Be to jau senokai vis nudiegia pilvo apacioje, ypatingai pasitempus, pvz. verciantis lovoje. Zinau, kad sunku neapziurejus, ka nors patarti, bet vis pritruksta to laiko nueit pas ginekologe (paskutini karta buvau vasara). Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Pirmiausiai atlikite nėštumo testą.
Atsakyti
Del menesiniu sutrikymo ginekologe liepe vartuoti kontraceptines tabletes MICRO 30,kurias galima vartuoti kai maityni kudikeli.Prasidejo men,kurios tesesi 14 dienu,paskui atejo antros,anksciau nei turejo buti-vasario 6 d. tesesi normaliai,savaite,o stai dabar vel prasidejo-19vasario!del ko taip gali buti?ar reikia eiti vel tikrintis?o gal tai kazkoks salutinis poveikis?
aciu labai!lauksiu atsakymo!
Atsakyti
Laba diena,
nežinojau kur daugiau galečiau kreiptis pagalbos nesilankant pas gydytiją. Man 18 metų, mėnesinėmis sergu nuo 14m., bet bėda kad jos labai nereguliarios tai aks du mėnesiai tas kas dvi savaitės, vienos būna labai gausios(trunka net 8-9 dienas), o kitos is vis tik patepliojimai viena kita diena, kartais būna nemalonus kvapas(ne per mėnesines) ir gelsvos išskyros. Higienos laikausi( kasdien prausiuosi, taip kat kasdien keiciu kelnaites, nenaudoju spec. higienos priemoniu, tik vandenį). Beje lytinių santykių neturėjau. Stengiausi viską aprašyti kuo įmanoma plačiau. Tikrai labai ačiū jei atsakysite
Atsakyti
Kartais pradėjus gerti šiuos vaistus pradžioje būna acikliniai pakraujavimai. Tai nieko baisaus, tačiau jei tai kartosis nuolat, arba kraujavimas labai sustiprės, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Jums greičiausiai yra mėnesinių ciklo sutrikimas,kurį būtina koreguoti, tačiau tikslesnę priežąstį, ir gydymą gali paskirti tik Jus apžiūrėjęs gydytojas.
Jei lytinių santykių neturėjusi, makšties uždegimu sirgti greičiausiai negalite. Tiesiog dėl ciklo sutrikimo gali būti padaugėjusių makšties išskyrų, krios irdamos ir gali sukelti nemalonų kvapą.
Atsakyti