Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarios menstruacijos

Citrinos mėnesinių ciklo tikrai neturėtų sutrikdyti, tačiau įvairios ligos tam gali turėti įtakos. Jei jaučiatės neblogai, nerimauti neverta. Tačiau jei tokie ciklo sutrikimai kartosis, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Mano praktikoje atvejų, kad keletas nėštumo testų " meluotų", nepasitaikė. Tačiau siūlyčiau Jums pasirodyti gydytojui.
Atsakyti
Laba diena,

tai štai.. Taip jau atsitiko, kad tenka pripažinti, jog esu labai negera mergaitė ir visiškai nusipelniau būti "prilupta", tačiau dabar jau, matyt, per vėlu, nes "prisidirbau" - buvau apvalaus sudėjimo burbuliukas ir bemesdama savo svorį, kažkur pakeliui jau prieš tris mėnesius "pamečiau" ir menstruacijas.. Be abejo, svorio daugiau nebemetu, tačiau mėnesinių kaip nėr, taip nėr.. verysad.gif Žinau, kad reikėjo tuo susirūpinti iš karto, bet ginekologinio kabineto bijau labiau už karą, tai atidėliojau kol galėjau, bet rytoj jau eisiu blink.gif

Labai norėjau visų pirma jūsų paklausti, kokie yra būdai grąžinti man menstruacijas? Ką jūs lieptumėte savo pacientei? Ar vienintelis būdas - kontraceptikai? Ar dar galima bandyti kažkaip jų išvengti? Nes kiek žinau, nelabai jie organizmui naudingi, todėl labai nenoriu pradėt jų vartoti.. g.gif Gal yra dar ir kitokių būdų atstatyti viską į savo vietas?

Dar vienas klausimas - ar gali tai, jog man jos dingo turėti įtakos tam, kad dingo ir lytinis potraukis? Na, jis nedingo - aš noriu, tačiau nebesugebu susijaudinti, taip sakant, nesudrėgstu.. blush2.gif Nuo ko taip gali būti? Ir kaip galėčiau viską grąžinti į vėžes? Ar galima tikėtis, kad atstačius menstruacijas, susitvarkys ir ši problema? g.gif

Būčiau labai dėkinga, jeigu galėtumėte kuo greičiau atsakyti į šiuos, man nerimą tikrai keliančius klausimus.. Iš anksto didelis dėkui 4u.gif

P.S. Jau minėjau, kad man ginekologinis kabinetas tolygu karo zonai, tai gal dar galit pasakyti, kokių tyrimų ar kitų ginekologės veiksmų man reiktų laukti vizito metu? Kad būčiau kiek įmanoma morališkai pasiruošusi..

Žinau, kad aš nereali bailė, bet.. doh.gif
Atsakyti
Kontraceptikai - tikrai ne vienintelis ir būtinas metodas menstruacijų sureguliavimui. Galima daugybė variantų, tačiau kurio nors vieno pasiūlyti negaliu - tam reikalingas išsamus pokalbis ir detali apžiūra.
Natūralu, kad taip sutrikus kiaušidžių funkcijai, trinka ir visa lytinį gyvenimą reguliuojanti sistema. Ilgainiui tikrai viskas grįš į savo vietas.
Apie vizito pas ginekologą eigą man t.p. sunku pasakyti. Tikrai reiktų Jus apžiūrėti ant ginekologinės kėdės ir atlikti vaginalinį UG tyrimą. Visi kiti tyrimo metodai( pvz. kraujo, hormoniniai ir t.t.) priklauso nuo Jūsų ateities planų, ir apžiūros duomenų.
Atsakyti
Paskutines menesines buvo sausio 29d. Dabar jau vasario 7d., bet ju vis dar nera. Visi pozymiai kaip pries menesines: skauda krutine, nuotaiku kaita, skauda pilva. Dariausi nestumo testa, neigiamas. Jau nuo sestadienio skauda pilva, o menesines vis neatsiranda. Kas man gali buti? Man 25metai. Pirma karta taip atsitiko, skauda, o menesiniu nera. Prasau padekite. Aciu.
Atsakyti
Daugeliui moterų retkarčiais pasitaiko mėnesinių ciklo sutrikimų, tai nieko baisaus. Jei tokie sutrikimai kartosis, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti