Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtumėte gyventi su kita vieniša mama?

Mes esam trise - dukrai 3m, sunui ka tik suejo 1m. Siuo metu gyvename Vokietijoje, bet siais metais rudeny zutbut noriu sugrizti i Lietuva.
Turiu tokia minti susirasti vienisa mamyte su vaiku ar vaikais, ir kartu bendrai issinuomoti nama. Finansiskai kazin ar tai butu naudinga, bet esme tame, kad jauciuosi vienisa. Kasdienis mamos darbas, namu ruosa, ir visada vienai - mane labai vargina. Gal ne mane viena? Norisi pasisneketi ir ne tik su vaikais smile.gif Jau nekalbant apie tai, kad kartais truksta silto zodzo, padrasinimo,paramos. O svarbiausia - atsakomybes pasidalinimo. Ka daryt, kai sergi ir kitais panasiais extra atvejais? Tai labai baugina. Pagalbos laukti neturiu is ko. Ir siaip, isivaizduoju drauge butu lengviau daugeliu atzvilgiu. Ka manot apie toki "projekta"? Ar pavyktu? Ar gali taip buti, kad moterys su motermis dar sunkiau sugyvena nei su vyrais? smile.gif Ir aisku, pagr klausimas, kaip ta kita "sugyventine" rasti?
Atsakyti
aš taip gyvenau metus laiko su vaiku ir su drauge, kuri turėjo dukrą. nu fainai visai buvo. tikrai ir linksmiau, ir išleidi viena kitą kur nors, ir jei darbe užtrunki yra kas vaiką iš darželio pasiima. ir buities rūpesčių mažiau, pagaliau finansiškai labiau apsimoka nei vienai nuomotis. yra su kuo papliurpt, pasiguost.
o kaip susirast, nu tai nežinau g.gif . mano atveju tai buvo sena pažįstama. su visiškai svetimu žmogum gali ir nelengva būt sugyvent g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 12 sausio 2008 - 19:29
As irgi siek tiek bijau del visai svetimo zmogaus - kiekvienas turim savo normas apie tvarka namuose, vaiku auklejima.. Nors tikiuos, jau retai psaitaiko tokiu krastutinumu kaip lebavimas namuose, pakeltas tonas ir fizines bausmes vaiku atzvilgiu. Mamytes dabar labai apsiskaiciusios thumbup.gif Ir tikiu, kad su protingu zmogumi visada galima rasti kompromisa.
O kodel taip trumpai gyvenote kartu? Cia irgi problema, kad pastovumo negali garantuoti sad.gif
Atsakyti
Idomi mintis g.gif Bet manau visvien jau turetu buti nors kiek pazystamas zmogus, ar bent pries tai pabendrauta. O kadangi tu ne LT dabar tai sunkus variantas.
O dar pliusas, kad vaikams smagiau, jiems ir bendrauti norisi ne tik su mama tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2008 01 12, 19:42)

Turiu tokia minti susirasti vienisa mamyte su vaiku ar vaikais, ir kartu bendrai issinuomoti nama.

As UZ logiskas idejas.. jei tik pavyks rasti patikima, protinga moteri su tokiais pat tikslais ir noru sugyventi - kodel gi ne.. bet turetu buti baisoka pradeti nuo bendro gyvenimo..
..linkiu sekmes..
Atsakyti
hihihi.gif na ir duoda moteriskaites, gal kartu ir vyneli gersite ir viena kitai kutensite?
Atsakyti
biggrin.gif nzn, bet ideja ieksot nepazistamo gyvent kartu turint vaika g.gif ir dar su vaiku mastau.gif skeptiskai i tokias mintis ziuriu...


temos autore jaucias vienisa vokietijoj. LT juk vistiek yra kazkokiu draugu, pazistamu, gal nesijaus tokia vienisa, ir nebus butinybes gyvent su visiskai nepazistamu zmogumi, kuri, kaip surast irgi nelabai isivaizduoju mastau.gif
negi paduosit skelbima kur - vienisa mama iesko kitos vienisos mamos gyventi kartu!

sekmes 4u.gif
Atsakyti
na siaip su nepazystama, tai as gal net nesirysciau gyvent kartu schmoll.gif bet vat su sena drauge, tai kodel ir ne g.gif
Atsakyti
O as pas save priemiau gyventi buvusios klasiokes sese. Pries tai ja buvau maciusi gal pora kartu. Tiesa, pati ta mano klasioke nuo tokios minties mane atkalbinejo ax.gif . Taciau as kol kas nesigailiu. Mano dukra viena nakti bijodavo miegot, o darbas pas mane pamainomis. Taigi dabar jinai turi kaip ir nuolatine aukle biggrin.gif . Zodziu jinai uz nieka nemoka, bet buna su mano vaiku, kai as dirbu. Is pradziu pati bijojau, kad nuolat esantis pasalinis zmogus namuose mane nervins, bet visai bereikalo smile.gif.
Atsakyti
Man tokia ideja skamba visai priimtinai. Tik siulyciau neskubeti rinktis "kaimynes", kuo placiau paplepseti ivairiom temom - apie buiti, vaiku auginima, alkoholi, vyrus, pinigus... Nes zmones tiesiog skirtingi. Ir ne visada imanomas kompromisas.
Atsakyti
Man ir gi ta mintis atrodo visai nebloga.
Juk negyvens visi viename kambaryje, kiekvienas savo kampelyje, savo erdvėje. O kai norėsis susitikti ir pabendrauti tai visada galima bus padaryti, tarkime, virtuvėje. Ir padėti viena kitai galima, ir vaikai turės su kuo pažaisti.
Žinoma visokių žmonių būna, ir požiūrių į gyvenimą įvairiausių pasitaiko. Bet galima kažkiek pabendrauti, paplepėti, vaikus supažindinti mirksiukas.gif Be to ir toks bendras gyvenimas TIKRAI nebūtu amžinas, juk gyvenimas pilna netikėtumu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2008 01 12, 20:34)
Cia irgi problema, kad pastovumo negali garantuoti sad.gif

Na, pastovumo gyvenime negali garantuoti niekas smile.gif O ypač šitokioje situacijoje. Man rodos, bet kurios vienišos mamos gyvenimas su kita panašaus likimo moterimi jau iš pat pradžių yra kaip ir laikinas gyvenimo periodas, juk kiekviena nori anksčiau ar vėliau turėti savo namus, savo šeimą ir savo asmeninį gyvenimą.
Tai gera idėja ir išeitis, tačiau tikėtis pastovumo tikrai nederėtų.
Atsakyti