Įkraunama...
Įkraunama...

Skysčio juosta vaisiaus galvytėje?

Labukas visoms 4u.gif , sendien kaip tik ejau ekoskopijai, mums jau 20sav. ir gyd. pasake kad leliuko galvyteje eina skyscio juosta, tipo sake labai nesigask gal cia nieko blogo, gal???? baisiai nuramino verysad.gif , sake kad norma dar buna iki 1, o cia rodo 0,7 (nepamenu ten ju skaiciavimo vienetu), tai gyd. sake ateiti po savaites darys papildomai eko, bet kaip isbuti ta savaite?? Nezinau esu laaaabai pasimetusi ir sunerimusi, stengiuosi negalvoti bet mintys lenda ivairiausios, gal kas turejo kazka panasaus parasykit lauksiu. mastau.gif
Atsakyti
as siulau nepergyventi, juk viskas normoje smile.gif As gyvenu Belgijoje, tai cia jie visiems rekomenduoja Dauno tyrimus, t.y. pradzioj tiria kakliuko skyscio stori + mamos krauja ir apskaiciuoja tikimybe. Taigi, mano beibiui kakliuka irgi matavo, nepamenu, kiek buvo, tik zinau, kad maziau negu 1. Gydytoja sake, kad viskas ok. Bet kai sudejo su kraujo tyrimais, tikimybe gavosi 1 is 175 (mano amziui 29m, turetu buti apie 1/250). Taigi, reiks daryti amnestezija (berods, taip vadinasi?, kai skysciu is pilviuko ima?). Pradzioj labai pergyvenau, issigandau verysad.gif bet dabar nurimau, zinau, kad ta tikimybe nieko nereiskia beveik, tiesiog tai tikimybiu teorija biggrin.gif O ir man ramu bus, kai galesiu ramiai likusius menesius dziaugtis ax.gif Beje, kai kakliuka tyre, beibiui buvo 12 sav, skysti norejo imti 16 sav, bet kadangi engaliu, teko nukelti savaitei. Taigi, viskas bus ir ir jums 4u.gif Svarbiausia- kuo maziau pergyventi ir stresuoti! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krestikas2007 @ 2007 12 20, 16:32)
as siulau nepergyventi, juk viskas normoje  smile.gif  As gyvenu Belgijoje, tai cia jie visiems rekomenduoja Dauno tyrimus, t.y. pradzioj tiria kakliuko skyscio stori + mamos krauja ir apskaiciuoja tikimybe. Taigi, mano beibiui kakliuka irgi matavo, nepamenu, kiek buvo, tik zinau, kad maziau negu 1. Gydytoja sake, kad viskas ok. Bet kai sudejo su kraujo tyrimais, tikimybe gavosi 1 is 175 (mano amziui 29m, turetu buti apie 1/250). Taigi, reiks daryti amnestezija (berods, taip vadinasi?, kai skysciu is pilviuko ima?). Pradzioj labai pergyvenau, issigandau  verysad.gif  bet dabar nurimau, zinau, kad ta tikimybe nieko nereiskia beveik, tiesiog tai tikimybiu teorija  biggrin.gif  O ir man ramu bus, kai galesiu ramiai likusius menesius dziaugtis  ax.gif  Beje, kai kakliuka tyre, beibiui buvo 12 sav, skysti  norejo imti 16 sav, bet kadangi engaliu, teko nukelti savaitei. Taigi, viskas bus ir ir jums 4u.gif  Svarbiausia- kuo maziau pergyventi ir stresuoti! thumbup.gif

Labukas, dekui 4u.gif , tik truputi galvoju o kaip cia tau ta kakliuka tyre, truputi nelabai suprantu blush2.gif , nes man tai sake kai dare eko, kad eina skyscio juosta galvytes pakausyje, na man ir ta nuotraukyte dave, ten matosi tokia tamsesne vietele, bet dar gyd. sako kad gal cia seselis taip krinta blink.gif , bet ar gali taip buti??? Nu zodziu esu pasimetime, tikiu ir viliousi kad viskas bus gerai, nors pripazystu kad laaaabai sunku kovoti su tom kvailom mintim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2007 12 20, 15:38)
Labukas, dekui  4u.gif , tik truputi galvoju o kaip cia tau ta kakliuka tyre, truputi nelabai suprantu blush2.gif , nes man tai sake kai dare eko, kad eina skyscio juosta galvytes pakausyje, na man ir ta nuotraukyte dave, ten matosi tokia tamsesne vietele, bet dar gyd. sako kad gal cia seselis taip krinta blink.gif , bet ar gali taip buti??? Nu zodziu esu pasimetime, tikiu ir viliousi kad viskas bus gerai, nors pripazystu kad laaaabai sunku kovoti su tom kvailom mintim unsure.gif


Svarbiausia - tu tik nusiramink, stenkis apie tai negalvoti... 4u.gif Žinau, kad sunku, nes pati per visą nėštumą stresavau iki negalėjimo, nes pradžioj bijojau blogiausio, paskui daktarai gąsdino - kad širdelė plaka su permušimais, kad vandenų per daug, kad vaikas per didelis.. doh.gif Bet vaikeliui tavo ramybė reikalinga... 4u.gif Užsiimk kokia malonia veikla, galvok apie artėjančias šventes ir mažiau stresuok... 4u.gif
Mano dukrytei jau po gimimo nustatė, kad tas tarpelis tarp skilvelių šiek tiek didesnis, daugiau skysčio, nei turėtų būti, bet mergytė sveika, puikiai auga, va, jau kelios dienos ropoja...O gydytojai nežino, kaip tai paaiškinti, svarbu, kad diagnozė - viskas gerai.. 4u.gif
Taip kad, linkiu, kad ir tave nuramintų gydytoja per sekantį vizitą... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponka: 20 gruodžio 2007 - 16:01
QUOTE(Šponka @ 2007 12 20, 17:00)
Svarbiausia - tu tik nusiramink, stenkis apie tai negalvoti...  4u.gif  Žinau, kad sunku, nes pati per visą nėštumą stresavau iki negalėjimo, nes pradžioj bijojau blogiausio, paskui daktarai gąsdino - kad širdelė plaka su permušimais, kad vandenų per daug, kad vaikas per didelis..  doh.gif  Bet vaikeliui tavo ramybė reikalinga...  4u.gif  Užsiimk kokia malonia veikla, galvok apie artėjančias šventes ir mažiau stresuok...  4u.gif
Mano dukrytei jau po gimimo nustatė, kad tas tarpelis tarp skilvelių šiek tiek didesnis, daugiau skysčio, nei turėtų būti, bet mergytė sveika, puikiai auga, va, jau kelios dienos ropoja...O gydytojai nežino, kaip tai paaiškinti, svarbu, kad diagnozė - viskas gerai..  4u.gif
Taip kad, linkiu, kad ir tave nuramintų gydytoja per sekantį vizitą...  4u.gif

Aciukas Šponka, uz palaikyma, gera girdeti kad jus augat sveikos ir gyvybingos good.gif , tikiuosi kad mums bus taip pat gerai kaip ir jums, bent jau stengiuosiu taip galvoti, ir jums prasmingu ir palaimintu artejanciu svenciu newyear.gif
Atsakyti
Labukas, cia vel as 4u.gif , sendien mums dare darkarteli eko ir pasake kad viskas tvarkoje, o tada taip atrode kadangi taip buvo jis pasisukes ir krito seselis, o sendien buvo reikiamoje padetyje ir viskas buvo liuks thumbup.gif , tik kad nelabai nori pasirodyti kas yra mergaite ar berniukas blush2.gif , bet svarbiausia kad dabar viskas tvarkoje, iki linksmu jums artejanciu santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agape @ 2007 12 27, 18:07)
Labukas, cia vel as 4u.gif , sendien mums dare darkarteli eko ir pasake kad viskas tvarkoje, o tada taip atrode kadangi taip buvo jis pasisukes ir krito seselis, o sendien buvo reikiamoje padetyje ir viskas buvo liuks thumbup.gif , tik kad nelabai nori pasirodyti kas yra mergaite ar berniukas blush2.gif , bet svarbiausia kad dabar viskas tvarkoje, iki linksmu jums artejanciu santa2.gif


thumbup.gif Nu va, šaunu, kad viskas gerai.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos vakar darem echo tai labai issigandau....dabar mums 18sav 5dienos judesei geri, vaikas proporcingas,atitiko 19sav bet va nepatiko gyd musu galvyte verysad.gif ...skilveliai yra truputi lig butu suspausti ir nutole vienas nuo kito.Vandenuko galvytei siek daugiau unsure.gif gyd patare po dveju savaiciu pasirodyti kitam ehoskopotojui....nezinau ka daryt neramu gal nelaukti o lekti pirmadieni unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau paklausti - šiandien dariausi echoskopiją ir vėl širdelėj pas mane nerimas - smegenų srity lyg tai matė kraujagyslinį darinį (pati atkreipiau dėmesį, tamsi dėmelė). Sekantis pasirodymas gydytojui kovo pirmą savaitę, žiūrės ar mažėja. Gal teko kam nors susidurti su panašia diagnoze? Mums 18.5 savaitės. Nežinau, ar lėkti pas kitą gydytoją antros nuomonės, ar tiesiog nekreipti dėmesio ir ramiai laukti sekančios echo...
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2010 02 08, 14:39)
Aš irgi norėčiau paklausti - šiandien dariausi echoskopiją ir vėl širdelėj pas mane nerimas - smegenų srity lyg tai matė kraujagyslinį darinį (pati atkreipiau dėmesį, tamsi dėmelė). Sekantis pasirodymas gydytojui kovo pirmą savaitę, žiūrės ar mažėja. Gal teko kam nors susidurti su panašia diagnoze? Mums 18.5 savaitės. Nežinau, ar lėkti pas kitą gydytoją antros nuomonės, ar tiesiog nekreipti dėmesio ir ramiai laukti sekančios echo...

man irgi buvo neramu bet nusiramink ir palauk sekancio eho....kartais jai ehoskopas senesnis neduoda teisingo vaizdo...tad patarciau nueiti ten kur naujasnis eho ir geri gyd mirksiukas.gif pas mus viskas thumbup.gif o ir gi zinok pora savaiciu negalejau vietos sau surasti...isivaizduoju kaip jautiesi console.gif nepergyvenk, nors zinau kad tai nerealu doh.gif viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2010 02 08, 14:39)
Aš irgi norėčiau paklausti - šiandien dariausi echoskopiją ir vėl širdelėj pas mane nerimas - smegenų srity lyg tai matė kraujagyslinį darinį (pati atkreipiau dėmesį, tamsi dėmelė). Sekantis pasirodymas gydytojui kovo pirmą savaitę, žiūrės ar mažėja. Gal teko kam nors susidurti su panašia diagnoze? Mums 18.5 savaitės. Nežinau, ar lėkti pas kitą gydytoją antros nuomonės, ar tiesiog nekreipti dėmesio ir ramiai laukti sekančios echo...


Ramiai palauk sekancio echo ir tikrai nesijaudink. As anksciau galvojau, kad siuolaikiniai echoskopai - techniskai tikslus ir gali tiksliai nustatyti diagnoze, bet taip tikrai nera, ir ju duomenimis nereikia pasikliauti. Konkreciai man nestumo metu gydytoja mate viena rimta vaikiuko sveikatos problema. Paskui begau echoskopuotis pas dar 2 gydytojus (norejau save nuraminti), bet jie irgi mate ta pacia problema (ir dar man monitoriuje parode). Tikrinausi privaciose klinikose, echoskopavimo prietaisai tikrai buvo ne patys seniausi. Gimdymo metu jau nusiteikiau, kad tik gimusi maziu reikes operuoti...Ir...gime sveikut sveikutelis...Echoskopas net 3 kartus suklydo, nes tiesiog kazkaip netinkamai krito seselis ar pan...
Todel tikrai nepergyvenk, nes toks dalykas kaip tamsi demele gali pasimatyti del daugybes priezasciu, tikrai neaisku ar ten apskritai yra kraujagysliu darinys - gal koks seselis... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dizaster: 16 vasario 2010 - 02:23
Labukas, turiu problema... laukiuosi, man 17.3 savaiciu... 12 savaiciu dariausi pirma echoskopija, ir pastebejo daktarai jog ties galvyte ir pilvuku yra vandenelio, sunerimau... pakalbejus su daktaru, mus issiunte i kita miesta ir didesni, ar ir ten ta pati mato... nuvykus ten ta pati pasake ka ir ce... verysad.gif pasiule pasidaryti tyrima adata kiso man i pilva, manau kad dare tyrimus mano placentos, kudikio... as sutikau norejau viska padaryti, kas tik imanoma jie sake kad sie tyrimai pravers man ateityje... laukem tyrimu rezultatu, paskambinus atsake geri... ties galvyte vandenelio buvo 5.2mm, buvo padaryti ir kraujo tirimai... sekanti karta keliu savaiciu laikotarpyje buvo paskirta diena echoskopijai, paziureti kaip laikosi vaikelis... sirdute plaka, vandenelio padaugejo... verysad.gif kraujo rezultatai geri... ta diena dar paeme kraujo, istirti del vakelio chromosomu... nuvykau siandien...kraujo tyrimai vel geri, kiek bedaro tyrimu rezultatai geri, tik vandenelio daugejo... daktarai dar nieko pasakyti negali... nesuprantu... gal kas esate susidurusios su sia situacija, ar panasia...? nezinom ko laukti... verysad.gif
Atsakyti