Įkraunama...
Įkraunama...

d. "MOLINUKAS" Dvarčionyse

Nors konkursas jau pasibaigęs, bet Smurfe pradėjo labai šaunią gerą tradiciją forume - aprašyti, rekomenduoti gerą darželį, kurį lanko jūsų vaikas, kitiems forumo dalyviams.

Toliau - smurfe pasakojimas:

4u.gif
Sveiki, mano dukryte lanko Dvarcionyse esanti darzeli "Molinukas". Del ko jis mums patinka - tai darzelis, esantis miske. Yra budinti grupe, net iki 18.30 vak., o vaikeli gali atvesti,net nuo 6 ryto. Pvz. jei vyksta, koks svarbus dalykinis susitikimas, negali suspeti 16.30 paimti vaiko, neturi kas ji gali paziureti, tai labai patogu, kad gali paimti iki 18.30, o kartais ir truputi veliau.
Antra svarbi priezastis aukletoju kolektyvas jaunas, visos maloniai pataria, o svarbiausia, kad vaikai jas pazista ir mielai eina.
Dar kodel gerai - jei pastebi vaikelio pirmus ligos pozymius tai is karto pranesa bei ligotus vaikus neima i grupes, kad neuzkrestu.
Del zaislu, tai kaip ir visur ju yra, bet ar mums teveliams sunku nupirkti pora knygeliu, ar pora lelyciu????
Rezimas - 8 pusryciai, 12 pietus, 16 vakariene. Miegas 12.30-15.30 val.
Lauke yra zaidimo aiksteles. Jei oras gerais lauke buna net 3 kartus. Vasara - kai atvezi, po valgio ( pusryciu) , po vakarienes.
Vyksta susirinkimai, darzelio vadove - paskirsciusi valandas, kad galima butu su ja pasimatyti, kam geriau ryte, o kam vakare.

Tai tiek.

Smurfe
Atsakyti
Maniškis irgi lanko Dvarčionių darželį "Molinukas" thumbup.gif . Aukėtojos tikrai pagirtinos thumbup.gif : visada paskambins, jei vaikas suserga, atėjus pasiimti informuos apie tai, kaip sekėsi/nesisekė vaikui. Po ligos dar vieną savaitę galima vaiko nevesti ir už tai mokėti nereiks. Privalumai - ilgas darbo laikas. Ir visada vaikai būna lauke. Vasarą aukėtojos pasitinka lauke, ateini pasiimti - jie ir vėl lauke. Labai daug užsiėmimų gupėse: mankšta su muzika, dainavimas, piešimas, lipdimas. Per du metus dar neteko nusivilti nei aukėtojosmis, nei pačia darželio tvarka.
Atsakyti
Tai tikrai paskaicius neblogas darzelis,tik gaila kad Dvarcionyse..
Atsakyti
Viejoje grupėje buvo mergaitė net iš Pašilaičių.
Atsakyti
Aš savo mažylę užrašiau į šį darželį, girdėjau tik gerus atsiliepimus. Vedėja labai šauni moteris.Tikiuosi mums ten patiks..
Atsakyti
mirksiukas.gif labai smagu girdeti tokiu puikiu komentaru del "Molinuko", siandiena ten nuvaziavom su dukryte, teko pabendrauti su direktore ir lopselio grupes"kaciukai" aukletoja.I si darzeli uzrasiau savo mazyle ir jau nuo pirmadienio ketiname pratintis prie sio darzelio.Tikiuosi kad dideliu problemu neiskils ir mano dukruze su malonumu ten leis laika.Kol kas ir man viskas patiko ka girdejau pasakojant,bet pati zinoma turiu isitikinti.Na palinkekit sekmes.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saules uola @ 2006 01 12, 19:28)
mirksiukas.gif labai smagu girdeti tokiu puikiu komentaru del "Molinuko", siandiena ten nuvaziavom su dukryte, teko pabendrauti su direktore ir lopselio grupes"kaciukai" aukletoja.I si darzeli uzrasiau savo mazyle ir jau nuo pirmadienio ketiname pratintis prie sio darzelio.Tikiuosi kad dideliu problemu neiskils ir mano dukruze su malonumu ten leis laika.Kol kas ir man viskas patiko ka girdejau pasakojant,bet pati zinoma turiu isitikinti.Na palinkekit sekmes.. thumbup.gif


Manau, kad greitai pritapsit. Mes vis su nostalgija prisimenam šį darželį wub.gif . Je gyvenčiau ne taip toli rolleyes.gif , tai tik ten ir vesčiau.
Atsakyti
Ar cia lopselis-darzelis ar darzelis-mokykla?
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2006 01 30, 00:27)
Ar cia lopselis-darzelis ar darzelis-mokykla?



Čia lopšelis - darželis. Davrčionių pradinė mokykla yra netoli darželio.
Atsakyti
Įdomu, ar yra laisvų vietų?
Atsakyti
O kurioj vietoj sitas darzelis yra?
Koks adresas?
Atsakyti
[quote=Vilniete25,2007 04 26, 20:09]
O kurioj vietoj sitas darzelis yra?
Koks adresas?
,,Molinukas'' randasi Keramikų g.34, tel.2317228 cool.gif
Atsakyti