Įkraunama...
Įkraunama...

Geros psichologinės knygos

QUOTE(FoxLady @ 2015 04 15, 11:05)
Jau nusipirkau sita rolleyes.gif Pegase nelabai daugiau ka radau..

4u.gif lauksiu atsiliepimų, ar knyga buvo naudinga? kas patiko, nepatiko? cool.gif
Atsakyti
Kokias knygas rekomenduotumėte šiomis temomis:
- kaip priimti kritiką?
- kaip priimti neigiamą atsakymą ir pačiam pasakyti "ne"?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei kas norite, galiu parduoti savo Nolen - Hoeksema Susan - Moterų galios. Nebloga knyga, pasisėmiau idėjų. Moterims knygų yra įvairių, vienos apie tą tokį moteriškumą, trapumą, šį labiau moteriai, kuri sugeba viską, suderinti darbą, vadovavimą, vaikų auginimą, šeimos gerovės palaikymą, įvairios idėjos ir pavyzdžiai, ką sugeba moterys pasitelkusias visas savo savybes. Man ši priimtina ir įdomi pasirodė.

http://www.manoknyga...ml#.VUTfwvC4RYk

Dabar skaitau Nuostabus Protas - Henrik Fexeus. Pusę perskaičiau, tai patinka, labai įvairi, daug gerų minčių. Viena labiausiai man patikusių iš tokių nesudėtingų asmenybės tobulinimo knygų. Nes dauguma jų tokios prastokos man, banalokos.

Susidomėjau Gabaus vaiko drama. Reikės paieškoti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslydau: 02 gegužės 2015 - 16:53
Gal kas turi PDF formate "Bėgančios su vilkais"?
Atsakyti
QUOTE(paint @ 2015 04 14, 12:59)
Gary Chapman Penkios meilės kalbos. Kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą
Šioje knygoje yra išskiriamos 5 meilės kalbos, visi mylime skirtingai. Pagrindinė mintis, jog reikia suprasti, kokios meilės reikia savo partneriui ir stengtis dėl jo - tai įtakos turės ir jo elgesiui jūsų atžvilgiu. Patarimai su realiais pavyzdžiais.

Si knyga man visai patiko, nes kaip minejote su realiais pavyzdziais ir konkreciais patarimais.
Dabar skaitau Santuokos alchemija, 2015 tai nelabai patinka, viskas tik teoriskai apie vyro ir zmonos santykius.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2015 02 05, 19:32)
Susan Forward, Craig Buck  - "Toksiški tėvai".

gera sita.

tos pacios autores dar yra "vyrai kurie nekencia moteru ir moterys kurios juos myli" biggrin.gif kazkas panasaus i "moterys, kurios myli per stipriai"

vaikystes traumuotiems:
Netobuli, laisvi ir laimingi - Christophe André
woititz "suauge alkoholiku vaikai" - ne tik jiems, bet visiems, kurie augo nedarniose seimose.

"begancios su vilkais" - turbut viena is geriausiu kada skaitytu. skaitesi ilgai ir sunkokai, bet apmastymu nors vezimu vezk.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2015 02 05, 18:32)
Susan Forward, Craig Buck  - "Toksiški tėvai".

gal kas turi pdf? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas skaitete Valerijaus Sinelnikovo knygas. Pamilk lliga savo ar kitas kokias. Atsiliepimu noreciau is jusu.
Atsakyti
Gal kuri jau perskaitėte Morgan Scott Peck - Melo žmonės ? Aš turiu savo bibliotekoje jo ankstesnę knygą "Nepramintuoju taku". Antroji visai kitokia, bet man patiko. Knygoje rašoma įvairūs gydymo atvejai, kas apskritai yra laikoma blogu žmogumi ar blogiu, taip pat rašoma apie egzorcizmą. Išties knyga man sukėlė nemažai minčių. Manau, autorius rašo labiau iš krikščioniškosios pusės / pažiūrų. Įdomiai bandoma aiškintis (neteigiant ir nekonstatuojant kaip jau galutinai ištirtą faktą) šėtono buvimą, jo įtaką žmonėms. Tačiau tai, kad tikrai yra blogio jėga, kuri įvardijama visaip, šalia to ir šėtonu, tai faktas, nes buvo atlikta nevienas egzorcizmas ir faktai, patirtys kalba už save taip pat kaip ir išgiję žmonės.
Nemažai vietos skirta tikroms istorijoms apie tėvus ir vaikus, t.y. kaip vaikai patiria tėvų spaudimą, psichologinį ir tiesioginį, kaip tai įtakoja jų tolesnę raidą. Kaip tėvai ir kiti knygoje minėti asmenys apimti blogio patys to nesuvokia, neigia ir kenkia aplinkiniams.

Dar parsinešiau ir žadu skaityti:
Christophe André - Netobuli, laisvi ir laimingi
Eugenijus Laurinaitis - Žvilgsnis iš veidrodžio
Shaunti Feldhahn - Tik moterims . Tai, ką turite žinoti apie vyrų vidinį pasaulį
Karen Horney - Mūsų vidiniai konfliktai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 01 balandžio 2016 - 20:18
Gal kas turite galimybę pasidalinti elektronine (nesvarbu kokio formato) knyga "Jūsų pasąmonės galia" Joseph Murphy ir
"Atvira pasąmonė" Aleksandras Svijašas.
Iš anksto ačiū smile.gif
Atsakyti
paskutine perskaitytta is psichologiniu :

Itin jautrus asmuo: kaip gyvuoti, kai pasaulis tave stelbia
The Highly Sensitive Person
Elaine N. Aron

asmeniskai apie save suzinojau naujo nemazai, dabar gyvent ramiau. smile.gif

tik tiek, kad knyga neplona, kartais atrode, kad per daug istesta, nes tas jautrumas labai jau smulkmeniskai nagrinejamas. be to vietom autore su tokiu perdetu pozityvo uztaisu rase, kad biski erzino. biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškau knygos A. Alekseičikas *Gyvename kartą, bet kiekvieną dieną*. Knygos arba pdf varianto 4u.gif
Atsakyti