Įkraunama...
Įkraunama...

Putojantis vynas

Sveiki, o gal tiksliau sveikos smile.gif

neseniai prauze naujametine fiesta, o ir valentinas ne uz kalnu...
kazkaip spontaniskai parupo koki putojanti vyna megstate?
draugas visada perka alita, nors zinau, kad is Lietuvoje gaminamu, dar italiana gamina naturalu putojanti. plius dar vyno zurnale paskutiniam numeri maciau berods italiana buvo pripazintas geriausiu, tai kaip cia yra italiana geresnis, o perka visi alita...? ka jus manot?

gal ir nelabai cia tinka, bet drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif sveika,alita labai skanus man,romeo raudonas skanus,man patinka saldus rolleyes.gif
Atsakyti
O man ROMEO baltas, pats pats thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai saknus toks Verdi tik nepamenu ar jis Boscos ar kažkieno kito blush2.gif
Atsakyti
Man kolkas skaniausias Rocca dei Forti
Atsakyti
man alita zalias thumbup.gif
Atsakyti
Mano pats megstamiausias BOSCA auksine etikete good.gif, o jeigu dar braskyte saldyta imeti i taure, tai is vis thumbup.gif
Atsakyti
Asti Martini - be konkurentų man thumbup.gif
Atsakyti
megstamiausias Cook's Brut, bet nesu didele megeja. Labiau patinka kokteiliai su putojanciu vynu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 02 07, 22:46)
Asti Martini - be konkurentų man  thumbup.gif


As ir tik uz sita!! thumbup.gif
Atsakyti
Manau reikia atskiros temeles apie sampana(putojanti vyna). Idomu butu suzinot koki " uzkandi " pasirenkat? Koki sampana megstat? Ir kokiu kokteiliuku zinot.
Is karto galiu parasyt fantastiska recepta, maciau pas Jamie Olivera.Zemuoges ir metu lapeliu pertrinti per sieteli ir ipilti i sampana.Super drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Raudonas Bosca šampanas, su juoda etikete ax.gif
Atsakyti