Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacijų ciklas

Tai kiaušidžių funkcijos sutrikimas. Būtinai pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Laba diena,noreciau paklausti blush2.gif ,praeita cikla man neivyko ovuliacija ir susirgau praejus 33 dienom,mano ciklas 26d. ar galiu tiketis kad sis ciklas bus jau normalus??? ir kaip daznai gali kartotis tusti ciklai?? ir kas ytakoja ovuliacijos nebuvima??? gal rukymas?? ACIU 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kiekvienai moteriai gali būti 1-3 anovuliaciniai ciklai per metus. Su amžium tokių ciklų daugėja.
Įrodyta, kad rūkymas iš tiesų labai neigiamai veikia vaisingumo funkciją.
Atsakyti
Norejau paklausti, kada reikia tiksliai pradet skaiciuoti naujo ciklo pradzia? ar nuo menesiniu pradzios ar nuo menesiniu pabaigos? buciau labai dekinga uz atsakyma
Atsakyti
Nuo mėnesinių pirmos dienos.
Atsakyti
laba diena rolleyes.gif jau kazkur puse metu kaip mano menesiniu ciklas yra sutrikes, menesiniu beveik nebuna arba labai labai mazai...na galima sakyti nera unsure.gif
buvau pas gydytoja, padarem kraujo tyrima, sake, kad viskas pagal tyrima gerai, taip pat darem ir ocheskopija, taip pat, kad gerai...gydymo nepaskyre...ar man laukti, gal viskas susitvarkys ar apsilankyti pas kita gydytoja?
nesupratau, ar cia gydytoja del skubejimo nieko man neskyre, ar tiesiog reikia laukti nezinia ko unsure.gif
Atsakyti
Manau, kad laukti čia tikrai nėra ko. Tokius ciklo sutrikimus būtina gydyti.
Atsakyti
Laba diena,
Kūdikį krūtimi maitinu jau 8 mėn., tačiau dar iki šiol nepasirodė menstruacijos. Ar tai normalu, ar reikia kreiptis į gydytoją?
Ačiū
Atsakyti
Taip gali būti, tačiau vertėtų pasirodyti gydytojui.
Atsakyti
Sveiki,

turiu dar klausima, del ciklo apskaiciavimo. Skaiciuojama nuo vienu menesiniu pradzios iki kitu pradzios, tiesa? Bet paprastai tas ciklas nera reguliarus. Pvz, viena menesi 28 dienos, kita 30, o dar kita 50 ar pan. Kaip tada ivertinti ta cikla?

Dekui.
Atsakyti
Kuri ciklo diena yra vaisingiausia?
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Taip ir vertinkite, kad ciklas nereguliarus.
Atsakyti