Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacijų ciklas

Pora parų pieš įvykstant ovuliacijai ir ovuliacijos diena.
Atsakyti
Man po kontraceptiniu tablechiu vartojimo smarkiai pailgejo ciklai (35-47 dienos). BT uzkyla kazkur apie 25ta ciklo diena. Bandau pastoti jau gera pusmeti, be nepavyksta. Kada patartumete kreiptis i gydytoja? Man 27m.
Atsakyti
Skaitoma, kad pora turi problemų, jei nepastoja per metus laiko. Manau, kad neužilgo Jums vertėtų apsilankyti pas gydytoją su BT grafikais.
Atsakyti
Laba diena. Pirmą kartą mano organizmas sudurniavo. Ciklas visada svyruodavo 30-33 dienas ir niekada nebuvo trumpesnis. Ilgesnis kartą į metus pasitaikydavo, o šį kartą ciklas truko tik 20 dienų. Anksčiau maždaug prieš savaitę jausdavau prieš menstruacinius sindromus, o šį kartą maždaug tik prieš porą valandų juos pajutau. Prieš keletą mėnesių prolaktinas truputį viršijo normas. Man 26 metai, esu negimdžiusi, nevyksta ovuliacija. Ar man jau sunerimti? Ar čia normalu? Gal būt čia kieno nors požymis?
Atsakyti
Šiaip jau tokie svyravimai galimi, tačiau, jei Jums visiškai nevyksta ovuliacija- tai jau rimta problema, ir reikalingas gydymas.
Atsakyti
Aš jau gulėjau ligoninėj dėl skausmungos ovuliacijos, bet ar jinai gali dar būti 25 ciklo dieną, kai pats ciklas 28-30 dienų maždaug... Nes skausmas gana panašus. labai skauda dešinį pilvo apačią, pučia pilvuką... o gal visai čia ne tai... man tai jau tęsiasi 2dienas, kai be perstojo skauda pilvo apačią..
Dėkui už atsakymą..
Atsakyti
Labai maža titkimybė, kad šie skausmai susiję su ovuliacija. Siūlyčiau pasirodyti gydytojui.
Atsakyti
Laba diena gerbiama gydytoja,
Noriu paklausti ar tikrai galimi atvejai, kai būna ne viena, o pvz. dvi ovuliacijos vieno ciklo metu, kaip tai atpažinti? Aš matuoju BT, tai ar galiu būti tikra, kad jei temperatūra pakilo ir kelias dienas laikosi, kita ovuliacija šiame cikle nebeįvyks? Taip pat noriu paklausti dėl nakvišų aliejaus vartojimo - ar tiesa, kad jis slopina ovuliaciją ir, kad geriau jį vartoti tik antroje ciklo pusėje, o ne visą laiką?
Ačiū Jums labai 4u.gif
Atsakyti
Ne, kelios ovuliacijos vieno ciklo meto vykti negali.
Nakvišų aliejus ovuliacijos tikrai neslopina.
Atsakyti
Laba diena,noreciau suzinot ar labai blogai,kad mano ciklas visiskai nereguliarus?Spalio menesi mm prasidejo 27d.,lapkricio menesi ju taip ir nesulaukiau,o gruodzio menesi 8d. (t.y. siandien) prasidejo.Ar butina kreiptis i gydytoja?O gal man reiketu kokiu vaistuku pagert,kad sita problema issisprestu?
Atsakyti
Jei tokie ciklo sutrikimai kartojasi dažnai, pirmiausiai reikėtų pasirodyti gydytojui.
Atsakyti
Mano menstruacijų ciklas yra 36 dienos. Kada turėtų vykti ovuliacija pagal mano ciklą? Ar įmanoma pastoti, jei santykiai būtų buvę prieš 3 dienas iki ovuliacijos?
Atsakyti