Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacijų ciklas

Esant tokiam ciklui ovuliacija greičiausiai vyksta apie 16-17 ciklo dieną, tačiau tiksliausiai tai galima pasakyti matuojant BT arba atliekant ovuliacijos testus. Spermatozoidai būna gyvibingi apie 3 paras, taip kad tokiu laiku pastoti galima.
Atsakyti
QUOTE
Mano menstruacijų ciklas yra 36 dienos. Kada turėtų vykti ovuliacija pagal mano ciklą? Ar įmanoma pastoti, jei santykiai būtų buvę prieš 3 dienas iki ovuliacijos?


O ar negalėjo Ovuliacija būti 22 ar 23 dieną. Nes jei būtų įvykusi 16 ar 17, tai turėjau jau sulaukti savo menstruacijų apie 30 ciklo dieną.
Ar ovuliacija įvyksta likus 2 savaitėm iki menstruacijų?
Atsakyti
Iš tiesų esant tokiam ciklui labai sunku tiksliai apskaičiuoti ovuliacijos datą. Galėjo ji įvykti ir 22-23 CD. Dažniausiai po ovuliacijos iki mėnesinių praeina 2 sav. Tačiau normaliu laikomas ciklas jei po ovuliacijos iki mėnesinių būna daugiau, kaip 11 dienų.
Atsakyti
Laba diena,
sakykite, nuo kada pradėti skaičiuoti ciklo pradžią: kartais, kai ateina laikas prasidėti mėnesinėms, man dieną teplioja tamsiai rudu krauju, antrą dieną šiek tiek gausiau, bet vistiek kraujas būna tamsiai rudas su krešuliukais. Ar tokie tepliojimai "įskaičiuojami" į mėnesines, ar ne? Dėkoju už atsakymą.
Geros dienos.
Atsakyti
Taip, "įskaičiuojami".
Atsakyti
sveiki. man neleido parasyti savo problemeles kituose skyreliuose, todel esu priversta skelbti nauja tema. jau trecia menesi is eiles, sergu po 2 kartus i menesi,neypatingai gausiai, po 3-4 dienas. ar tai normalu? menstruacijos prasidejo pries pusantru metu, anksciau buvo reguliarios, bet taipogi buvo keli kartai, kai sirgau 2 kartus i menesi.
Atsakyti