Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip surasti narį

Laba diena visiems, noriu rasti mamyte su kuria kažkadą dirbom kartu firmoj
UAB "Logipolija"jos vardas Ingrida, kur geriau paskelbti paieška, kai mes dirbom, aš dar neturėjau vaikų, o ji jau turėjo sunelį ,labai girė supermamos forumą, ir sakė , kad pastoviai čia buna.......tai va kur man paskelbti paieška??? g.gif
Atsakyti
Žinant, kuo ji domisi, galima pagal tai jos ieškot. Jei prisimeni kokio amžiaus jos vaikelis - ieškok šiame skyrelyje.

Galop įsikelk į parašėlį, kad ieškai tokios mamytės smile.gif
Atsakyti
Ir turėk omeny, kad ji galbūt nenori būt surasta wink.gif
Atsakyti
Abejoju, nes mes labai gerai su ją sutarėm, tik jį pakeitė darbo vietą, o aš išvažiavau į kitą miestą ir pasikeite telefonai....taip ir nutruko ryšys verysad.gif
Atsakyti
na jei nezinai jos niko tai tik per temas gali surasti ax.gif
Atsakyti
Aš irgi pritarčiau kitom mamytėm, kad reikia pirmiausiai ieškoti pagal vaikiuko amžių "bendraamžiuose", toliau galbūt "kaimynuose", taip pat puiki mintis su parašiuku drinks_cheers.gif Dar galbūt atsiklausk moderatorių dėl skelbimų lentos g.gif
Atsakyti
Amžius vaikelio, gal apie 6 metus ax.gif
Atsakyti
Mes susirasinejom su dalyviu,kurio nikas vispu,netycia istryniau jo visas man rasytas zinutes,kaip man ji surasti
Atsakyti
Paspausk viršutinėj meniu juostoj Nariai -> į paiešką įrašai niką smile.gif
Atsakyti
Vienai merginai pardaviau drabuzeli, bet siuntinukas gryzo atgal pas mane del netikslaus adreso. Beda ta, kad istryniau jos zinutes ir dabar nebezinau nick'o.Turiu tik varda ir pavarde ar imanoma pagal tai surasti jos nicka? Labai nesmagiai jauciuosi. Tik va nezinau ar as neteisingai uzrasiau ar ji man netikslu adresa uzrase. g.gif
Atsakyti
Ne, pagal vardą ir pavardę nario nesurasite. Registruojantis mūsų portale, nereikia jų nurodyti.
Atsakyti
Siūlau parašyti skelbimą ir jame paskelbti kad ieškote žmogaus, tada ir tada pirkusio tą ir tą, iš tokio ir tokio miesto. Negavusi jūsų siuntinuko, pirkėja, manau taip pat jūsų ieškos, tad tikrai rasite viena kitą. Sėkmės
Atsakyti