Įkraunama...
Įkraunama...

Paštetai

QUOTE(mamkaa @ 2010 09 18, 08:33)
ir a snorecaiu receptelio kai kepto pasteto, na kai viskas zalia dedama i ksradele ir kepama. Man keptas maximinis pastetas labai skanus, tai nusprendziau pati pasigaminti kazka panasaus, tik va nezianau kaip jis gaminamas. Kaip suprantu viskas trinama blenderiu, tada dedama i skarda ir kepama.
o kad dedama  i inda su vandeniu tai nesu girdejusi, o kam to reikia?

Cia radau kazka panasaus,pati nebandziau tokiu budu daryt
Cia dar gal kam naudinga bus,ziuret zemiau po receptu,34 receptai pasteto su foto,tiesa viskas rusu kalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelincik: 18 rugsėjo 2010 - 11:35
QUOTE(Evelincik @ 2010 09 18, 10:31)
Cia radau kazka panasaus,pati nebandziau tokiu budu daryt
[url=http://www.povarenok.ru/recipes/show/35278/]


dariau pagal si recepta, super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gavosi.

aciu uz nuoroda 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2010 04 01, 15:56)
mirksiukas.gif
Gal sitas tiks ..  4u.gif  Nerytes bloge
Pastetas

dariau pagal sita recepta,, labai skanus gavosi thumbup.gif Tik kumpio nedejau ax.gif

QUOTE(Evelincik @ 2010 09 18, 12:31)

dariau pagal 1 nuoroda, gavosi skanus, tik kazkodel labai birus g.gif
Atsakyti
viena virta broilerio slaunele,viena rukyta broilerio slaunele,cesnako,prieskoniuku,viska sumalti mesmale ir sumaisyti su majonezu. maniskiai labai megsta su kepinta duona
Atsakyti
QUOTE(simh @ 2012 06 02, 15:01)
viena virta broilerio slaunele,viena rukyta broilerio slaunele,cesnako,prieskoniuku,viska sumalti mesmale ir sumaisyti su majonezu. maniskiai labai megsta su kepinta duona

Ir tai Jus vadinate pastetu? smile.gif .As sakyciau uztepele...
Atsakyti
ka daryt SOS isiemiau gabaliuka kiaulienos pasteto ir radau, kad galima su grietinele pervirti, prasykit prasau kaip gamiti Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu pas mane kepa Beatos pastetas
Ziuresiu ar pavykes bus smile.gif Razinu tik nedejau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 05 09, 15:07)
Siuo metu pas mane kepa Beatos pastetas
Ziuresiu ar pavykes bus smile.gif Razinu tik nedejau... smile.gif

Lauksim atsiliepimų-labai noriu pasigaminti pašteto, tad dar vis renkuosi receptą.
Atsakyti
Beatos paštetą jau išbandžiau. Skanu. Razinų nedėjau. Kai gaminau, man psirodė šiek tiek skystoka, tad porą šaukštų džiuvėsių įmaišiau. Gal nuo jų paštetą galima ir gražiai atriekti.
Atsakyti
Vištienos kepenėlių paštetas

Reikės:
300 g vištienos kepenėlių,
1 svogūno,
3 kietai virtų kiaušinių,
1 didelės morkos,
prieskonių,
sviesto.

Svieste pakepinti smulkiai supjaustytą svogūną ir burokine tarka tarkuotą morką. Kai daržovės suminkštės, sudėti kepenėles, pabarstyti mėgstamais prieskoniais. Iškepus kepenėlėms, masę atvėsinti, sudėti kietai virtus kiaušinius ir viską sutrinti iki vientisos masės elektrinės trintuvės pagalba. Paštetą sudėti į dubenėlius ir ant viršaus užpilti ištirpintą sviestą, tam, kad paštetas nepakeistų spalvos. Skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 16 gruodžio 2013 - 08:00
Noriu paklausti, kaip panaikinti kartoką skonį iš kepenų, galima i broilerių kepenėlių ir jautėsi nestiprus kartumas :geda2:
Atsakyti