Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvas maistas vakare

QUOTE(ritinelis1 @ 2015 08 10, 12:29)
Pasidalinkit arbuzu salotu receptu  wub.gif



Nu paveluotai, bet bus kitai vasarai smile.gif

Labai paprastos arbuzo salotos

Arbuza supjaustom kubeliais. Galima siek tiek anksciau, kad nuteketu sultys.
Fetos suri kubeliais.
Juoduju alyvuogu (galima belekokiu, bet kad butu svelnaus, neaitraus skonio)
Tada raudonojo svoguno nedaug, gal ketvirti maziuko (pries tai nuaitrinu su citrina).
Tada citrinos sulciu pagal skoni ir siek tiek beskonio aliejaus.
Mes valgom prisikasdami lavasu.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2015 08 14, 20:18)
As tai labai paprastai vakare tiesiog isipilu i stikline jogurto be jokiu priedu ir prisiberiu chia seklu ir man skanu ir visai sotu ir lengva 4u.gif


aš lygiai taip pat vakarieniauju 4u.gif
Atsakyti
o man jogurtas sukelia dar didesni alkio jausma sad.gif
suvalgius jo po 10-15 min. toks zveriskas apetitas atsiranda..
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2016 03 02, 09:12)
o man jogurtas sukelia dar didesni alkio jausma sad.gif
suvalgius jo po 10-15 min. toks zveriskas apetitas atsiranda..

o bandėte jogurtą pagardinti kažkuo? Pavyzdžiui chia sėklos kelis šaukštus kai isidedi, jos išbringtsa ir gan sotus užkandis. Aišku aš dar mėlynių isimetu, saulėgrąžų, linų sėmenų. Tokia "makliokė" gaunasi, bet tikrai sotu su priedais.
Atsakyti
bandziau ir seklas ir sausus pusrycius ir avizu dribsnius. na dar kai su dribsniais tai kiek sociau.

taip noretusi laikytis ir neprisivalgyti vakare, nes tas svoris linkes augti ir ziema nemazai pridejo.. bet nerandu tokio maisto kuris butu sotus ir lengvas, neapsunkintu ir nebutu koloringas.
del to ir pradejau cia skaitineti.
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2016 03 03, 08:10)
bandziau ir seklas ir sausus pusrycius ir avizu dribsnius. na dar kai su dribsniais tai kiek sociau.

taip noretusi laikytis ir neprisivalgyti vakare, nes tas svoris linkes augti ir ziema nemazai pridejo.. bet nerandu tokio maisto kuris butu sotus ir lengvas, neapsunkintu ir nebutu koloringas.
del to ir pradejau cia skaitineti.

tai valgykite varškę liesą su savo pridėtais priedais. Bandykite ir ekspermentuokite. Aš vakarieniauju po treniruotės, po jos kokteilį įkalu ir namo grįžus tokią vakarienę. Tai man visai nesinori labai daug. Kitą kartą valgau nes žinau kad reikia ir negerai būti nepavalgius.. Aš pusryčius valgau sočiausius iš viso dienos maisto. Tai vakare ir nesinori labai daug ir to alkio nebūna. unsure.gif
Atsakyti
vakar valgiau varske smile.gif variantas neblogas, bet juk kasdien jos nesinori sad.gif
nuo salotu velgi nesotu, nebent jau priedu labai daug tai tada jau anokios ten salotos biggrin.gif visi pietus buna
Atsakyti