Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkinė sriuba

QUOTE(te verde @ 2009 08 11, 19:24)
Sveikos, planuoju virti agurkine, pirma karta, norejau paklausti kas jos gaminime svarbiausia, kad gautusi tikrai skani ir ar butina deti kokia tai mesa i ja?  4u.gif Sunkiausia, kad neisivaizduoju koks turi buti skonis, bet vyras zino, tad jei nepavyks, bus sriubyte ispeikta.  doh.gif

Svarbiausia gauti RAUGINTU agurku ir juos sausai pakepinti keptuveje pries dedant i sriuba smile.gif

Gerai isvirti kruopas, kad butu tirsta sriubyte.

As asmeniskai morka su svogunu pakepinu ant aliejaus ir tik tada dedu sriubon rolleyes.gif
O pati sultini verdu ilgai is vistienos kauliuku ir mesytes. Tada isimu, sudedu brinkintas kruopas ir verdu kol suminksteja. Dedu bulves ir keptas morkas. Kai isverda- keptus agurkus. Aisku, druska ,pipirai, lapeliai, sultinio kubelis, jei megstat.

Zodziu,kuo pparasciau, tuo skaniau. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Brashke77, nuosirdus Aciu uz patarimus, siandien bandysiu. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo te verde: 12 rugpjūčio 2009 - 16:37
Labai gardi agurkine gavosi, gavau auksciausia ivertinima. thumbup.gif
Atsakyti
darau agurkinę sriubyte, kuri labai patinka šeimynai biggrin.gif išverdu kruopas, bulves, morkas ir sudedu pjaustytus raugintus agurkiukus. nu niam niam thumbup.gif biggrin.gif ir aš jų nekepinu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 08 16, 20:07)
darau agurkinę sriubyte, kuri labai patinka šeimynai  biggrin.gif išverdu kruopas, bulves, morkas ir sudedu pjaustytus raugintus agurkiukus. nu niam niam  thumbup.gif  biggrin.gif ir aš jų nekepinu  unsure.gif



kokias kruopas dedi, mes su ryžiais mėgstam ax.gif
Atsakyti


QUOTE(kastonele @ 2009 08 16, 21:09)
kokias kruopas dedi, mes su ryžiais mėgstam ax.gif

perlines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 08 16, 20:14)
perlines  biggrin.gif



reiks ir man su perlinėm pabandyt, tik kad jos gyvatės ilgai verda doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 08 16, 22:36)
reiks ir man su perlinėm pabandyt, tik kad jos gyvatės ilgai verda doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

nu nepasakyčiau kad ilgai schmoll.gif anksčiau tokios būdavo, dabar jos manau yra brinkytos ir valandos tikrai neverda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2009 08 11, 22:09)
Svarbiausia gauti RAUGINTU agurku ir juos sausai pakepinti keptuveje pries dedant i sriuba  smile.gif

Gerai isvirti kruopas, kad butu tirsta sriubyte.

As asmeniskai morka su svogunu pakepinu ant aliejaus ir tik tada dedu sriubon  rolleyes.gif
O pati sultini verdu ilgai is vistienos kauliuku ir mesytes. Tada isimu, sudedu brinkintas kruopas ir  verdu kol suminksteja. Dedu bulves ir keptas morkas. Kai isverda- keptus agurkus. Aisku, druska ,pipirai, lapeliai, sultinio kubelis, jei megstat.

Zodziu,kuo pparasciau, tuo skaniau. Sekmes  4u.gif


šiandien išviriau pagal šį receptuką smile.gif super gavosi thumbup.gif ir dukrytė pilną lėkštę sukirto ir aš va baigiu išvalgyt 4u.gif tik vyras kažko streikuoja, nevalgo schmoll.gif bet jis pas mane ne mėgėjas sriubų, tai jaučiu išsigraibys kulšeles vištos lotuliukas.gif
Atsakyti
As pyliau nuo agurku marinata, nezinau kaip butu buve be jo, bet buvo labai skanu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamakarolina @ 2009 08 18, 17:49)
šiandien išviriau pagal šį receptuką  smile.gif  super gavosi  thumbup.gif  ir dukrytė pilną lėkštę sukirto ir aš va baigiu išvalgyt  4u.gif  tik vyras kažko streikuoja, nevalgo  schmoll.gif  bet jis pas mane ne mėgėjas sriubų, tai jaučiu išsigraibys kulšeles vištos  lotuliukas.gif


Keista, kad vyras nevalgo, maniskis irgi nemegejas skystu ir tokiu vegetariniu, bet tirstos, tokios kaip agurkine, pomidorine ir kt. jam labai patinka. smile.gif
Atsakyti
o aš maniau kad tik mano vyras toks blush2.gif sriubų jis nemėgėjas, nes jam reik sočiai pavalgyt. žodžiu, kuo greičiau užkišt skrandį.
bet tokios tirštos sriubytės tai jam patinka, tai stengiuos dar ir mėsos gabaliukų joje išvirt 4u.gif
Atsakyti
o as verdu is vistienos kakliuku ,kaip vanduo uzverda aisku putas nugriebiu.po to idedu ismirkytas perlines kruopas ,sutarkuoju 1 morka per labai smulkia tarka,o dar 1 morka supjaustau ir i sriubite dedu .po to as agurkus tarkuoju per burokine tarka labai skaniai paleidzia savo skoni kvapa ,del to ir tarkuoju.kaip viskas suverda bulves idedu.prieskoniu krapu .petrazole.valgom butinai su grietine.SKANAUS biggrin.gif
Atsakyti