Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė-padėjėja

Neradau tokios temos, taigi užvedu. Auginu dvynukus ir kuo toliau, tuo sunkiau tvarkytis vienai. O kur dar du vyresni vaikai, kuriems irgi reikalinga ne tik brolių, bet ir jų mama. doh.gif
Taigi, užsiėmiau auklės-padėjėjos paieškomis. Kaži ar išvis atsiras norinti būti kartu su manim auklė? O gal kas nors taip jau gyvenate ir padėjėją turite? Kaip sekasi sutarti? Beje, po kokio pusmečio žadu kelias val per dieną dirbti, bet... namuose. Taigi, auklė tada jau viena bus su vaikučiais kol aš užsiimsiu savo darbu.
Jei atvirai, kol kas sunkiai įsivaizduoju tokią situaciją, kai ir mama, ir auklė kartu būna namuose, va ir noriu pasidomėti su tuo jau susidūrusių patirtim. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilė: 29 sausio 2008 - 18:58
Emile,
as aukle- pagalbininke-giminaite turejau nuo pirmo vaiku gimimo menesio iki 1,3 m. Be aukles tikrai nesusitvarkyciau nes vaikai buvo labai neramus. Mes su aukle viska dareme kartu: migdeme jas, maitinome, ejome i lauka, vaziuodavome pas gydytojus, o vasara ir prie ezero. Beveik kiekviena diena aukle leisdavo man pamiegoti kokia valanda kai vaikai miegodavo nes su mano vaikais be sanso buvo isiimiegoti nakti.Isleisdavo jinai mane i miesta prisiblaskyti, apsipirkti. Kartais ir valgi jinai pagamindavo vaikuciams. Be to mes buvome ir esame ja labai patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti
Aš auginu antrą sūnelį ir kartu su mumis namuose būna mano pirmojo sūnaus auklė. Jokio diskomforto nejaučiu, tik privalumai. Mes būnam su abiem vaikais pasikeisdamos, aš su didžiuoju einu į būrelius, jį migdau pietų, tada auklė būna su mažiuku, taip pat ir tada, kai didysis miega, tada aš turiu laiko sau, kur nors išvažiuoju ar tiesiog paskaitau, pamiegu. Viena augindama du tikrai pavargčiau, o dabar viskas gerai, gal todėl ir didysis lengvai priėmė mažiuko atėjimą, nes jam niekas nepasikeitė, dar geriau, nes daugiau pabūna su mama.
Atsakyti
Jau palengvėjo, nes ėmiau manyti, kad čia aš tokia ištęžusi, kad vienai per sunku. blush2.gif Juk yra mamų, kurios ir dvynukus, ir pametinukus vienos augina, o man mat tas per sudėtinga. doh.gif
Atsakyti
Labas, aš bandžiau auklę-padėjėją turėti, bet... atssiveikinom. Būdavo ji pas mus vakarais po 3 val. su mažiukais, aš tuo tarpu arba namų ruoša užsiimdavau arba su dičkiais pamokas darydavom. Mes gyvenam bute, tai mažiukai vistiek prie manęs ar prie sesės visą laiką prašydavosi.
Jei auklė viena- laisvai susitvarkydavo, bet jei visi namie -tai dar didesnė trintis gaudavosi. Nebent dideliame name gyvent ir mažiukai nėra labai prisrišę g.gif . Arba auklę-padėjėją visai dienai imti, kad vaikams atrodytų kaip sava ir guostis, zyzti ir pan. eitų lygiai pas mamą, lygiai pas auklę.
Jūsų atveju dideli ir dvynukai tai gal kitaip gausis. Mums dar siūlė ir galvojom apie variantą, kad samdyti namų tvarkytoją-padėjėją. Bet man nelabai;:nenoriu kad man būnant namie kažkas mano daiktus tvarkytų, ar man valgyti ruoštų ar į parduotuves nueitų. Gal Jums šis variantas tiktų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaubute: 31 sausio 2008 - 23:12
Siaubute, mes irgi bute gyvenam, taigi tos trinties kiek bijau. Bet mano didieji mokosi skirtingu laiku - vienas ryte, kitas po pietų, taigi visi kartu susirenka tik vakare. Padėjėjos dienom noriu, o vakare jau tegu būna tas chaosas ir bardakas koks yra. doh.gif
Dvynukai dar nedideli, taigi gal priprastų draugaut ir su kitu žmogum, ne tik manim.
Apie namų tvarkytoją nelabai galvoju. Na, matysiu kaip pavyks. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2008 02 01, 00:07)
Labas, aš bandžiau auklę-padėjėją turėti, bet... atssiveikinom. Būdavo ji pas mus vakarais po 3 val. su mažiukais, aš tuo tarpu arba  namų ruoša užsiimdavau arba su dičkiais pamokas darydavom. Mes gyvenam bute, tai mažiukai vistiek prie manęs ar prie sesės visą laiką prašydavosi.
Jei auklė viena- laisvai susitvarkydavo, bet jei visi namie -tai dar didesnė trintis gaudavosi.


Mums panasiai gaunasi. tik tiek, jog saviskius pametinukus jai stengiuosi palikti vienai - tarkim i lauka mes juos isvedam abi kartu - ji lieka su jais lauke. o as tuo tarpu i parduotuve, ar i kursus ar kt suvazineju. nors maniske aukle padejeja ir labai stengiasi, bet kai bunam namie abi kartu, as vis vien jokiu rimtu darbu (pasimokyti, ar paskaityti) nuveikti negaliu - abu vaikai verziasi pas mane ir tiek. tegaliu tarp vaiku sukinedamasi pasitvarkyti, valgyt padaryti, pati ramiau pavalgyti. ir tai aisku didele pagalba smile.gif
linkiu mamytems su keturiais vaikuciais stiprybes ir kantrybes ! zaviuosi jumis !
Atsakyti
drauge antrojo kai laukesi, tai turejo labai faina aukle-padejeja. ir grindis isplaudavo, ir skalbinius islygindavo smile.gif tik kiek zinau, sunku dabar rasti tokias - visom uztenka vaikiuko smile.gif arba kaina uzgieda nelabai ikandama...
Atsakyti
Susiradau jau ir aš padėjėją. Nuo ryt pradės būti kartu. Žiūrėsim, kaip seksis. Aišku, name būt paprasčiau, o bute gali ir trintis jaustis. Bet... jau greit pavasaris, lauke daugiau su vaikais pavyks būti. Ai, smagu, kad pavyko žmogų rasti. thumbup.gif
Atsakyti
labas, na as dar kol kas negalvoju apie aukle-padejeja (sunui 4.5 men), tik pagalvoju apie padejeja namu ruosoje, nes tikrai daug nesuspeju... man pasiseke, nes turiu kam palikti maziu priziuret, jei kur reikia islekti.. t.y mamai arba anytai wink.gif o namus padeda pussesere sutvarkyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglyc: 20 vasario 2008 - 14:17
Kadangi tema senoka, tai nebutinai Emile ja beseka...bet as pameginsiu pasiteiraut kaip su aukle-padejeja einasi ir kokiu budu ja surado?as t.p. auginu 1,7m berniuka(tiesa 1, bet labai judru smile.gif ir apie tokia moteri namie galvoju.Gyvenam 5a, be lifto,miesto centre, tad ejimas i parduotuve, maisto produktu parsigabenimas, su vaiku labai sudetingas...o ir isejimas i lauka uzima nemazai laiko..o kur dar kasdieniai namu reikalai.Kai bunu su mazuoju jis reikalauja absoliutaus mano demesio..nesinori vaiko lauzyt.jau dabar matau,kad vis daugiau supranta,tik reikia kantrybes ir..pagalbos smile.gif ir apie 2pagalvojam biggrin.gif zodziu,jei galit patart kaip tokia moteri susirast buciau laabai dekinga
agne
Atsakyti
Sveikutės!

Regis, ši tema jau ir man darosi aktuali: reiktų auklytės-padėjėjos... Auginu 3 m. ir 1 m. sūnelius, laukiuosi trečio vaikelio, tad bent paskutiniais menesiukais iki gimdymo ir po jo kažkiek laiko norėtųsi, kad kas nors padėtų... Į lauką kartu išeiti, namie pabūti su vaikais,... Namų ruošoje nereiktų pagalbos, tik su vaikais.

Mamos, pasidalinkite savo patirtimi, kaip jūs susiradote savo pagalbininkes? Kokie buvo jūsų kriterijai? Kokio amžiaus jūsų auklytės? Ir kiek apskritai jos gauna už pagalbą "į rankas" už 1 val.?- ar kaina skiriasi nuo tos, kuri mokama auklėms, kurios vienos žiūri vaiką, o ne kartu su mama? (Įdomu, kiek reiktų mokėti už 2 vaikiukų priežiūrą?)

Iš anksto dėkoju už atsakymus! aciuks.gif
Atsakyti