Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklui,kuris bus...

Sveikos mergaitės 4u.gif
Mano laiškas netinkamas konkursui,nes aš dar ne nėštukė (ir konkursas lyg ir pasibaigęs blush2.gif ) bet kazkaip norisi išsikalbėti...šiandieną kalbėjausi su savo būsimu mažučiu..

Labas Mūsų mažasis Kleckuti,
Na tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, kad šiandien man ypatinga nuotaika..pastaruoju metu aš kažkokia keista.. rolleyes.gif Vis neišeini man iš galvos, mūsų kažkada būsimas vaikuti..Tikriausiai tai Tiu,mano džiaugsme, sėdi pas Dievulį, ten aukštai aukštai, kažkur ant debesiuko ir stebi mane..Gal tai ženklas,kad neužilgo nuspręsi pas mus ateiti?Dar truputį ankstoka...Mamytei dar liko du metukai mokslų, o tėveliui reikia įsidirbti,kad galėtume Tau duoti viską, kas geriausia...Jokiu būdu, nesakau, kad dabar Tavęs nenoriu...NORIU...neapsakomai NORIU...Tėvelis irgi labai NORI...bet truputį truputį vėliau..Jau nedaug liko laukti, kada galėsi pas mus ateiti!Laukiu nesulaukiu,kada sužinosiu, kad Tiu jau atėjai..kad Tiu jau krebždeni kažkur manyje...Aš ir tėvelis būsim patys laimingiausi...toki, koki dar niekada nebuvom..Jau dabar,kai Tavęs dar nėra manyje, tėvelis glosto pilvuką ir klausia: kada Tiu ateisi?Kada apsigyvensi pas mamyte pilvukyje? Gali įsivaizduot, kas bus tada, kai Tiu ateisi?Aš galiu....Tėvelis Tave be proto mylės...glostys tada kai būsi dar visai visai mažutis mano pilvukyje, ir tada kai jau busi didukas ir su mumis...O aš stengsiuosi, Tau perduoti viską, kas geriausia..Be proto mylėsim, ir lauksim tos akimirkos kai jau galėsim, Tave mūsų mažas angeliuk, paimti ant rankų..Pabučiuot ir pasakyt - sveikas atvykęs, mažyli..Tiu mūsų Pasaulis...Dabar viskas suksis tik aplink Tave..gyvensim tik dėl Tavęs..Laukiam viso to, tik dar truputį pakentėk,kol mamytė visą laiką galės skirti tik Tau..Tik truputį, mažyti..tiek nedaug...
Ir tuomet, kai jau žinosim, Kad Tiu manyje, kad Tavo širdelė plaka po manąja, as labai džiaugsiuosi..galbūt verksiu, bet tik iš didelės laimės, kad Tiu pagaliau nutūpei nuo to mažo debesėlio,tiesiai pas mane...
Myliu Tave, mažuti, nors net nežinau kas Tiu būsi..mergaitė ar berniukas, man visai nesvarbu...svarbu, kad būtum sveikas..net nežinau kada ateisi, bet labai labai myliu....
Laukiam Taves, Stebukle..


......O mamytė dabar verkia....verkia dėl to,kad dar per anksti.....
Atsakyti
kaip nuoširdžiai gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti
labai grazus ir siltas laiskutis smile.gif
tikrai linkiu tau lengvai pastoti, kai jau nuspresi, kad laikas ir dar lengviau isnesioti.
sekmes.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2008 03 05, 19:17)
labai grazus ir siltas laiskutis  smile.gif
tikrai linkiu tau lengvai pastoti, kai jau nuspresi, kad laikas ir dar lengviau isnesioti.
sekmes.

labai ačiū 4u.gif tikiuosi, kad viskas taip ir bus, nes be galo noriu būt mamyte nestuke.gif
Atsakyti
toks gražus laiškas, kad net susigraudinau wub.gif
Atsakyti
labai šiltas, mielas, jaukus laiškutis jūsų būsimam angeliukui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 28 kovo 2008 - 15:11
Labai grazus laiskutis wub.gif
Linkiu pastoti iškarto tik kai busit abu pasiruose mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip miela 4u.gif
Atsakyti
dėkui mergaitės,už gražius žodžius ir palinkėjimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2008 02 29, 17:29)
dėl to,kad dar per anksti.....

zinai,as panasiai kartais pasijuntu blush2.gif todel suprantu tave ir kartu tikiu,kad ateis tas laikas,kada busit tikrai visapusiskai pasiruose sulaukti savo vaikucio rolleyes.gif duok Dieve,kad visi mazyliai butu taip laukiami,kaip yra laukiamas ir jau mylimas jusu 4u.gif
Atsakyti
Laiškiukas būsimam kūdikėliui išties labai jausmingas ir šiltas... wub.gif
Sekmės Jums abiems savo mažojo stebūklėlio belaukiant... 2.gif
Atsakyti