Įkraunama...
Įkraunama...

Rėminimas

QUOTE(Metija @ 2009 07 19, 18:00)
Tegu tas žmogus tada išsisiuvinėja pats. Pamatys ką reiškia. Aš už tiek nesiuvinėčiau. Draugams galiu siuvinėti iš meilės, bet komerciniais tikslais tai... O tu siūlų kainos čia neskaičiuoji? Ir įdomu kokia yra pati metrika... Gal labai nedidukė...  g.gif

Atsiprašau, kad ne į temą, bet...

Aš už rėmą sumokėjau 100 Lt, čia jau su nuolaida. Rėmas va toks:

user posted image



tikrai brangus,bet koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 01 16, 15:16)
sveikos ... reikia klaipedoj reminimo centro kur kokybiskai ir nebrangiai remina ... gal kas bige reminot ?  blush2.gif o gal kretingoj zinot kur gerai remina  blush2.gif

esu rėminus bige viskas čiki, gražiai kokybiškai įrėmino wink.gif kaina priklauso nuo rėmelio dydžio, žodžiu nėr pigiai
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 07 21, 18:07)
esu rėminus bige viskas čiki, gražiai kokybiškai įrėmino wink.gif kaina priklauso nuo rėmelio dydžio, žodžiu nėr pigiai

Kaina priklauso nuo paties rėmo pasirinkimo,pasporto dėjimo arba ne ir dar kiek dedama (du ar vieną) ir nuo stiklo pasirinkimo, plius nuo darbo dydžio.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 21, 19:15)
Kaina priklauso nuo paties rėmo pasirinkimo,pasporto dėjimo arba ne ir dar kiek dedama (du ar vieną) ir nuo stiklo pasirinkimo, plius nuo darbo dydžio.

žodžiu reikia važiuoti su savo darbeliu ir klausti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 21, 19:15)
Kaina priklauso nuo paties rėmo pasirinkimo,pasporto dėjimo arba ne ir dar kiek dedama (du ar vieną) ir nuo stiklo pasirinkimo, plius nuo darbo dydžio.

Na taip.. Kai pirma karta rėminau niekas nieko neaiškino primetė kiek maždaug kainuos, o kai jau reikėjo atsiimti tai kaina buvo pakilus ant keliolikos lt.

Beje mano draugė pastovei rėmina minijos gatvėje(klaipėdoje), yra patenkinta ir kokybe ir kaina. Žadu ir ten eit rėminti.
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 07 02, 16:58)
Aš  tongue.gif teko rėminti Vidzgirio Veiduose ir Loretos galerijoje. Labiau patiko Loretos galerijoje - daugiau patarė ir derino spalvas. Veiduose reikia pačiai žinoti ko nori.  ax.gif

as kita karta reminsiu VEIDUOSE nes vistiek einu su drauge,kuri turi vaizduote.o kai reminau Loretos galerijoj,uz rema sumokejau 220lt,cia plius su nuolaida.O kai pamaciau rezultata,tai verkti norejosi... verysad.gif darbas buvo isskalbtas,sukrakmolytas,ta prasme standus.tai nezinau kokia jega ta mano siuvini tampe,bet kai kuriuose kampuose buvo laaabai daug pacio siuvinio paslepta,nukreivota,zodziu,subanguota...kai bandziau kazka sakyti,pasake,kad darbas yra suklijuotas,nieko pataisyti neiseis.ir pakomentavo taip"zinau,kad jus,siuvinetojos,labai kruopscios,labai smulkmeniskai ziurite i savo darbus,o cia kitaip nebuvo galimybes jio ireminti"tai visa laime,kad betampydami man jo nesuplese,kitaip buciau gun_bandana.gif lotuliukas.gif
kita karta bandysiu Veiduose vidzgirio. g.gif
Atsakyti
Mergaitės,o gal žinote kur Kaune įrėmina per 1 dieną (pvz.jei šiandien nuneščiau,o ryt jau pasiimčiau blush2.gif )?
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 07 21, 19:07)
esu rėminus bige viskas čiki, gražiai kokybiškai įrėmino wink.gif kaina priklauso nuo rėmelio dydžio, žodžiu nėr pigiai

Na va, palikau smile.gif Aptarnavimas labai patiko, dėliojo įvairius variantus, patarinėjo, tikiuosi rezultatu liksiu patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 07 22, 10:31)
žodžiu reikia važiuoti su savo darbeliu ir klausti...  ax.gif

Klausimas nepadeda..Aiškina, kad priklauso nuo pasirinkimo..Tai jau reikia rinktis, viską išsirinkti ir tada pasako galutinę kainą. Kažkada bandžiau klausti kiek maždaug kainuotų, tai net supyko pardavėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 23, 10:24)
Klausimas nepadeda..Aiškina, kad priklauso nuo pasirinkimo..Tai jau reikia rinktis, viską išsirinkti ir tada pasako galutinę kainą. Kažkada bandžiau klausti kiek maždaug kainuotų, tai net supyko pardavėja  biggrin.gif

Taip taip, tai ji vakar ir dėęliojo, rodė ten man visokius variantus, sakė kuris pigesnis ir t.t., o tiksliai paskaičiavo tik kai išrinkau galutinį variantą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 07 22, 12:43)


Beje mano draugė pastovei rėmina minijos gatvėje(klaipėdoje), yra patenkinta ir kokybe ir kaina. Žadu ir ten eit rėminti.


gal galima tiklu adresa ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(benitaa @ 2010 07 21, 16:25)
tikrai brangus,bet koks grozis  wub.gif


Iš tiesų, kaip miela užeiti po ilgesnio laiko ir pamatyti savo darbelį wub.gif
Gera, kad jis jums patinka 4u.gif
Ne kartą jau esu apie tai kalbėjus, bet ir vėl pasidalinsiu savo kukliais pamąstymais apie rėminimą 4u.gif

Mano mintis geriausiai nusakė Diudas - pacituoju ją:

QUOTE(diudas @ 2010 07 20, 08:29)
Iš tikrųjų, kiek susitaupo tikrai negaliu pasakyti, nes aš rėminu pati dėl to, kad žinau kaip tada įsirėminu ir kad nebus jokių paklijavimų ar šiaip kažko, kas manęs netenkintų, taigi, dėl kainos skirtumo negaliu pasakyti, nes net nesidomėjau.


Aš rėminu pati dėl dviejų dalykų - kokybės ir kainos. Bet net jei kaina rėminant pačiai išliktų nepakitusi - aš rėminčiau TIK PATI!!! Man mano darbas labai brangus ir nenoriu eikvoti savo nervų, jeigu jis būtų sugadintas... doh.gif

Kodėl rėminti pačiai:

- todėl, kad rėminti pačiai visai nėra sunku, o gauni tave tenkinantį rezultatą;
- nes darbas nesugadinamas klijų. Juk rėminimo salonuose darbą PRIKLIJUOJA PRIE KARTONO!!! Jeigu prastai įrėmina - kaip pataisyti - neįsivaizduoju... doh.gif

Aš rėminau jau patį pirmąjį savo darbą - ir rezultatu likau labai patenkinta smile.gif

Kavos mergaitės rėmo kaina (100 Lt) šiuo atveju man neatrodo didelė, nes pats rėmas išėjo gana nemažas (rėmą ir jo užimamamą vietą ant sienos visuomet padidina porėmis - pasportas). Mano draugė yra įsirėminusi už 300 Lt ir tai jai neatrodė labai brangu (na, rėmas išties buvo labai prabangus - norėčiau tokio...).

Šiaip Kaune (Savanorių pr. "Rėmai ir rėmeliai") esu užsakius rėmą su porėmiu kažkur už 25 Lt. Normalaus dydžio (na, gal 20 x 30 cm) paveiksliukui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 31 liepos 2010 - 21:56