Įkraunama...
Įkraunama...

šaltibarščiai

QUOTE(Kokere @ 2005 04 18, 17:31)
Na mums su vyru kefyras nepatinka- tai mes  vietoj jo dedam grietine skiesta virintu vandenuku biggrin.gif
Bet proporciju tiksliai nepasakysiu- pilu is akies biggrin.gif

Atsakyti
Persiprašau, ale dar norėčiau dėl "baltų" šaltibarščių pasitikslint. Tai jei jie daromi taip, kaip raudoni, tik vietoj burokėlių dedamos rugštynės (konservuotos) ir be agurkų. TIK ar dedat KIAUŠINIŲ? g.gif
Suprantu, kad jie daromi iš:
1, Rugštynės
2. Kefyras
3. Pienas???
4. Krapai
5. Svogūnų laiškai
6.???

Na, aišku, bulvytės dar... A nieko nepraleidau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2006 07 09, 14:22)
Persiprašau, ale dar norėčiau dėl "baltų" šaltibarščių pasitikslint. Tai jei jie daromi taip, kaip raudoni, tik vietoj burokėlių dedamos rugštynės (konservuotos) ir be agurkų. TIK ar dedat KIAUŠINIŲ? g.gif
Suprantu, kad jie daromi iš:
1, Rugštynės
2. Kefyras
3. Pienas???
4. Krapai
5. Svogūnų laiškai
6.???

Na, aišku, bulvytės dar... A nieko nepraleidau? smile.gif

Man rodos reikia agurkų ax.gif ir kiaušinių reikia. Aš tai dėčiau, kuo daugiau tuo geriau bigsmile.gif nors turbūt kiekvienam krašte sava receptūra bus.
Bet, dabar galvoju, kad bus sūru g.gif Konservuotos rūgštynės juk sūrios, bent jau mano mamos tai tikrai tongue.gif
Atsakyti
Užvakar dariau aš tuos baltuosius... ax.gif
1. Rugštynes ploviau ir neapsirikau.
2. Kefyras - klaida, jo ten nereikėjo pilt.
3. Tik padarius dar dar valgoma, po poros valandų - fui... buvo taaaip rūgštu blink.gif
4. Pirmą ir paskutinį kartą... dariau tongue.gif
5. Draugas erzino, kad dar su barštukų lapais galiu pabandyt, jei ką... lotuliukas.gif Manau, eksperimentų pakaks.
Atsakyti
mano baltos saltsriubes receptas ax.gif
agurkai
krapai, svogunai
kiausiniai
rugstynes(stiklainiuke)
ridikeliai
rugpienis (gali buti ir kefyras ir grietine vandebiu skiesta)
truputi grietines
druskytes(jei reikia, priklauso nuo rugstyniu)
blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Nezinau gal jau buvo tokie saltibarsciai,visko neskaiciau 4u.gif As juos vadinu baltaisiais.Reikia zalio tarkuoto agurko(per burokine tarka),supjaustyti svogunu laisku,virtu kiausiniu irgi tarkuotu,cesnako isspausto per spaustuka arba smulkiai sutarkuoto,kas nemegsta astriai uztenka poros skilteliu,as dedu 4-5 skilteles.Pilu 7%rugpienio ir skiedziu vandeniu pagal norima skystuma.Dedu sudytu krapu pagal norima suruma. essen.gif
Atsakyti

Kadangi ziema silta, ir saltibarsciu sezonas musu namuose dar nesibaige smile.gif tai turiu toki klausima.

Klausimas butu Norge, jeigu ji cia kartais apsilankytu. Noreciau pasitikslinti del sultinio i saltibarscius.

Kazkurioje kitoje temoje parasyta, jog saltibarscio su sultiniu receptas paveldetas is seneles, o pastaroji, aisku, jokiu sultinio kubeliu nenaudojo, o is prieskoniniu zoliu ir darzoviu pati virdavo sultinio koncentrata. Idomu, gal kartais Norge turi tikslesni sio sultinio recepta ir galetu juo pasidalinti? Buciau labai dekinga, nes ne prie sirdies man tas sintetinis sultinio kubeliu skonis...

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Vakar dariau šaltibarščius , nepamenu kieno tas receptukas kur reikia idėti sultinio . Tai va aš šaltibarščius taip mėgstu o šituos reikėjo atiduot šuniui . Labai jau man jie tokio keisto skonio pasirodė , vyras tai dar bliudelį suvalgė bet sakė kad daugiau tokių nenorėtų .
Atsakyti
Mes gaminame tokia sriubyte: 1l. Bios pasuku, 1l. pomidoru sulciu, pora nemazu pomidoru, dar galima ir agurku (as kartais dedu, kartais ne), nu ir krapukai, druskyte. Plius aisku karstos bulves. Pati geriausia sriubyte paxmielui ax.gif Mano mama, kuri valgo tik tradiciniu patiekalus dabar srebia ta sriuba tolka tak bigsmile.gif
Atsakyti
Ne šaltibarščiai bet dieviškas nektaras esant pachmielui... biggrin.gif

Pagirių sriuba
2 I vandens, 6-8 pomidorai, 2 svogūnai, 0,5 stiklinės aštraus pomidorų padažo (''čili''), 3 šaukštai miltų, maltų juodųjų pipirų, 3-4 skiltelės česnako,4 laurų lapai, druskos.
Pasūdytame vandenyje išverdame skiltelėmis supjaustytus pomidorus ir kubeliais supjaustytus svogūnus. Viską pertriname per tinklelį ir supilame (išskyrus pomidorų žieveles) į puodą. Užverdame. Puodelyje suplakame miltus su 5-6 šaukštais sriubos ir supilame į puodą. Įmaišome pomidorų padažą, susmulkintas česnakų skilteles, prieskonius ir druską.

Papildyta:
O dėl Baltųjų šaltibarščių tai jie thumbup.gif
Kol į vilniu iš iš aukštaitijos gludūmos nepersikėliau net nežinojau kad rožiniai egzistuoja!!!
Atsakyti
Pilvą susuko beskaitant ,o valgant tokius visokius šaltibarščius tai ir visai paleistų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2007 03 28, 15:11)
Pilvą susuko beskaitant ,o valgant tokius visokius šaltibarščius tai ir visai paleistų lotuliukas.gif


g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
nu ne
Atsakyti