Įkraunama...
Įkraunama...

Strėnų skausmas nėštumo metu

narsiau esancias temas, bet temos apie strenu skausma taip ir neberadau. bigsmile.gif tad noreciau suzinoti, ar jums, brangiosios, kartais paskaudena strenas? man kartais tenka padraugauti su siuo skausmu g.gif .
Atsakyti
hmm. na nejaugi niekam neskauda?
user posted image
Atsakyti
Keista, bet man strėnas jau dabar paskausta, nežiūrint to, kad dar tik nėštumo pradžia. Su pirmu nėštumu to nebuvo.
Gal kitos mamytės žino, ką tai reiškia?
Atsakyti
Man skaudejo strenas gal iki 5 menesio, o paskui kazkaip praejo savaime, bet jau taip labai nemaloniai jautesi ypac vakare atsigulus..
Atsakyti
Mane tas strenu skausmas kartais nugasdina g.gif , na bet pasiskaiciau literaturos, su mama pakalbejau, na nieko cia baisaus. kadangi, tai mano ne pirmieji nestumo menesiai, tad skausmai nugaros apačioje bei strėnose kyla dėl nenatūralaus stuburo išlinkio (jis "stengiasi" išlaikyti nuo vaikelio svorio pasikeitusią pusiausvyrą). Skausmas stiprėja, nes pilvas auga, didėja sąnarių apkrova.
Su pirmuoju apskritai jokiu skausmeliu nebuvo, na jau metai ne tie blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta3 @ 2008 02 17, 23:15)
Keista, bet man strėnas jau dabar paskausta, nežiūrint to, kad dar tik nėštumo pradžia. Su pirmu nėštumu to nebuvo.
Gal kitos mamytės žino, ką tai reiškia?


man irgi keista,kad jaučiu maudima kokį tai strėnų srityje, nors dar tik pati pradzia-6 sav.,pirmas nėštumas, net suabejojau,ar gali tai buti susiję su nėštumu, juk tokiu laiku dar neturėtų nieko jaustis...
Atsakyti
QUOTE(aurileja @ 2008 02 18, 01:56)
tad skausmai nugaros apačioje bei strėnose kyla dėl nenatūralaus stuburo išlinkio (jis "stengiasi" išlaikyti nuo vaikelio svorio pasikeitusią pusiausvyrą). Skausmas stiprėja, nes pilvas auga, didėja sąnarių apkrova.

Paaiskinkit man kur tos strenos randas? blush2.gif
O vat nugaros apacioj(per viduri)skauda jei paguliu ant nugaros-ir noriu pasisukt ant sono...skausmelis toks ,kad atrodo luztu per ta vieta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dany @ 2008 02 18, 15:56)
Paaiskinkit man kur tos strenos randas? blush2.gif
O vat nugaros apacioj(per viduri)skauda jei paguliu ant nugaros-ir noriu pasisukt ant sono...skausmelis toks ,kad atrodo luztu per ta vieta doh.gif

skaudejo strenas ir su pirmu ir su antru vaikeliu. Man cia dar reikalas be atsakymo g.gif ziaurus skausmai verysad.gif butu gerai suzinot medicinini atsakyma. kartais pagalvodavau, gal inkstai? bet slapimo tyrimai nieko nerodydavo, jog jie streikuoja??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas696 @ 2008 02 19, 11:36)
skaudejo strenas ir su pirmu ir su antru vaikeliu. Man cia dar reikalas be atsakymo g.gif ziaurus skausmai verysad.gif butu gerai suzinot medicinini atsakyma. kartais pagalvodavau, gal inkstai? bet slapimo tyrimai nieko nerodydavo, jog jie streikuoja??? g.gif


aha, ir man taip skauda, kad atrodo lyg inkstus skaudėtų. bet šlapimo tyrimai visada geri. Gal čia tikrai ta priežastis, kad pasikeičia svorio centras ir stuburui tenka tai atlaikyti. Kai įsitaisau sofoj, tai visada už nugaros prisikraunu pagalvių, įsipatoginu, tada dar galima kentėt. O dar galvoju, gal reikės nusipirkt nėščiųjų diržą, gal tas pagerins situaciją g.gif
Atsakyti
man dar tik nėštumo pradžia, o jau patyriau ką reiškia nugaros skausmas. Na man ją ir anksčiau kartais paskaudėdavo g.gif Manau, kad įtakos tam turėjo sėdimas darbas. Gydytoja rekomendavo TRAUMELIO ("TRAUMEEL") tepaliuką. Tai homeopatinis preparatas. Vaistinėje kainavo apie 20 Lt. Gydytoja sakė, kad tik jį vienintelį galiu naudoti, taip pat galima šiek tiek pašildyti skaudamą vietą. Tik negalima persistengti. Po trijų dienų skausmas praėjo. smile.gif
Atsakyti
man irgi tas pats, skauda tai strėnas, tai lyg aukščiau kur inkstai, bet tyrimai irgi geri. tik vat kad man dar tik 7 savaite, pilvo tai dar ner, kad svorio centras pasikeistu, mistika kazkokia g.gif
Atsakyti
Na va va man irgi labai strienas skaudejo nuo pat pradzios niestumo tik va apie 29 nurimo iki dabar nezinau kaip cia bus toliau. Gali jau ir paruosemieji prasidet doh.gif Taip o tyrimus iki siol rode, kad geri toks jau sake niestumas unsure.gif Tikiuosi tyrimai ir isliks geri ax.gif
Atsakyti