Įkraunama...
Įkraunama...

Naudoti žaislai

mes daznai perkam naudotus zaislus. mat kokybiskiems naujiems pinigu nera. o jei pirkti uz koki 10 lt masina nauja, tai ji po dienos bus savartyne. geriau nuperku uz ta pacia kaina naudota tai ji buna kokybiska ir vaikas su ja zaidzia ir zaidzia. taigi, jei yra pinigu naujai kokybiskai prekei tai ok, bet jei pirkti pigu, neaiskios plastmases zaisla, tai geriau naudota, bet tvirta.
Atsakyti
žinot pritariu:) neseniai pirkau sūnui mašiną- naudotą- paspaudus kopotą iš šonų išlenda šautuvai ir sako fajer...gale paspaudus bamperį iššoka patranka ir ant priekinio stiklo užsideda apsauga... mokėjau 12 litų mašinos ilgis nu per kokius 2 delnus kokia 40cm už tokią kainą naujo nenupirkčiau unsure.gif
Papildyta:
paskutiniu metu radau vieną skuduryną kur dar užveža žaislų ir nebūna žvėriškos kainos tai per mėnesį su uodegėle išleidau DAUGGGG bet kai pagalvoji anksčiau su vyru po vieną normalesnį žaislą nupirkdavome į mėnesį ir 120 nėr... o čia gaunasi daug įvairių ... praeitą mėnesį 10 lėlių ir 2 mašinos sumokėjau 60 litų plius brangusis pirkinys arkliukas 28 (nuleido iki 25) viso žaislams 85
šį mėnesį pirkom pilį kalėdom didelę ir mažą namuką plius didelę brac sūnui tomy firmos laivelį (2lt) nu ten simpsonų figūrėlės ir t.t.t.t sumokėjau apie 80 bet nuplausiu sutvarkysiu ir tikiuosi kalėdoms bus...vaikai dar nedideli jiems pakuočių nereik
Atsakyti
jei nepaslaptis kokios parduotuvese perkate?
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 10 12, 13:47)
jei nepaslaptis kokios parduotuvese perkate?

Aha, man irgi idomu pasidare - kur tiek daug gerio surandat ax.gif
Atsakyti
turėtumėte gauti mano žinutę AŽ... nenoriu čia daryti viešos reklamos... nors net nenorint reklama gaunasi...

dar jei neskaitėte mano postų kitoje temoje- šitame "skuduryne" kainos gali ir "kandžiotis" dažniausiai būna taip: jei gauna vienos rūšies žaislus jie kainas tos rūšies žaislams nuleidžia- taip aš įsigijau 10 barbiu, bratz ir bratz kūdikių vienetą po 3 litus...bet jei jie gaus tik 1-6 lėles jų kainos bus didelęs- tai ir 8 ir net 15 litų (mačiau vieną su vestuvone suknele)
dabar vat mačiau medžiaginį žmogų vorą...tai jis net 15 litų kainavo...
o grojantys vargonėliai pas juos visad didelės kainos 20-26 litai- ir nedideli- vaikiški...

taigi nėra tas skudurynas toks kad jame visada rasite daug žaislų pigių žaislų
pvz mašinų maži modeliukai jis buvo uždėjęs po 4 litus doh.gif taigi tokie pat visiškai maksimoje 6,99 tai kai sumetė po 2 litus vieną beveik naują neapibraižytą paėmiau ir tik todėl kad labai įdomus buvo...

o va tomy laivelis irgi iš pradžių 8 litai kainavo bet niekas purvino nepirko- tai nukainavo iki 2. aš namie nuploviau sutvarkiau žiūriu net nesubraižytas... kas purve išvoliojo neaišku - gal iš maišo į kokią balą sakau įkrito o parduotuvė nesivargino nuplauti... unsure.gif

nu daugiau kaip ir nieko...


Ai dar sklinda "gandas" kad daug žaislų yra gėlių gatvėje esančiose skudurynuose- gal kas buvote? pasidalinkite- man nuvažiuoti iki ten kaip ir nelabai patogu - o jei ten tik minkšti žailsai tai net ir neapsimoka... cool.gif
Atsakyti
paskutinis mano pirkinys- brangus- kažkur 1,5 litro karoliukų- plastikinių, įvairių: raidelės, apvalūs, kubeliai, pailgi, širdutės, gėlytės, didelėmis labai skylutėmis( telpa paprasta apvalioji guma) ir mažomis, pakabukai- saulytės, mėnuliukai, širdutės, "iltys", visai smulkutės širdutės, gėlytės (kaip kad patys smulkiausi karoliukai tik ant vielutės veriami) kainavo 12 litų..

Žinot ką pasakysiu... GYVENIME NEBEPIRKSIU kol aš visus išploviau... pačiame gale kai susiprotėjau pasiimti maistui skirtą koštuvą su smulkiu smulkiu tinkleliu darbas "ėjosi" daug lengviau...
dabar dukros namie galima sakyt nėra- perrinkau karoliukus su didelėmis skylėmis ir jinai jau pasipuošusi 2 karoliais, 3 pakabukais ant kaspinėlio, 4 apyrankėmis ir dar ne riba.... 4u.gif
Atsakyti
sėdžiu ir galvoju apsipirkau neapsipirkau...
30 litų
POLY POCKER lėlytrės dėžutėje- rankinuke 5 lėlytės su suknytėmis (nu žinot iš plastmasės) bliuzelėmis- pakeisti bliuzeles batus ten, nu jos aprengtos plius pakeitimui dar rūbai yra
pasirodė labai brangu- pasiieškojau internete viena lėlytė tokia 12 litukų, plius pas mus jau yra namelis spinta namie, mašiniukas tokiai lėlytei (jau galvojau eisiu parduotuvėje nupirksiu... o čia- siurprizas- bet kaina...Iš kitos pusės 5 lėlių būčiau nepirkusi tik 1... bet kai vėl galvoju... ai net nežinau...

Tiesa dabar naujų prekių atvežė- et lėlių viena kita...
yra didelė sėdinti brac- bet man nepatiko kad nelabai funkcionali- nepirkau... ten mašinų su distanciniais- kai kurios visai nieko bet kai jau paėmiau tas lėlytes paprasčiausiai pinigų nebeužteko kažką rimto dar paimti...be to šio mėnnesio žaislų pirkimo limitas jau išseko (tas poly gaus per kalėdas kartu su jų spinta ir su jų pilimi ... tai tiek...

Šiaip duplo- ten nėr- lėlių viena kita tik ir tų kurių aš ieškau nėra, visokių mašinyčių yra, traktoriukų nedidelių ir didesnių, yra elektrinių žaisliukų...tai va tiek...
gal kas dar ieško- randa ir žino Vilniuje gerų skudurynų kuiuose yra žaisliukų???
Atsakyti
zailsu buna kai kuriose humanose, bet man ten kainos tai labai dodeles
Atsakyti
O kaip mamytes dezinfekuoti/isvalyti minksta muzikini zaisliuka. 4u.gif Nupirkom mazyliui toki, kazkaip baisu det i skalbimo masina, kad paskui i siuksline nekeliautu. Pas mus toks kur patraukus uz virvutes muzikele groja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2012 10 22, 06:07)
O kaip mamytes dezinfekuoti/isvalyti minksta muzikini zaisliuka.  4u.gif Nupirkom mazyliui toki, kazkaip baisu det i skalbimo masina, kad paskui i siuksline nekeliautu. Pas mus toks kur patraukus uz virvutes muzikele groja  ax.gif


jeigu mechanizmas neišsiima, tada tik drėgna kempinėle su muilu paviršių nuplauti. O paprastus pliušinius drasiai skalbiu ir džiovyklėje džiovinu.
Atsakyti
kaip išvalyti- dezinfekuoti...
pačios dezinfekcijos kaip ir nereik- nes žaislai būna jau dezinfekuoti- didesnė problema mano manymu yra kaip tik tą dezinfekcinę priemonę išvalyti... nes jos ir kvapas ne koks ir prie viso to vaikui gali būti alergija.
lėlės plastmasinės- žaislai plastmasiniai kuriems nereikia elementų tai paprasta - bent jau aš išplaunu su indų plovikliu, o paskui su vaiko kūno priežiūros priemonėmis- barbių plaukus- šampūnais- kūnelius irgi šampūnu.... jei visiškai plastmasinis kūno dušo žele... (bet jau po to kai būna indų plovikliu išplauta)

toliau minkšti (ko nepropoguoju , tačiau turim kelis teletabiukus mažus ir didelį minkštą ponį medžiaginį visiškai su medžiagos atraižomis karčiais)- tai šie keliavo į skalbimo mašiną.

o va sunkiausia kai maišyta plius elementai- pirkosi dukra ponį kurio galva plastmasinė akys mirksi kūnas pliušinis- tai galvą šaltai abejingai pakišau po kranu ir išploviau- (tik burnytę užkimšau vata ir užklijavau) o kūnelį nu pasidaraiu tokį tirpaliuką- i šauštelis spirito, vienas šaukštas dušo žele ir apie litras vandens (nu "balijukėje buvo nežinau kiek ten vandens kvapas nuo spirito smarkus buvo kai šilts vanduo ir putojo- bet nebaisiai) ir senu dantų šepetėliu išvaliau...
jei mašinos su elementais panašiai valau- pirma nušluostau šlapiu skudurėliu- tada pereinu muilinu dantų šepetuku ir vėl drėgnu skudurėliu nuvalau...Taip pat valau ir muzikinius žaisliukus- metalofoną tiesa kišau po vandeniu ir viskas... 4u.gif muilas vanduo ir paskui rankšluosčiu nuvaliau... wub.gif
Atsakyti
Parduoda urmu kur drabuzius uzsiperka Humanos
Atsakyti