Įkraunama...
Įkraunama...

Naudoti žaislai

ka cia taip urmu parduoda?ir kurioj vietoj?
Atsakyti
VA IR MANE DOMINA- IR KIEK TAS URMU ir kokios kainos??? ten kur užsiperka HUMANOS- aš buvau tikra kad Humana tonomis perka... ir šiaips skelbimų yra kad parduoda urmu- tačiau manęs nedomina 1,5 tonos žaislų...domintų jei pvz maišas...
Atsakyti
šiaip dar ir supermamose galima rasti iš tiesų nebrangių žaisliukų- tik reikia paieškoti... vat šiandien įsigijau 4u.gif namukus... nepaprastai džiaugiuosi- nesakau kai kur iš tiesų kainos užkeltos- už namųką su defektu (kuris nėra toks ir mažas) prašo apie 100lt tai atsiprašau... Su defektu parduodama iki 20lt o ne 100
pvz tokį :
user posted image
gavau dovanų nes pirkau pilaitę:
user posted image
o tokią pilaitę skuduryne pirkau be laiptukų- ir kažin ar veikiančią už 18Lt o čia supermamose su visais lipdukais ir su laiptais pirkau už 15 tik... manau tikrai nepralošiau (paskui kai vaikai nueis į daržą apžiūrėsiu ar jos susikabina- jei taip tada mano dukra todės didelę pilį su 2 supynėmis bet 1 laiptukais- jeinesusikabina be laiptukų padovanosime puseserei- tik lėlytę polly pocker nupirksime prie pilies...
user posted image
štai tokią dar pirkomės- šita bus padovanota naujiesiems- bijau net pagalvoti kaip apsidžiauks dukrytė
user posted image
taigi kaip kam pasiseka- reikia tik stebėti temas kur bendrai parduoda... wub.gif
Atsakyti
paskutinis pirkinys buvo sokeja ir kenas stai toks kaip cai:

cia

Stai toks kenas- mokejau daug- 9.50 Lt (matot pabrango viskas... siaip pilnu komplektu: ir slipsas ir batai nenusitrynes- is viso net kostiumas nesulamdytas- namie jau sulamdziau kai skalbiau (marskiniai trumpomis rankovemis LININIAI sujungti su kelnemis, su batais, toks vai<das kad net nezaistas...
Pastebejimai=- firma Mettel bet tinka tik toms barbems sokejoms kitoms per zemas... salia buvo dar barbe viena- labai gailejkausi kad nepaemiau- nes buvo rudaake- matyt prie sito keno- be aukstakulniu- tai iki daba gailiuosi kad neemiau tos bartbes o paemiau sokeja...
keno rankos lankstosi per alkunes su tomis "bvinutemis" sanariukais, ties keliais be vinuciu lankstosi sunkiau...2008m ant galvos parasyta (ant kuno 1968- taciau internete radau butent pagal kuna toki pat kena ir parasyta 2008- su tokia pat apranga- supras kaip nori trumpiau... 4u.gif

tik mano keno plauku ilgis kitas- ilgesni- ir suprantu kodel savininkas apkirpo- plauku labai daug- jie tiesiog stovi- nezinau gal pirksiu geli ir suteiksiu vilkolakio sukuosena- tikrai manau iseis


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 14 lapkričio 2012 - 10:06
ka maciau paskutini karta???
lele...
Gerianti sysiojanti- bukle gera (siek tiek dulkini rubeliai ir veidukas) neturi priedu: sauskelniu ir buteliuko- geria sisioja... daba susimaisiau ar chou chou ar anabele... nepamenu... kaina 19.50
toliau maciau mega bloks karieta (nu ta dideli dantys- mes tokiu kaladeliu neturime tai nelabai aktualu) toliau megabloks sunkvezimi... Dora bet nekalbancia tokia kaip brac dideles tik cia dora ir plauku nera- ispiestos gomos 2 kaseles (lele 12.50)
nu dar minkstu daug buvo tomblibukai mazi po 5lt ir t.t.t.t. visko maciau- beveik nieko nepirkau smile.gif
lele man visai nieko bet dukros paklausiau ar patinka jinai sako "nu patinka" tada gal nepatinka "aga - nepatinka" tai suprask kad gudras- tomis lelemis kudikiais nelabai jinai zaidzia... tai ir nepirkau- ko pirkti? kad turet? o paskui neturet kur det? smile.gif
Atsakyti
ai teisybe dar maciau uz 16lt suni ta- kur paspaudi pilva sako pilvas letena- kad letena tik viskas anglu kalba
4u.gif
Atsakyti
na va paskutinis mano radinys:
Disney lele- mieganti grazuole- rankos judinasi riesai alkunes su sanariukais "laukiniais" kojos uzdari sanariukai lengvai judinasi ties keliais ... suknele originali- be batu ir aksesuaru... kaina-4lt- sunkiai taciau isisukavo...suknele grazi 2 sluoksniu virsutinis auksu siuvientas tiulis- stai i tokia lelyte kaip sioje nuorodoje:
kaireje
Atsakyti
dar apie devetus- galima atrasti tikrus perliukus... biggrin.gif
6 lt
tokios

tokio tipo (is siu 1 yra kitos fainesnes) siaip 2ia 5 vnt 10 svaru... as pirkau 8 su: 2 kedutemis, lelija, pianinu, ten dar siokiu tokiu zaisliuku buvo- o feja karaliene su lelijos sostu... tai va uz viska mokejau... 6lt- o kas fainiausia- kai kurios fejos net nezaistos- ant ju koju ir ties galva tos vielutes kur kad prie dezutes tvirtinasi... 4u.gif as Lietuvoje tokiu net nemaciau smile.gif
Atsakyti
jauciu cia dar nepasigyriau...
ka gi neseniai nuraskiau??? ogis Monster high berniuka Gorgona... smile.gif dar dabar dziaugiuosi- na ir kas kad dukrai nepatiko ir jinai perpadovanojo ji broliui...smile.gif
user posted image
stai toki- taciau be originaliu rubeliu- is originaliu rubu ir aksesuaru tik auskaras ir raudoni marskineliai (bliuzele - net nezinau kaip taisyklingai rasyt)dzinsai jau pritaikyti melyni "garinti" bet nieko... nors ir dfideli smile.gif mokejau 8 litukus... biggrin.gif per puse miesto lekiau i parde atsiimti (uzsisakiau kai tik pamaciau)
tai va smile.gif ir kai pamaciau kad jo kaina 89litukai man kazkaip ant dusios smagiau pasidare... 11 kartu pigiau mokejau... namie berniukui sunus jau pritaike batus is savo esenmenu garderobp... melynus-0 daba stiliovai atrodo smile.gif
Papildyta:
dabar su tais batais jam jokio stovo nereik- pats ir atip stovi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 03 birželio 2013 - 16:26
PAsigirsiu (tik cia ir galiu rasyt) paskutiniai mano radiniai
brio traukinuko vagonelis- arkliukas- kaip naujas 0.50Lt (net zagtelejau ciupau kol yra)
2 ficher frice kamuoliykai roll-a-rounds abu po 0.50lt bukle labai gera galvojau net kad nauji... is viso 1lt 2 kamuoliukai panasios kainos net devetu per skelbimus neradau
vaikiskas ziuronas 1lt
vaikiskas pjuklelis 1lt
tai kiek as buciau suplojosu uz naujus???
Atsakyti
nelabai dar susigaudau kur Jūs čia taip randate?
mano mergaitė irgi labai mėgsta žaisliukus
tai mielai ir aš paieškomis užsiimčiau
Atsakyti
atrasiau- as randu vilniuje- yara net 2 specializuotos devetu zaisliuku parduotuves (buvo 3 viena uzsidare) sad.gif cia isamiau nerasau nes man parasius komentara moderatoriai istrina g.gif nu nepasakyciau kad isvardijus 3-4 parduotuves as kazka reklamuoju...Siaip nera taip kad va nueini ir randi...
kad ir siandien nuejau i mados angara ir pakraupau- praeita karta taip gerai apsipirkau si karta negana to kad nieko gero er tai ir kas yra- sulauzyta... pvz nuoga, susivelusi, su nulauzta ranka ir net neoriginali barbe 6lt doh.gif as net zaktelejau- tai tikrai didele kaina... praeita karta matciau bratz 10lt su batais pila apranga kaip nauja ir tai man kaina dideka pasirode... 4u.gif
Atsakyti