Įkraunama...
Įkraunama...

*Naktiniai klubai*

QUOTE(Chopard @ 2012 06 20, 02:49)
Retai lankausi Lietuvos klubuose,dazniau tenka galimybe svetur juos aplankyti,bet vis del to is Lietuvisku klubu renkuosi Exita. Deje toli grazu ne 18,greitai jau ir i trecia desimti ikopsim,bet exite gali tikrai gerai issisokti,ko as ir siekiu eidama i kluba. Taip,auditorija jauna,bet man tai kazkaip netrugdo,svarbu muzika gera groja. O gal zinot kada Exitas Palangoje atsidaro? is kitu klubu,tai Pacha gedinga,palyginus su vakaru europos Pachom. Bet cia tik mano nuomone smile.gif


Exito kaune nebera, bus tik rudeni vilniuje. Palangoje atsidaro si savaitgali, birzelio 22. Pachos siaip irgi jau senokai nera wink.gif
Amzius nera limitas rinktis klubuose wink.gif tad cia tas posakis 'vis dar noriu, bet jauciuosi per senas', skamba juokingai smile.gif eikit linksmintis sau, o ne del tu, kurie ateina ten, tada ir nejausite amziaus skirtumo wink.gif man 27, vyrui 36, bet naktinis gyvenimas mus vis dar veza, ir net nezadam sustot wink.gif
Atsakyti
Mano favoritas Absento Fėjos cool.gif
Atsakyti
Tai kur pasiulysite nueiti savaitgali? biggrin.gif biggrin.gif kur smagiausi, linksmiausia ir maziausia zalio jaunimelio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Metine. @ 2012 10 25, 19:31)
Tai kur pasiulysite nueiti savaitgali? biggrin.gif biggrin.gif kur smagiausi, linksmiausia ir maziausia zalio jaunimelio  rolleyes.gif



mane irgi domina sitas klausimas ax.gif

organizuoju draugei mergvakari lietuvoje, parvaziuojam 9 misrios tautybes merginos tarp 25-40 metu ir ieskome kur nueiti vilniuj pasisokti. ka turite gero pasiulyte ar parekomenduoti 4u.gif ?
Atsakyti
Čia kaip tik į temą radau naują puslapį, kuris aktualus vasarotojams pajūryje.
Visai įdomiai pateikta naktinių klubų ir barų info, bei dar repertuaras pateiktas.
klubupramogos.lt
Atsakyti
QUOTE(pet1kfp @ 2013 05 15, 12:38)
Čia kaip tik į temą radau naują puslapį, kuris aktualus vasarotojams pajūryje.
Visai įdomiai pateikta naktinių klubų ir barų info, bei dar repertuaras pateiktas.
klubupramogos.lt



o man dabar butu aktualu kas gero Vilniuje, naktiniu klubu puslapiu pilna, bet klausimas ar jie visi veikia?
rengiam mergvakari; klubuose nebuvau jau "100" metu.
kur Vilniuje linksma tiems kam per 30? blush2.gif
Atsakyti
Gal kas lankosi restorane "Piteris"Klaipėdoje ?
Atsakyti
Gal kas turit Kaune Macao Familly card kortele?
arba zinot kur ja gauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2013 08 31, 08:26)
Gal kas lankosi restorane "Piteris"Klaipėdoje ?

Teko.
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie kokteilių barą HAZE Klaipėdoje?
Atsakyti
sveikos mergaites,o gal zinote kokiam klube Vilniuje leidzia 90 metu muzika,smagu butu nueiti..
Atsakyti
Sveikos smile.gif o mane domintu kur galima butu nueiti kaune smile.gif anksciau lakstydavau tik po vilniaus klubus, bet pasikeitus gyvenamajai vietai nelabai zinau kur eiti...man 28 smile.gif
Atsakyti