Įkraunama...
Įkraunama...

Resursas su gerais filmais

QUOTE(Lelija33 @ 2008 04 01, 20:50)
O čia tai idėja thumbup.gif  Gal rimtai taip įmanoma? blink.gif


Įmanoma. Man Saulutė 77 patarė tokiu būdu atsipratinti nuo saldumynų... Tik, matyt, mano vizualizaciniaio sugebėjimai silpnoki... Vėl visą dėžutę bananų šokoladę sukirtau...
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2008 04 01, 19:48)
na, aš tai gražuolė idealių formų, ale irgi smalsumas nugali - gal dar gražesnė patapsiu?  ax.gif Tai ir man, barsukėlė 4u.gif

Gražesne vargu ar patapsi, tik gal kelias valandas saulė ryškiau švies smile.gif Atsiųsčiau, tik nežinau namo numerio biggrin.gif
Vakar per LTV2 vakare rodė filmą apie Aziją ir vaikus.Gal kas matėt?

Galiu pasiūlyti pagalbą ir suvalgyti visus jūsų saldumynus kam per daug. Jokios mistikos ir magijos.
Atsakyti
QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 04 01, 13:56)
Gerai suvizualizuoju ir smegenys patiki, kad jau pavalgei...  g.gif 

O ką reikia vizualizuot? Valgymo procesą ir skonio pojūčius? Ar jausmą išgimdyt, kad jau pilnas pilvas saldainių? thumbup.gif
Man jau seniai klausimas vis iškyla: jei vizualizuosiu, kad valgau mėgstamą produktą, ar pajutusi pasitenkinimą lyg jau būčiau soti, nebenorėsiu to produkto ar atvirkščiai - tas procesas būtinai turės įvykt realybėj, nes jau suvizualizuotas???????????
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 04 03, 14:11)
O ką reikia vizualizuot? Valgymo procesą ir skonio pojūčius? Ar jausmą išgimdyt, kad jau pilnas pilvas saldainių? thumbup.gif
Man jau seniai klausimas vis iškyla: jei vizualizuosiu, kad valgau mėgstamą produktą, ar pajutusi pasitenkinimą lyg jau būčiau soti, nebenorėsiu to produkto ar atvirkščiai - tas procesas būtinai turės įvykt realybėj, nes jau suvizualizuotas???????????

Man kažkodėl atrodo, kad aplinka atitiks galutinį pojūtį, o ne mūsų susikurtą procesą...
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2008 03 23, 11:18)
http://www.torsunov.ru/video.htm
Daug geru idomiu filmu, kuriuos galima parsisiusti!
(Uzuojauta tiems, kas nusupranta rusiskai)

Labai ačiū už nuorodą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 04 01, 08:51)
Jei kuri vis galvojat, kad esat stora, biedna ir nelaiminga, tai parašykit savo emailą, atsiųsiu pozityvaus mąstymo failą, kad žaktelsit blink.gif Tik rusiškas.

paveluotai... gal gali ir man; wwalioo@yahoo.com
Dekoju....smile.gif)))))))
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 04 11, 06:38)
Labai ačiū už nuorodą. 4u.gif

atsisiuntei ka idomaus? blush2.gif
Atsakyti