Įkraunama...
Įkraunama...

Neikit pas būrėjas

Neikit pas jokias būrėjas/us, aiškiareges/ius ir kt. panašaus plauko žiniuonius, nes jūs vis tiek nesužinosite tikros tiesos.
Gėda prisipažinti, tačiau aš gal 10 metų vaikščiojau pas gal 9-10 įvairias (tarp jų visiems gerai žinomas/us) būrėjas ir aiškiareges. Pradžioje vaikščiojau dėl įdomumo – 1 kartą į pusmetį, toliau – vis dažniau, paskui po žmonos mirties – beveik kas mėnesį.
Prisipažįstu – silpnas buvau, be to, nežinojau ką darau.

Kokios išvados iš viso to? Pastebėjau visoms būrėjoms būdingą dėsningumą – praeitį beveik visos nusako labai neblogai (nes ji jau įvykusi – yra stabili), bet kas liečia ateities – čia prasideda grybavimas – vieni dalykai, kurie nėra itin svarbūs, pasakomi gana neblogai, kiti - svarbūs dalykai nusakomi su labai didele paklaida ar net atvirkščiai. Būna ir taip, kad viskas nusakoma su palyginti maža paklaida, tačiau tada ir prasideda klystkeliai. Patikiu, kad būrėja patikima ir paskui pradedu tikėti viskuo ką ji sako. Tačiau kitą kartą atėjus, ji apie tą patį dalyką visai kitaip kalba ar net išdėsto visai atvirkščiai.
Dar pastebėjau – kuo daugiau imama už tokias paslaugas – tuo mažiau teisybės pasakoma.
Kuo didesnis honoraras, tuo daugiau pričiulbama, tačiau tai nėra tiesa.

Visa tai gal būtų ne taip jau blogai, jei ne tai, kad taip „konsultuodamasis“ pradedi prarasti savo savarankiškumą, t.y. nustoji savarankiškai mąstyti. Atsiranda priklausomybė, kaip prie kažkokių narkotikų. Atsiranda kažkoks iliuzinis tikėjimas, kad būrėja kažkaip pašalins problemą ir pan.
Štai dėl ko religija draudžia būrimus ir laiko juos nuodėme.

Aš manau, kad mes visi sugebame būti sau pranašais, nes visi turi daugiau-mažiau išvystytą intuiciją. Ją galima vystyti. Ji gali pasireikšti įvairiai – problemos įsigilinimo momentu; gali pasireikšti visai netikėtai – spontaniškas sąmonės nušvitimas ir sapnuose. Beje, norint išsiaiškinti sapno reikšmę visai nereikia naršyti sapnininkus – kiekvienas žmogus gauna informaciją jam suprantama kalba, vaizdais, simboliais ir pan, t.y. pagal atskiro žmogaus mentaliteto lygį.

Mes gimėme laisvais, turime gyventi pagal savo protą ir taip vystytis. Kaip galima vystytis jei pvz. žinotum viską iš anksto? Ar universitete mokinsies visą medžiagą, jei žinotum kokie bus ištraukti egzaminų bilietai? Jei ne, tai ko vertas toks mokslas ir kaip jis bus pritaikytas gyvenime?
Nuo problemų niekur nepabėgsime – jos pasieks, suras mus už bet kokio burtininko nugaros.
Gyvenkime savo galva, tai labai yra naudinga!
Atsakyti
Man regis, dabar jau tie būrimai nebėra tokie populiarūs, kaip anksčiau. Dabar net ir užsimanius pas būrėją - ją dar rast reikia smile.gif

Aš irgi kažkada ėjau pas kelias būrėjas moksliniais - tiriamaisiais tikslais. Oi, visiškas šūds tie jų pezalai biggrin.gif Tarkim, viena lbai gera būrėja, radus n lavonų policijai ir šiaip visą teisybę sakanti, man paporino, kad aš turėsiu du vaikus, ir jie bus arba berniukai, arba mergaitės (principe negaliu nesutikt, kas nors trečio retai kada gimsta biggrin.gif ). Sakė, jeigu saugosiuosi. O jeigu nesisaugosiu, tada šešis biggrin.gif
Arba kita gražuolė. Klausimas - mano vaikinas išvažiuoja ilgam laikui į užsienį, o aš čia studijuoju - man su juo važiuot ar ne? Atsakymas - aš jūsų vietoj nevažiuočiau, bet jums bus gerai važiuoti wacko.gif
Ir tt, ir pan biggrin.gif Daug išsiplėst galima, bet tingiu.

Tyrimo išvada - visiškas smegenų pudrinimas smile.gif

Be to, ne tik religija būrimus smerkia.
Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksas:
184 straipsnis. Azartiniai lošimai ir būrimas

Azartiniai lošimai iš pinigų, daiktų ir kitokių vertybių viešosiose, tam nenustatytose vietose, taip pat būrimas viešosiose vietose -

užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki penkių šimtų litų.


Tei va. Jei jau burtis, tai nebent į rūsį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominus @ 2008 03 25, 20:59)
Neikit pas jokias būrėjas/us, aiškiareges/ius ir kt. panašaus plauko žiniuonius, nes jūs vis tiek nesužinosite tikros tiesos.
<...>
Nuo problemų niekur nepabėgsime – jos pasieks, suras mus už bet kokio burtininko nugaros.
Gyvenkime savo galva, tai labai yra naudinga!

thumbup.gif Visiškai pritariu šioms mintims. 4u.gif
Atsakyti
Kiekvienas veiksmas turi kazkoki tikslas.Koks tikslas sios temos? Atkalbeti mergaites eiti pas burejas?-patys suvokiate,kad beviltiska. Suburti bendramincius,neinancius pas burejus?Na nebent biggrin.gif Nepasakete,manyciau nei vieno sakinio,ko nezinotu ir nesuprastu vaikstancios ir vaikstantys pas burejus.Nebemastyti savo galva-ne burejo,o pacio vaiksciotojo problema.Ir siaip jau,kad kalbeti,reiketu nusimanyti apie pati "burimo" procesa.O sarlatanu visose srityse pilna.As pati,jeigu ka-nevaikstau,bet su jusu mintimis sutikti tikrai sunku.Cia butu panasiai,jei as pradeciau stomotologa mokyti gydyti dantis biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu, kad vaikščiojimas pas būrėjas ir kitus magus yra ne tik kvailas užsiėmimas, griaunantis gyvenimą, bet ir didžiulė nuodėmė, nes tai kontaktas su piktomis dvasiomis.

Ištrauka iš Vandemano knygos "Stebuklų paslaptys":

Dvasios ruošia kelių menkų pranašavimų įvykdymą, po to, įtikinę savo aukas, kad jos viską žino apie ateitį, pakiša ką nors labiau esmingo ir palieka savo lengvatikius pasekėjus ant kokios nors kalvos laukti kosminių laivų, kurie niekada nepasirodys horizonte.
Žmonės apsigauna, nes nežino biblijos arba atmeta tą mokymą, daugelis galvoja, kad antgamtiška jėga būdinga tik Dievui. )"Nevidonas pasireikš šėtoniškais darbais, melagingais įvairiausiais ženklais ir stebuklais"/2 Tes. 2, 9
Persikūnijęs angelas užsiima persikūnijimu tūkstančius metų, jis klastoja mirusius, gyvuosius, kitų planetų gyventojus... Jam labai norisi, kad jį garbintų kaip Kristų. Štai į ką suvedami klastingi žaidimai, kuriuos jis rengia.
Žmonės bando apsiginti nuo plėšikų, bet jie lengvai įsileidžia į namus demonus, įgavusius mirusių giminių pavidalą arba veikiančius per spiritistus ar gydytojaujančius hilerius, leisdami jiems kištis į savo gyvenimą. Netgi nenorėdami žinoti, su kuo jie turi reikalą.


Ištrauka iš biblijos:

Įst 18,10 Nebus tarp jūsų tokių, kurie leistų savo sūnų ar dukterį per ugnį, nei ateities spėjėjų, nei ženklų aiškintojų, nei kerėtojų, nei burtininkų, nei žavėtojų, nei mirusiųjų dvasių iššaukėjų, nei žynių, nei raganių. Visi, kurie taip daro, yra pasibjaurėjimas Viešpačiui, ir už tokias bjaurystes Jis išnaikins tas tautas, prieš tau užimant kraštą.

Apie spiritizmą:

Iz 8,19 Jie jums sako: 'Klauskite mirusiųjų dvasių iššaukėjus ir būrėjus, kurie jums murma ir šnibžda'. Argi tauta neturėtų klausti savo Dievo? Argi reikia klausti mirusiųjų gyvųjų reikalais?


Atsakyti
Dominus, na gražu iš tavo pusės, kad pusei Lietuvos viešai pranešei, kad iki šios temos paskelbimo buvai užmiršęs, kad galvą ant pečių nešioji. Mes galim tik draugiškai paplekšnoti per petį ir palinkėti sėkmės. Šaunu, kai gyveni gyveni ir pagaliau prisimeni, kad pats savo galvą turi. Būrėjos tikrai nenubiednės, kad pas jas nevaikščiosi. lotuliukas.gif
Atsakyti
Teisingai - negražu, kad galvos neturėjau, negražu, kad buvo lemta man netekti žmonos, po ko aš pats vos išlikau ir pan. Daug kas gyvenime yra negražu.
Iš būrėjų aš duonos neatimu ir niekada neatimsiu. Be to kaip sakiau - čia ne piniguose esmė. Aš kreipiausi į tas, kurios turi ausis ir akis, kad pasidalinti savo patyrimu, taip kaip - kas gali geriau padėti alkoholikui, nei buvęs alkoholikas?

Beje, Lelija33, mano mintį tavo komentaras labai gerai tai iliustruoja.
Atsakyti
QUOTE(Dominus @ 2008 03 26, 13:01)
Teisingai - negražu, kad galvos neturėjau, negražu, kad buvo lemta man netekti žmonos, po ko aš pats vos išlikau ir pan. Daug kas gyvenime yra negražu.
Iš būrėjų aš duonos neatimu ir niekada neatimsiu. Be to kaip sakiau - čia ne piniguose esmė. Aš kreipiausi į tas, kurios turi ausis ir akis, kad pasidalinti savo patyrimu, taip kaip - kas gali geriau padėti alkoholikui, nei buvęs alkoholikas?




Tikiesi tapti svieto gelbėtoju? Bet negi nežinai, kad kiekvienas mieliau mokosi iš savo klaidų? mirksiukas.gif
Atsakyti
Dominus, svieto gelbėtoju nebūsi, ir nereikia. Bet gal tave sugebės išgirsti tie, kas abejoja. Gal jie nenorės būti protingais ir pasimokyti iš savo klaidų, gal norės būti išmintingais ir mokytis iš svetimų.
Manau tokių atsiras. ir gaila, Kad buvo ir bus kvailių, kurie iš vis nepasimokys.
Pagarba už drąsą.
Atsakyti
QUOTE(Dominus @ 2008 03 26, 12:01)
Teisingai - negražu, kad galvos neturėjau, negražu, kad buvo lemta man netekti žmonos, po ko aš pats vos išlikau ir pan. Daug kas gyvenime yra negražu.
Iš būrėjų aš duonos neatimu ir niekada neatimsiu. Be to kaip sakiau - čia ne piniguose esmė. Aš kreipiausi į tas, kurios turi ausis ir akis, kad pasidalinti savo patyrimu, taip kaip - kas gali geriau padėti alkoholikui, nei buvęs alkoholikas?

Tai buvo Tavo patirtis ir, matyt, Tau jos reikėjo. Svarbu, kad išlipai thumbup.gif
Sutinku, kad daug kas yra negražu ir negerai gyvenime, bet, matyt, taip mokomės ir augam g.gif
Atsakyti
Dominus, tavo pasakojimas-manifestas tarsi is dvieju daliu - pries ir po... KO? Kas ivyko tokio tavo gyvenime, kad tu is atsidavusio burejoms nesavarankisko vyrelio tapai tokiu drasiu kovotoju uz savo gyvenima, paemei pats atsakomybe uz save? Sveikintina, aisku 4u.gif
Atsakyti
...paprastai tik duobės dugne stovėdami žmonės mąstyti sava galva pradeda...
Atsakyti