Įkraunama...
Įkraunama...

Pametinukai ar maždaug 10 metų skirtumas?

QUOTE(Toja @ 2008 03 30, 01:52)
Isbandziau abu variantus  ax.gif Jei tektu rinktis tik viena krastutinuma, rinkciausi pametinukus. Minusai: tevams sunkiau auginti( nors uzauginau juos viena, bet ne kiek nesigailiu), bet vaikams manau geriau. Antras variantas butu lengvesnis tevams, bet kai maciau kaip vyresniesiems buvo smagu kartu augti, tai mazojo siek tiek gaila. Vis tenka ieskoti jam draugu  doh.gif

pritariu visu 100 proc.
kai didelis tarp vaiku skirtumas yra maziau bendru interesu,panasaus amziaus vaikamsyra tikriai smagiau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, na mano mazylei 14menesiu o didziajam vaikinui bus 11 metu ir as labai laiminga kad toks tarpas nes mano sunus taip graziai zaidzia ir saugo sesute kad oi oi... ir labai daug padeda nuo mazumes ja auginti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2008 04 22, 11:42)
Pirmojo labai laukėm ir planavom. Antrojo susilaukiau po 4,5m. maždaug iki 1,5 m.kol augo vyriausias, tai buvo labai sunku ir galvojau, kad užteks ir vieno vaikučio (nes buvo be galo neramus). bet apie vyriausiojo 2,5 - 3 metus, kažkaip pradėjau norėti dar vieno lialiuko. Mūsų pirmagimis išaugo iš , ,kaip aš sakau, nuolatinio rėkimo,  amžiaus ir tas noras dar vienam atsirado natūraliai. tad ilgai ir nelaukėm, (kad nepraeitų... mirksiukas.gif ) O vat dėl trečiojo( tiksliau trečiosios), tai kažkaip čia gandras nusprendė. lotuliukas.gif  Pradžioj kai sužinojau, kad laukiuosi, tai labai pergyvenau.Galvojau kaip aš čia auginsiu tuos pametinukus??? unsure.gif  Bet dabar tai super gerai.

biggrin.gif šaunuolis gandras 4u.gif


QUOTE(mama333 @ 2008 04 23, 18:43)
pas mane 3 vaikai: 16m,14,5m ir 1m.taigi auginau du kartu (skirtumas 1,5m.) buvo sunku iki mažesniam suėjo 1m.tada abu pradėjo bendrai žaisti biggrin.gif sesė vyresnė vis brolį prižvelgdavo lotuliukas.gif pešėsi,taikėsi doh.gif buvo abiejų bendri užsiėmimai.jei į spektakli tai abiem idomu,bureliai tie patys,draugai bendri.
3 mažylį pagimdžiau, skirumas  15m. su sese.auga lepūnas ax.gif visi myli  thumbup.gif bet didieji turi savo pramogas,užsiėmimus. pirmas variantas geras vaikams,o antras tėveliams mirksiukas.gif

Ar skiriasi pati motinystė, kai vaikiukus pirmus auginot ir dabar?

QUOTE(sila @ 2008 04 24, 13:13)
Tarp mano berniuku 10 m. skirtumas. Ir nemanau, kad blogai. Turiu du vienturcius, kurie isciuciuoti, ismyluoti, ka, manau, butu sunkiau padaryti su pametinuskais. Be to, vyresnis jau protingas, nebereikia sekti, kad mazyli nuskriaus, dar ir pats pasiziuri, kad brolis neuzsigautu.
O siaip, kiekvienam  savo.  Vaikus reikia daryti, kai labai labai norisi, o ne pagal grafika suplanuoti ir leisti nuo konvejerio smile.gif

drinks_cheers.gif Tikrai nereikia. Tik kartais tas noras greit grįžta wub.gif O vaikai ateina patys, kada jiems laikas 4u.gif


QUOTE(Agatas1 @ 2008 05 01, 14:38)
rinkčiausi tikrai antrą kartą pametinukus, nei 10m skirtumą.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 08 gegužės 2008 - 13:33
Ziuriu, Puccha vis del to nusprende 10 metu nelaukt... lotuliukas.gif Ir jau turi antra suneli.
Man panasi situacija i jos. Dukrytei 7 menesiai ir antro vaikelio reiketu arba iskart, arba viskas nusikeltu kaip minimum kokius 6 metus i prieki, nes irgi studijos, naujo darbo paieska, isitvirtinimas ten ir t.t ir pan... As ir pati jauciu jau pasiruosusi dar karta isgyventi ta laukimo nekantravima ir gimimo stebukla. Jau pavydziai nuzvelgiu gatveje nestukes blush2.gif Bet va baiminuosi, kaip reiks susitvarkyt su dviem maziukais ir dar studijuot g.gif
Atsakyti
Labas, ir as jungiuosi 4u.gif Jau nusprendem antra planuoti, tai irgi galvoju kaip cia seksis auginti du mazius. O dar galvoja sukasi mintis apie mokslus ax.gif Bet paskaiciusi visa sia tema, nusiraminau thumbup.gif Mamytes cia tokios entuziastes, taip lengvai joms sekasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2009 02 24, 23:23)
Labas, ir as jungiuosi  4u.gif  Jau nusprendem antra planuoti, tai irgi galvoju kaip cia seksis auginti du mazius. O dar galvoja sukasi mintis apie mokslus  ax.gif  Bet paskaiciusi visa sia tema, nusiraminau  thumbup.gif  Mamytes cia tokios entuziastes, taip lengvai joms sekasi  thumbup.gif

O kas buvo iniciatorius antro vaikucio planavime? Tu ar vyras? Noretumete tos pacios ar kitos lyties mazylio?
As tai nieko pries buciau ir antra margaite turet, bet vyras tai laaabai sunaus nori drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oote @ 2009 02 25, 09:13)
O kas buvo iniciatorius antro vaikucio planavime? Tu ar vyras? Noretumete tos pacios ar kitos lyties mazylio?
As tai nieko pries buciau ir antra margaite turet, bet vyras tai laaabai sunaus nori drinks_cheers.gif

Tai abu sugalvojom, dabar geriausias laikas - nusprendem viska apgalvoje. Vienas vaikas mums ne seima, tai va antras bus. Pagal viska noretume berniuko, bet kaip bus taip... As tai galvoju net lengviau butu jei butu ir antra mergaite. O vyras neturi nusistatymo nei su pirmu nei dabar, svarbu kad sveikas ax.gif
Atsakyti
Tai taip, svarbu, kad sveikas. O kiek laiko tavo mazylei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oote @ 2009 03 01, 18:44)
Tai taip, svarbu, kad sveikas. O kiek laiko tavo mazylei? ax.gif

Mes greitai sulauksim 1,9m tongue.gif
Atsakyti
Jeigu tik iseina, tai geriau manau pametinukai 4u.gif
Atsakyti
Pas mus tarp mergyciu pusantrų metukų skirtumas. Dabar vienai 3m 3men, kitai 1m 9men. Tai galiu tik pritarti kazkuriai čia rasiusiai mamai, kad sunku buvo iki kol mazajai suejo metukai. Ypatingai sunkus man buvo pirmi mėnesiai - mūsų vyresnele buvo labai rami nuo gimimo, beveik nepakeitė mūsų gyvenimo ritmo. Tuo tarpu mažoji buvo tikra reksniuke, ištisai man ant rankų... Nebuvau tam pasiruošusi psichologiškai... Sunkiausia man buvo susitaikyti su tuo, kad nebegalejau vyresniajai skirti tiek dėmesio, kiek norėčiau - širdis plyso, atrodė, kad atimu is jos mamos meile ir šiluma, juk jai tada buvo vos pusantrų metukų... Bet visi po truputi apsipratom, mažoji augo, vis mažiau rekavo ir vis daugiau juokėsi, o dabar negaliu atsidžiaugti žiūrėdama, kaip seses kartu žaidžia, krykstauja... O kai vyresnele pasako - "kaip aš dabar be seses būčiau" - suprantu, kad viskas buvo būtent taip ir būtent tada, kada ir turejo būti smile.gif
Žodžiu, auginant pametinukus yra savi privalumai ir savi trūkumai. Bet tie "trūkumai" - tai viso labo daugiau vargo tevams. O tarp vaiku, manau, atsiranda tikrai ypatingas ryšys, kuris išlieka visa gyvenimą. Abejoju, ar broliai ir seses buna tokie artimi, kai juos skiria 10 metu ar pan.

Atsakyti
tarp manes ir sesers 9metai skirtumas,bet nera labai blogai mano akimis ziurint smile.gif bet as savo leliu tokio skirtumo nenoreciau ax.gif bet manau gausis priesingai nei noreciau blush2.gif
Atsakyti