Įkraunama...
Įkraunama...

Pametinukai ar maždaug 10 metų skirtumas?

QUOTE(Silvute @ 2008 04 03, 13:06)
aha, o po tu desimties metu ir trecias atsirastu.
Maniskiai jau paauginti ir pagaunu save mastant apie maza leliuka

Aš manau, kad tokiu atveju ir pas mus trečias būtų biggrin.gif Mano vyras būtinai trijų nori thumbup.gif Žiūriu į savo šeimą ir vis galvoju, kaip geriau ax.gif Mano Mažiukas prie manęs labai prisirišęs. Ar nebūtų nuskriaustas, jei po metukų atsirastų broliukas ar sesutė? O gal, kaip tik jaustųsi laimingas sesutę ar broliuką vienmečius turėdamas, o ne jaunesnius 10 metų? Jis dar mažas, nepaklausiu... Žinau, kad man būtų sunkoka su dviem mažiukais, o gal po to, kai bus didesni bus daug lengviau? Labai sunku apsispręst. Žinau kelias šeimas, kurios delsė, o dabar norėtų dar vieno 2.gif bet niekaip neišeina unsure.gif o jei ir mums taip? verysad.gif Dar nerimauju ar šeimos biudžetas "išneštų", dabar, kai mes tryse, viskas gerai thumbup.gif , o mano vyras nedirba rimtai, jei pradėtų(o jis jau ieško darbo), tai ir keturiese puikiai gyventume ax.gif
Atsakyti
Pas mus beveik 10 m. skirtumas, ir labai gerai sutaria vaikai, ir mes laimingi thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, pagal savo padėtį ir aš galvoju, kad geriau pametinukai, nors tikrai sunku juos auginti.Mūsiškiui pirmagimiui 6 m. o antrąjąm sūneliui 1m.10mėn. Vyresnėlis tikrai labai myli brolį ir kai reikia padeda, bet tas amžiaus skirtumas... Na, nenori tokio amžiaus vaikai būti auklėmis mirksiukas.gif O kai gimė mažoji, kuriai dabar 10 mėn. tai grįžus iš ligoninės, pamenu, verkiau iraš, ir vaikai. Visiems vienu metu reikia dėmesio, ir nors ruošėme didyjį (mažasis nieko nesuprato, tik pradžioj buvo baisiai didelis pavydas, vos tik paimdavau mažutę ant rankų, tai taip paleisdavo gerklę, kad oj,oj,oj rolleyes.gif ), bet vis tiek labai skaudėjo širdutę, kad mama skiria daug daugiau dėmesio mažiesiems, nei jam.
Papildyta:
beje, geriau sutaria mažieji tarpusavyje, ir labiau nori bendrauti vienas su kitu, nei su didžiuoju, nes jų interesai, sugebėjimai ir kt. pernelyg skiriasi. Taigi ir vėl vyresnėlis lieka lyg ir nuskriaustas. g.gif
Atsakyti
Aš vis galvoju ar pasiryžti... Dar sužinojau, kad mano giminėj moterys beveik visos turi problemų dėl miomų...
Atsakyti
na,šita tema,tai nelabai ir gali būti vieningos nuomonės... turiu nemažai draugių iš pametinukių ir iš apie 10ties metų skirtumu tarp brolių/sesių... tai...nu vieni pametinukai lb gerai sutaria,kiti pjaunas kaip šuo su kate, taip pat ir su tais vyresniais...
Aš tai lieku prie kažkieno išsakytos nuomonės,kad viskas priklauso nuo vaikų charaktrių mirksiukas.gif
Nors gerai pagalvojus,tai kažkaip man atrodo,akd daugiau pažįstų tokių,kurie sutaria nuostabiai ir tarp jų skirtumas apie 10 metų rolleyes.gif
pvz ir mamo mama buvo jauniausia iš 4sesių-tai labiausiai ir sutaria su tom, kurios vyresnės 6-8 metais, nei su ta,kuri vyresnė 3 smile.gif
Atsakyti
Indre, o kaip apsisprendėt turėt dar vieną vaikutį?
Ramunita, gali būti, kad Tu teisi 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Tarp mano berniukų amžiaus skirtumas 7,5 m. mirksiukas.gif
Mums tai pats tas!
Pamenu, kaip vienas klasiokas su žmona norėjo auginti pametinukus, ir gimė dvynukai ax.gif , taigi teko šeimynėlei auginti 3 berniukus... nelengva... Aišku, kai paauga, smagu, kai ne vienas, o trys mirksiukas.gif
O šiaip mažieji stebuklėliai į mūsų šeimas atkeliauja tada, kada jiems norisi, ne visada priklauso tik nuo mūsų norų 4u.gif

Sėkmės apsisprendžiant!
Atsakyti
Na, tema sukurta kaip tik mano atvejui lotuliukas.gif -turiu ir pametinukes, ir pagrandukę po 10 m. Kiekvienoj išsakytoj nuomonėj yra daug tiesos. Pametinukų auginimas turi savų pliusų ir savų minusų. Man jas auginant iki kokių 3 m. tikrai buvo labai sunku, bet čia prisidėjo ir ekonominiai sunkumai, mano studijos. O auginimas po dešimtmečio-vienas malonumas. Aš to buvau labai pasiilgus, na, ir nuo darbo norėjosi pailsėt. Beveik 1,5 m. sėdžiu namuose, bet man smagu juose sėdėt thumbup.gif
Atsakyti
As uz pametinukus thumbup.gif ir vaikuciams smagiau, ir teveliams lengviau (po poros - trejetos meteliu)
Atsakyti
Tarp mano vaikučių -9 metų skirtumas.Šiemet bus didelė šventė - vyresnėliui 10 metų,o mažei -1 metukas.Tai va,sekant savo pavyzdžiu,niekada nesiryžčiau planuotis pametinukų,man tai atrodo sunku be galo...Vienas mažas,kitas dar mažesnis,kūlversčiais nuo vieno prie kito doh.gif Nu ne man tokia situacija....O vat su didesniu metų skirtumu - liuks wub.gif Man atrodo,kad ir vienas ,ir kitas ,esant tokiam amžiaus skirtumui , nuo pat gimimo dėmesio nestokojo,išmylėti iki negalėjimo wub.gif ,nedalinant to į kelias dalis...Iš pradžių vienas...Paskui kitas...Kas fainiausia,tai ,kad dabar vyresnėlis be proto myli savo sesytę,pats savo metu gavęs visą mano šilumą,dabar moka ją dovanoti mažyliukei....jau nekalbu apie pagalbą man.
Kas liečia bendravimą tarpusavyje - manau,kad ir kokio amžiaus skirtumo bebūtų broliai ir sesutės,jie vistiek ras bendrą kalba,o ypač ,jei jūs nuo pat vaikystės jiems tą daryt padėsit....O savo draugų ratą jie kursis bet kuriuo atveju... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliux6 @ 2008 04 02, 21:15)
Tarp mano pirmojo ir antrojo vaiko - 10,5 metų skirtumas, tarp antrojo ir trečiojo - 1,5 metų. Kiekvienai šeimai labai nuoširdžiai linkiu auginti pametinukus - neapsakomas džiaugsmas ir tėvams, ir vaikams. 10 metų tarp vaikų - labai daug, galima sakyti, kad abu vaikai auga kaip vienturčiai, jiems liūdna ir gana vieniša.

drinks_cheers.gif Taip, džiaugsmas, bet kartu ir labai nelengva. mirksiukas.gif Atrodo, kad augini be galo, kol išlaipini iš pampersų ir buteliukų vieną ir kitą doh.gif . Bet kai jau prakunta, tai tikrai visai neblogai thumbup.gif . "Atvargsti" vienu metu už du smile.gif . Žodžiu, yra ir pliusų, ir minusų ax.gif
Atsakyti
Nera siuo klausimu vieningos nuomones ir negali buti mirksiukas.gif vienai seimai gerai taip,kitai kitaip biggrin.gif tarp mano vyresneliu 2,7m skirtumas,o tarp maziuku 1,3m wub.gif nepasakysiu,kad lengva,bet ir nepasakysiu,kad taip sunku,kaip visi gasdino,kad bus biggrin.gif nezinau kaip butu,jei butu didesnis metu skirtumas,bet esamu labai dziaugiuos ir jei suplanuosim dar viena atzalele,tai manau,kad irgi netempsim iki 10 metu rolleyes.gif
Atsakyti