Įkraunama...
Įkraunama...

Pametinukai ar maždaug 10 metų skirtumas?

QUOTE(Burka @ 2008 04 15, 20:19)
Nera siuo klausimu vieningos nuomones ir negali buti mirksiukas.gif vienai seimai gerai taip,kitai kitaip biggrin.gif tarp mano vyresneliu 2,7m skirtumas,o tarp maziuku 1,3m wub.gif nepasakysiu,kad lengva,bet ir nepasakysiu,kad taip sunku,kaip visi gasdino,kad bus biggrin.gif nezinau kaip butu,jei butu didesnis metu skirtumas,bet esamu labai dziaugiuos ir jei suplanuosim dar viena atzalele,tai manau,kad irgi netempsim iki 10 metu rolleyes.gif

Na tada gal gali pasakyti koks tavo manymu geresnis metu skirtumas ar 2,7 ar 1,3? mirksiukas.gif Mes galvojam gal reik planuot leliu kad 3 metu skirtumas tarp vaiku butu rolleyes.gif Ar labai sunku susitvarkyt kaip 3 metu skirtumas tarp vaiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2008 04 16, 08:34)
Na tada gal gali pasakyti koks tavo manymu geresnis metu skirtumas ar 2,7 ar 1,3? mirksiukas.gif  Mes galvojam gal reik planuot leliu kad 3 metu skirtumas tarp vaiku butu  rolleyes.gif  Ar labai sunku susitvarkyt kaip 3 metu skirtumas tarp vaiku  rolleyes.gif

Net negaliu atsakyt i tavo klausima,nes nezinau lotuliukas.gif geras skirtumas ir tas ir tas,o del sunkumo,tai vaikus auginti bet kokiu amziaus skirtumu nera lengva,nuo daug ko tas sunkumas priklauso,bet dar ir labai nuo to,kaip tevai i visa tai ziuri mirksiukas.gif juk vieni ir su vienu vaiku dejuoja,kad be galo sunku,o kiti ir penkis augindami aki merkia,kad vaiku auginimas-dziaugsmas smile.gif
Atsakyti
Visiskai pritariu, Burkai, kad kiekviename amziaus periode yra savi niuancais. su maziukais vienam, su didesniais kitaip. zodziu kiekvienas lelius ateina tada, kai jam yra laikas. ir cia suplanuoti turime ne mes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniega1 @ 2008 04 03, 22:30)
Pas mus beveik 10 m. skirtumas, ir labai gerai sutaria vaikai, ir mes laimingi thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mane taip pat 10 m.skirtumas ir labai esu patenkinta,turiu didžiausią pagalbininkę namie,ir myli viena kitą wub.gif dabar tas skirtumas jaučiasi,o kai bus vienai 20,o kitai 30 tikrai nebesijaus,daug pažystu suaugusių,kurie su broliais 10 metų skiriasi,visi puikiai sutaria,vyro sesuo už jį taip pat 10 metų jaunesnė,niekada negalėjau net pagalvot apie pametinukus doh.gif retai kada gerai sutaria tokio amžiaus,daug turiu pavyzdžių aplink kur pliekias kaip katė su šuniu doh.gif o dėl auginimo sunkumo,kaip kažkas čia sakė sutinku,kad bet kokio amžiaus jau 2 vaikus sunku augint,reikia abiem dėmesio daug,nesvarbu kad vienam sakykim jau 13,o kitam tik 3 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 04 08, 23:18)
Indre, o kaip apsisprendėt turėt dar vieną vaikutį?
Ramunita, gali būti, kad Tu teisi 4u.gif

Pirmojo labai laukėm ir planavom. Antrojo susilaukiau po 4,5m. maždaug iki 1,5 m.kol augo vyriausias, tai buvo labai sunku ir galvojau, kad užteks ir vieno vaikučio (nes buvo be galo neramus). bet apie vyriausiojo 2,5 - 3 metus, kažkaip pradėjau norėti dar vieno lialiuko. Mūsų pirmagimis išaugo iš , ,kaip aš sakau, nuolatinio rėkimo, amžiaus ir tas noras dar vienam atsirado natūraliai. tad ilgai ir nelaukėm, (kad nepraeitų... mirksiukas.gif ) O vat dėl trečiojo( tiksliau trečiosios), tai kažkaip čia gandras nusprendė. lotuliukas.gif Pradžioj kai sužinojau, kad laukiuosi, tai labai pergyvenau.Galvojau kaip aš čia auginsiu tuos pametinukus??? unsure.gif Bet dabar tai super gerai.
Atsakyti
4u.gif Sveikutės. Tarp mano berniukų 2 metai ir 2 mėnesiai skirtumas. Manau, kad tai geras skirtumas.
Mergytės pametinės. Va, su jom tai vienas vargas... Viena jau gudresnė, tai kita eina iš paskos, zirzia, viską drasko... Prisideda prie jos ir didesnioji, tai abi mažos. doh.gif Su berniukais taip baisiai nebuvo, didesnysis mažių prižiūrėdavo mirksiukas.gif ax.gif
Tiesa, tarp manęs ir mano sesės 13 metų skirtumas, tai auginausi kaip savo vaiką g.gif bet nesiskundžiau... Dabar manau, kad toks skirtumas -per didelis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulenė: 22 balandžio 2008 - 11:04
pas mane 3 vaikai: 16m,14,5m ir 1m.taigi auginau du kartu (skirtumas 1,5m.) buvo sunku iki mažesniam suėjo 1m.tada abu pradėjo bendrai žaisti biggrin.gif sesė vyresnė vis brolį prižvelgdavo lotuliukas.gif pešėsi,taikėsi doh.gif buvo abiejų bendri užsiėmimai.jei į spektakli tai abiem idomu,bureliai tie patys,draugai bendri.
3 mažylį pagimdžiau, skirumas 15m. su sese.auga lepūnas ax.gif visi myli thumbup.gif bet didieji turi savo pramogas,užsiėmimus. pirmas variantas geras vaikams,o antras tėveliams mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus 3m. skirtumas,tai labai linksma .Mazyle be seses negali,labai myli,o ir vyresnele rupinasi ja,visur uz rankutes vedzioja,bendrauja,nors kartais kai issizaidzia ir uzgauna.Nors manau ,kad gal geriau kai vienas siek tiek vyresnis,daugiau ismoksta mazius visko. 4u.gif
Atsakyti
Tarp mano berniuku 10 m. skirtumas. Ir nemanau, kad blogai. Turiu du vienturcius, kurie isciuciuoti, ismyluoti, ka, manau, butu sunkiau padaryti su pametinuskais. Be to, vyresnis jau protingas, nebereikia sekti, kad mazyli nuskriaus, dar ir pats pasiziuri, kad brolis neuzsigautu.
O siaip, kiekvienam savo. Vaikus reikia daryti, kai labai labai norisi, o ne pagal grafika suplanuoti ir leisti nuo konvejerio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sila @ 2008 04 24, 12:13)
Tarp mano berniuku 10 m. skirtumas. Ir nemanau, kad blogai. Turiu du vienturcius, kurie isciuciuoti, ismyluoti, ka, manau, butu sunkiau padaryti su pametinuskais. Be to, vyresnis jau protingas, nebereikia sekti, kad mazyli nuskriaus, dar ir pats pasiziuri, kad brolis neuzsigautu.
O siaip, kiekvienam  savo.  Vaikus reikia daryti, kai labai labai norisi, o ne pagal grafika suplanuoti ir leisti nuo konvejerio smile.gif

Tikra tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 03 26, 18:06)
Jei jums reikėtų rinkis iš šių dviejų kraštutinumų, kaip pasirinktumėt? Kodėl?

rinkčiausi tikrai antrą kartą pametinukus, nei 10m skirtumą. biggrin.gif
Atsakyti